Napsat dotaz

Přihlášky na ME ESDRA sprint+mid Kubalonka 5.-7.2.2010

Výbor sekce otevřených vyzývá zájemce o start na ME Kubalonka ve sprintu a midu, aby si nahlásili přihlášky do 1.1.2010 na e-mail klikarova@mushing.cz

Nominace proběhne 2.1.2010 dle počtu míst, která nám určí pořadatel. Vybraní zájemci budou obratem vyzváni k zaplacení kauce na svazový účet, každý se svým přiděleným variabilním symbolem.

Všichni nominovaní závodníci musí počítat s tím, že musí uhradit do 5. 1. 2010 kauci na svazový účet ve výši: startovné 45 - 130 EUR + kdo nemá registraci DID (a nemá I. VT) ještě 500 Kč za tuto registraci. Výbor ČASS rozhodl, že v případě zrušení Kubalonky se bude kauce na starovné vracet nominovaným závodníkům v plné výši (30.12.2009)

Zde je SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH, zkontrolujte si prosím, zda se nám nějaký mail neztratil. Poláci zatím nemluví o žádných limitech. Prosím závodníky čtverek aby si zkontolovali, zda chtějí jet 2 dny (4S) nebo i 3. den (4SS) - třetí den je samostatný závod, nutno platit startovné zvlášť. Nominace proběhne dnes večer (2.1.2010)

 


Kauce je vratná podle novelizované směrnice č.4 těm závodníkům, kteří se umístí v první třetině startovního pole.

Propozice závodu na ESDRA
Stránky závodu (pl)
Registrovaná DID si můžete zkontrolovat na seznamu ESDRA registrací

Upozornění - ve čtverkách se pojede dle olympijského modelu - 1. den klasicky, 2. den stíhačka, 3. den (samostatný závod s dalším startovným) hromadný start na 3 kola po 2,5 km.

Pořadatel předpokládá i speciální ocenění pro registrované psy severských plemen.