Napsat dotaz

GRAND PRIX YELLOW POINT Kněžice 12.-14. března 2004

Dovolujeme si pozvat všechny závodníky na pravděpodobně poslední závod sezóny do Vrchlabí – Kněžic. Jedná se o sprintový závod vypsaný pro kategorie „A“ , „C“, „SKJ“ a SKJ 2. Přestože je to sprintový závod,rádi bychom pozvali i midaře a longaře a přestože nemáme kategorie rozděleny podle ras, rádi bychom pozvali i závodící chovatele čistokrevných severských psů.

Chtěli bychom totiž tuto akci pojmout zároveň jako prestižní závod a zároveň jako společenskou akci – slavnostní ukončení sezóny. Sportovní úroveň by měla být zaručena výborně upravenou tratí, výbornými sněhovými podmínkami (snad nám to vydrží) a vysokou účastí závodníků. V této souvislosti připomínáme že jsou vypsány finanční odměny za první tři místa v každé kategorii ve výši:

A 6000,- Kč 4000,- Kč 2500,- Kč
C 4000,- Kč 3000,- Kč 2000,- Kč
Skj2 3500,- Kč 2500,- Kč 1500,- Kč
Skj 3000,- Kč 2000,- Kč 1000,- Kč

Pokud bude v kategorii alespoň 10 startujících, bude finančně odměněno i čtvrté místo a pokud bude v kategorii alespoň 15 startujících, bude finančně odměněno i páté místo. Naopak při účasti méně než 4 startujících v kategorii, budou odměněni všichni kromě posledního.
Pokud jde o slavnostní ukončení sezóny, po oba večery (pá-so a so-ne) bude na Smejkalově Boudě hrát (nejen) country hudba a celá akce bude zakončena v neděli slavnostním obědem (který je pro mushera i pomocníka zdarma) a slavnostním vyhlášením výsledků závodu a rozloučením se sezónou.
Všechny podrobnosti naleznete zde na webu v propozicích závodu.

Za SK Krakonoš