Napsat dotaz

Bernartické Benátky

Výsledková listina - Bernartice nad Odrou (22.10.2016 - 23.10.2016)
logo závodu
www stránky závodu: https://www.facebook.com/events/1783426391893385/
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
4
00420-00443 Krkoška Štěpán 49
14:05,80
12:16,80
26:22,60
00:00,00
 
2
66
00420-00443 Krkoška Štěpán 49
13:40,30
13:46,30
27:26,60
01:04,00
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
67
00420-00687 Svoboda Martin 16
17:59,40
18:30,50
36:29,90
00:00,00
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
28
 
Dučák Marcel
SK
09:43,20
10:16,20
19:59,40
00:00,00
 
2
1
00420-01786 Blucha Jan 63
11:31,00
11:03,40
22:34,40
02:35,00
 
3
29
00420-02149 Viktora Václav 30
11:01,60
12:03,30
23:04,90
03:05,50
 
                   
Třída: BKJŽ - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
35
00420-02043 Štípalová Hana 58
09:58,30
09:39,80
19:38,10
00:00,00
 
2
3
00420-01729 Bluchová Kateřina 58
10:30,00
10:16,80
20:46,80
01:08,70
 
3
32
00420-02084 Kollegova Alena 63
12:13,60
12:16,50
24:30,10
04:52,00
 
4
31
00420-01919 Grexová Petra 58
13:17,90
11:39,20
24:57,10
05:19,00
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
38
00420-01904 Milatová Gabriela 63
09:26,90
09:33,10
19:00,00
00:00,00
 
2
27
00420-01789 Čuřík Michal 63
10:49,50
10:32,90
21:22,40
02:22,40
 
3
40
00420-00449 Dostál Lukáš 63
10:47,80
10:48,60
21:36,40
02:36,40
 
4
2
00420-01613 Urbančík Martin - Město Bohumín 63
10:50,70
10:51,20
21:41,90
02:41,90
 
5
39
 
Dornerová Mária
SK
14:10,90
13:47,10
27:58,00
08:58,00
 
6
43
00420-01648 Tkadlec Vladimír 63
17:51,50
12:50,90
30:42,40
11:42,40
 
7
42
00420-02093 Šperlichová Zuzana 64
18:38,80
14:43,80
33:22,60
14:22,60
 
8
41
00420-01703 Netri Tomáš 63
18:02,10
15:49,30
33:51,40
14:51,40
 
9
45
00420-01771 Stareček Jiří 3
20:31,30
19:18,80
39:50,10
20:50,10
 
10
37
00420-01855 Cihlářová Natalie 63
18:44,90
22:05,50
40:50,40
21:50,40
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
50
00420-01382 Tomášková Jana 62
11:14,10
10:10,80
21:24,90
00:00,00
 
2
47
 
Kotuliaková Mariana
SK
11:40,10
12:01,70
23:41,80
02:16,90
 
3
53
 
Vigodová Katarina
SK
11:55,50
12:00,40
23:55,90
02:31,00
 
4
46
00420-01854 Fryzová Kristina 63
12:07,80
12:15,00
24:22,80
02:57,90
 
5
52
00420-01789 Čuřík Michal 63
12:07,80
12:16,90
24:24,70
02:59,80
 
6
51
00420-02044 Zbořil Jan 3
13:08,50
13:16,20
26:24,70
04:59,80
 
7
49
00420-02040 Mánková Lea 30
13:17,90
13:29,10
26:47,00
05:22,10
 
8
48
00420-02001 Kubeš Radek 16
16:23,70
16:33,20
32:56,90
11:32,00
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
60
00420-02149 Viktora Václav 30
17:35,00
16:55,10
34:30,10
00:00,00
 
2
58
00420-01960 Poledník Michal 63
17:28,00
17:23,60
34:51,60
00:21,50
 
3
57
00420-01958 Navrátil Jaroslav 63
18:07,40
17:30,90
35:38,30
01:08,20
 
4
56
00420-02168 Janovský Lukáš 63
22:43,30
21:29,80
44:13,10
09:43,00
 
                   
Třída: CCŽ - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
65
00420-01729 Bluchová Kateřina 58
16:02,40
15:49,00
31:51,40
00:00,00
 
2
61
00420-01956 Mikušová Barbora 63
20:03,60
20:02,90
40:06,50
08:15,10
 
3
64
00420-01951 Břeská Martina 63
21:07,00
20:16,60
41:23,60
09:32,20
 
4
100
00420-01954 Lacinová Kateřina 63
21:35,10
22:47,60
44:22,70
12:31,30
 
5
62
00420-01910 Dokoupilová Michaela 3
34:12,10
29:03,90
01:03:16,00
31:24,60
 
                   
Třída: MU - Spřežení 7-12 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
74
00420-01330 Navrátil Dan 3
51:17,20
48:49,20
01:40:06,40
00:00,00
 
2
76
00420-01343 Zetek Zdeněk 16
01:01:50,20
51:27,90
01:53:18,10
13:11,70
 
3
75
00420-01695 Twardek Tomáš 63
01:02:57,60
54:35,30
01:57:32,90
17:26,50
 
                   
Třída: CCJ - Canicross s jedním psem - junioři
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
72
00420-01968 Štihlová Anežka 63
05:47,00
05:45,40
11:32,40
00:00,00
 
2
71
00420-01962 Pyšková Barbora 63
06:02,10
06:01,70
12:03,80
00:31,40
 
3
69
00420-02081 Hrtánková Marie 63
07:16,00
06:32,40
13:48,40
02:16,00
 
4
79
 
Janasová Anna
 
07:38,60
08:39,90
16:18,50
04:46,10
 
5
73
00420-01971 Urbančíková Simona - Město Bohumín 63
08:22,00
08:19,30
16:41,30
05:08,90
 
6
78
 
Vojtková Amálie
 
08:30,60
09:35,30
18:05,90
06:33,50
 
                   
Třída: SC11 - Scooter s jedním psem uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
54
00420-02085 Prokešová Ivana 63
16:17,10
16:02,30
32:19,40
00:00,00
 
2
55
00420-02016 Dluhošová Zuzana 16
18:32,50
19:57,30
38:29,80
06:10,40
 
3
36
00420-02016 Dluhošová Zuzana 16
21:03,40
21:33,10
42:36,50
10:17,10