Napsat dotaz

Ježdění na Valše IV.

Výsledková listina - Louka u Olešnice (24.09.2016 - 25.09.2016)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
12
00420-01523 Vrtěl Martin - CARNILOVE Team 49
11:39,70
11:02,70
22:42,40
00:00,00
20.61
 
2
26
00420-00011 Levíčková Helena 49
12:29,84
13:43,45
26:13,29
03:30,89
17.85
 
3
14
00420-01648 Tkadlec Vladimír 63
14:32,99
15:31,45
30:04,44
07:22,04
15.56
 
4
22
00420-01695 Twardek Tomáš 63
16:21,51
19:54,01
36:15,52
13:33,12
12.25
 
                           
Kategorie: BKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
 
Dučák Marcel
SK
08:42,20
08:36,70
17:18,90
00:00,00
27.03
 
2
2
00420-01116 Chovanec Michael 49
09:25,51
09:32,07
18:57,58
01:38,68
24.68
 
3
6
00420-01655 Válková Renata 49
10:10,58
09:41,98
19:52,56
02:33,66
23.55
 
4
20
00420-01655 Válková Renata 49
10:28,39
09:45,57
20:13,96
02:55,06
23.13
 
5
29
 
Camille Paris
F
13:40,51
13:39,26
27:19,77
10:00,87
17.12
 
6
30
 
Soukka Serafima
FIN
20:28,51
18:49,57
39:18,08
21:59,18
11.91
 
                           
Kategorie: CC - CaniCross (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
00420-01480 Fochler Petr 62
12:10,51
12:11,98
24:22,49
00:00,00
19.2
 
2
23
00420-01742 Frydrych Bronislav 20
15:43,51
15:57,61
31:41,12
07:18,63
14.77
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
13
00420-01382 Tomášková Jana 62
11:13,36
11:31,23
22:44,59
00:00,00
20.58
 
2
15
00420-02040 Mánková Lea 30
12:50,13
12:52,39
25:42,52
02:57,93
18.2
 
3
19
 
Kotuliaková Mary
SK
14:18,61
13:31,48
27:50,09
05:05,50
16.81
 
4
16
00420-02044 Zbořil Jan 3
14:01,20
14:14,26
28:15,46
05:30,87
16.56
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
7
00420-01789 Čuřík Michal 63
11:25,09
11:23,70
22:48,79
00:00,00
20.51
 
2
17
00420-01761 Kopecký Jan 45
13:08,16
14:13,89
27:22,05
04:33,26
17.1
 
3
9
00420-01973 Pupík Petr 16
15:09,41
15:34,13
30:43,54
07:54,75
15.23
 
4
10
 
Dornerová Maria
SK
19:40,89
20:03,86
39:44,75
16:55,96
11.77