Napsat dotaz

Ježdění na Valše IV.

Výsledková listina - Louka u Olešnice (19.09.2015 - 20.09.2015)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
 
Ptaœ £ukasz
PL
10:58,48
09:49,51
20:47,99
00:00,00
20.19
 
2
41
 
Ptaœ Monika
PL
11:00,48
11:25,67
22:26,15
01:38,16
18.72
 
3
43
00420-01648 Tkadlec Vladimír 63
11:35,36
13:17,98
24:53,34
04:05,35
16.87
 
4
59
00420-01695 Twardek Tomáš 63
14:19,11
15:02,26
29:21,37
08:33,38
14.31
 
5
42
 
Furdzik Grzegorz
PL
20:23,01
18:37,45
39:00,46
18:12,47
10.77
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
 
Dučák Marcel
SK
07:36,98
07:23,06
15:00,04
00:00,00
28
 
2
7
00420-01824 Děrgel Pavel
 
07:36,51
07:28,82
15:05,33
00:05,29
27.84
 
3
3
00420-01658 Krátký Adam
 
07:50,54
07:43,61
15:34,15
00:34,11
26.98
 
4
61
00420-01116 Chovanec Michal 49
07:59,20
08:02,89
16:02,09
01:02,05
26.19
 
5
5
00420-01856 Sutter Lubomír 3
08:34,73
08:13,16
16:47,89
01:47,85
25
 
6
9
 
Grenzner Brano
 
13:15,82
12:16,61
25:32,43
10:32,39
16.44
 
7
6
00420-00423 Hurych Jaromír 20
13:08,00
13:42,46
26:50,46
11:50,42
15.65
 
8
2
00420-01973 Pupík Petr 16
14:02,68
13:08,74
27:11,42
12:11,38
15.45
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
16
00420-00587 Pekárková Vendula 30
08:22,67
08:13,39
16:36,06
00:00,00
25.3
 
2
15
 
Mikušková Jana
 
09:20,09
08:44,82
18:04,91
01:28,85
23.23
 
3
60
00420-00587 Pekárková Vendula 30
08:55,00
09:11,86
18:06,86
01:30,80
23.19
 
4
14
 
Děrgelová Eliška
 
11:51,73
13:51,20
25:42,93
09:06,87
16.33
 
5
25
00420-01766 Pavlišáková Kateřina 35
14:17,73
15:11,70
29:29,43
12:53,37
14.24
 
6
22
00420-01879 Strašáková Monika 30
15:14,80
16:25,51
31:40,31
15:04,25
13.26
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
50
00420-01437 Kelemen Oto
 
16:04,36
15:58,32
32:02,68
00:00,00
13.11
 
2
48
00420-01766 Pavlišáková Kateřina 35
17:15,26
16:49,98
34:05,24
02:02,56
12.32
 
3
49
00420-01437 Kelemen Oto
 
19:02,57
18:39,57
37:42,14
05:39,46
11.14
 
99
51
00420-00423 Hurych Jaromír - DQ 20
17:56,51
15:48,13
00:00,00
00:00,00
12.45
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
00420-01480 Fochler Petr 62
10:45,80
10:30,29
21:16,09
00:00,00
19.75
 
2
58
 
Daško Milan
 
11:50,26
11:45,95
23:36,21
02:20,12
17.79
 
3
24
00420-01958 Navrátill Jaroslav 63
12:27,54
12:22,01
24:49,55
03:33,46
16.92
 
4
28
 
Dučák Marcel
SK
14:50,32
15:02,32
29:52,64
08:36,55
14.06
 
5
29
00420-01856 Sutter Lubomir 3
17:28,57
15:59,32
33:27,89
12:11,80
12.55
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
 
Štípalová Hana
 
14:20,54
13:35,20
27:55,74
00:00,00
15.04
 
2
23
 
Vějačková Veronika
 
17:21,82
16:44,42
34:06,24
06:10,50
12.32
 
3
35
 
Kučerová Michaela
 
17:18,36
17:14,98
34:33,34
06:37,60
12.15
 
4
20
00420-01993 Ulmanová Adéla 63
18:13,51
17:14,29
35:27,80
07:32,06
11.84
 
5
30
00420-01784 Zapletalova Katerina 58
19:10,51
16:55,45
36:05,96
08:10,22
11.63
 
6
34
00420-01910 Dokoupilová Michaela 3
19:25,32
20:15,45
39:40,77
11:45,03
10.58
 
7
26
00420-01609 Kocvrdlichová Hana 66
21:54,48
21:40,09
43:34,57
15:38,83
9.64
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
00420-01382 Tomášková Jana 62
09:55,41
09:45,11
19:40,52
00:00,00
21.35
 
2
18
00420-01943 Žalčíková Lenka 30
10:18,45
09:50,45
20:08,90
00:28,38
20.85
 
3
38
00420-01789 Čuřík Michal 63
10:28,51
10:03,73
20:32,24
00:51,72
20.45
 
4
31
 
Mánková Lea
 
10:48,73
10:53,09
21:41,82
02:01,30
19.36
 
5
10
00420-01761 Kopecký Jan 45
11:26,67
11:08,26
22:34,93
02:54,41
18.6
 
6
37
 
Vigodová Kateřina
SK
11:48,61
11:08,98
22:57,59
03:17,07
18.29
 
7
19
00420-01911 Zbořil Jan
 
13:51,08
13:05,77
26:56,85
07:16,33
15.59
 
8
39
 
Svobodová Petra
 
18:26,98
19:24,64
37:51,62
18:11,10
11.09
 
9
17
00420-00423 Hurych Jaromír 20
19:01,09
21:43,20
40:44,29
21:03,77
10.31
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
13
00420-00207 Tobiášek Michal - CalibraNonstop Team 30
07:45,36
07:49,36
15:34,72
00:00,00
26.96
 
2
33
00420-01496 Vacke Ivo 30
09:05,73
08:53,80
17:59,53
02:24,81
23.34
 
3
32
00420-01496 Vacke Ivo 30
09:01,70
09:05,83
18:07,53
02:32,81
23.17
 
4
11
 
Kacpen Staněk
 
10:52,09
09:58,07
20:50,16
05:15,44
20.16