Napsat dotaz

Vroutecký sprint v Abertamech

Výsledková listina - ABERTAMY (10.10.2015 - 11.10.2015)
www stránky závodu: http://eduarduvmid.blog.cz/
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
325
00420-01052 Sochor JIří 25
12:00,37
11:19,47
23:19,84
00:00,00
26.23
 
2
18
00420-01007 Zetek Václav 35
12:16,82
11:59,69
24:16,51
00:56,67
25.21
 
3
17
00420-01428 Zetková Jana 40
14:08,49
14:10,04
28:18,53
04:58,69
21.62
 
4
37
00420-00575 Holá Jana 9
15:07,65
14:44,66
29:52,31
06:32,47
20.49
 
5
335
00420-01459 Alscher Ivan 35
19:41,21
18:16,81
37:58,02
14:38,18
16.12
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
39
00420-01014 Habásko Roman 9
12:09,09
11:31,13
23:40,22
00:00,00
25.86
 
2
9
00420-01499 Guregová Romana 9
12:43,21
13:12,43
25:55,64
02:15,42
23.6
 
3
314
00420-00767 Hladovcová Klára 35
13:55,53
13:47,23
27:42,76
04:02,54
22.08
 
4
11
00420-01837 Kulhánková Kateřina 35
15:07,77
15:48,78
30:56,55
07:16,33
19.78
 
5
24
00420-00321 Brzek Martin 35
15:33,05
15:52,39
31:25,44
07:45,22
19.48
 
6
7
00420-00035 Stejskal Jiří 35
18:15,27
15:40,41
33:55,68
10:15,46
18.04
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
41
00420-01658 Krátký Adam
 
10:35,39
10:27,01
21:02,40
00:00,00
28.52
 
2
42
00420-01824 Děrgel Pavel
 
10:37,80
10:47,33
21:25,13
00:22,73
28.01
 
3
1
00420-00913 Strnad Jiří 58
12:51,46
12:05,70
24:57,16
03:54,76
24.05
 
4
6
 
Zýka Ondřej
 
12:54,43
12:28,61
25:23,04
04:20,64
23.64
 
5
5
00420-01979 Prokůpek Otakar 56
12:40,55
12:47,70
25:28,25
04:25,85
23.56
 
6
2
00420-00913 Strnad Jiří 58
13:04,36
13:18,61
26:22,97
05:20,57
22.74
 
7
3
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
13:47,74
13:23,15
27:10,89
06:08,49
22.07
 
8
4
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
14:09,00
13:48,04
27:57,04
06:54,64
21.47
 
9
304
 
Basl Pavel
 
16:23,84
15:40,94
32:04,78
11:02,38
18.7
 
10
14
 
Nádvorník Tomáš
 
17:45,76
17:57,93
35:43,69
14:41,29
16.79
 
11
338
00420-01728 Weigert Miloš 9
17:27,02
18:56,57
36:23,59
15:21,19
16.49
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-01280 Lišková Kamila
 
11:04,10
10:29,02
21:33,12
00:00,00
27.84
 
2
47
00420-00675 Heroudková Jiřina 58
11:00,87
10:40,87
21:41,74
00:08,62
27.66
 
3
36
00420-00587 Pekárková Vendula 30
11:07,76
10:43,87
21:51,63
00:18,51
27.45
 
4
43
00420-01823 Děrglová Eliška
 
11:05,66
11:22,09
22:27,75
00:54,63
26.71
 
5
48
00420-00675 Heroudková Jiřina 58
12:34,77
12:00,77
24:35,54
03:02,42
24.4
 
6
38
00420-01865 Levová Veronika 58
12:27,24
12:13,59
24:40,83
03:07,71
24.31
 
7
13
 
Rosslerová Markéta
 
15:59,74
15:19,46
31:19,20
09:46,08
19.16
 
8
50
 
Prokopová Marie
 
29:39,69
26:18,17
55:57,86
34:24,74
10.72
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
45
00420-01775 Koňáková Dana 35
13:56,29
12:38,21
26:34,50
00:00,00
23.03
 
2
22
00420-01796 Klíma Lukáš 35
13:53,09
13:48,88
27:41,97
01:07,47
22.09
 
3
19
00420-01804 Hospr Lukáš 40
16:24,83
16:28,62
32:53,45
06:18,95
18.61
 
4
30
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
17:21,53
16:21,06
33:42,59
07:08,09
18.15
 
5
328
00420-01945 Bebr Patrik 35
18:02,48
16:59,77
35:02,25
08:27,75
17.47
 
6
29
00420-00351 Kmochová Vanda 17
21:30,34
20:39,12
42:09,46
15:34,96
14.52
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
322
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
18:50,48
18:35,57
37:26,05
00:00,00
16.35
 
2
21
00420-01191 Němec Vojta 35
18:23,93
19:14,07
37:38,00
00:11,95
16.26
 
3
8
00420-01736 Kamešová Marcela 35
22:45,32
23:56,27
46:41,59
09:15,54
13.11
 
4
20
 
Soukupová Kateřina
 
22:29,23
26:03,81
48:33,04
11:06,99
12.61
 
5
10
00420-00542 Janko Ota 25
25:24,43
29:52,66
55:17,09
17:51,04
11.07
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
307
 
Plšek Martin
 
27:49,51
27:01,97
54:51,48
00:00,00
10.94
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
313
00420-01139 Štěpánková Martina 62
15:37,77
15:25,85
31:03,62
00:00,00
19.32
 
2
311
00420-01869 Vacíková Jana
 
20:04,75
20:43,74
40:48,49
09:44,87
14.7
 
3
315
00420-00267 Ševelová Marie 58
21:27,05
20:56,19
42:23,24
11:19,62
14.16
 
4
337
 
Hutařová Sandra
 
28:42,51
27:28,97
56:11,48
25:07,86
10.68
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
309
00420-01139 Štěpánková Martina 62
10:19,06
10:09,96
20:29,02
00:00,00
29.29
 
2
35
00420-01825 Vančura Václav 30
11:00,08
10:50,80
21:50,88
01:21,86
27.46
 
3
46
00420-00215 Suchý Jiří 58
11:03,21
10:56,34
21:59,55
01:30,53
27.28
 
4
31
00420-00999 Job Rostislav 40
14:34,40
15:19,78
29:54,18
09:25,16
20.06
 
5
32
 
Pubrdle Lukáš
 
14:05,41
16:19,27
30:24,68
09:55,66
19.73
 
6
16
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
15:50,20
15:53,41
31:43,61
11:14,59
18.91
 
7
323
00420-01690 Valko Jiří
 
17:44,70
17:10,19
34:54,89
14:25,87
17.18
 
8
33
 
Mertl Ondřej
 
21:46,27
20:38,73
42:25,00
21:55,98
14.15
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
305
00420-01763 Plšek Milan 16
15:58,96
15:22,56
31:21,52
00:00,00
19.13
 
2
310
00420-01646 Hladovec Pavel 35
18:26,76
16:55,78
35:22,54
04:01,02
16.96
 
3
23
00420-01808 Klímová Veronika 35
17:45,15
17:37,63
35:22,78
04:01,26
16.96
 
4
306
00420-01763 Plšek Milan 16
17:57,75
17:36,75
35:34,50
04:12,98
16.87
 
5
27
00420-01848 Šmahel Lukáš 35
20:27,97
19:18,33
39:46,30
08:24,78
15.09
 
6
332
00420-01882 Pechánková Dita 30
20:25,19
20:12,71
40:37,90
09:16,38
14.77
 
7
333
00420-01790 Doubravová Jiřina 36
20:11,00
21:15,49
41:26,49
10:04,97
14.48
 
8
34
00420-01361 Svobodová Blanka 9
20:50,55
21:56,02
42:46,57
11:25,05
14.03
 
9
25
 
Nedvědová Anežka
 
22:27,21
22:06,97
44:34,18
13:12,66
13.46
 
10
312
00420-01944 Svoboda Petr 35
23:50,52
24:13,60
48:04,12
16:42,60
12.48
 
11
321
 
Boháč Tomáš
 
25:18,68
24:17,25
49:35,93
18:14,41
12.1
 
12
26
 
Nedvědová Anežka
 
26:32,10
23:21,61
49:53,71
18:32,19
12.03
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
12
00420-00267 Ševelová Marie 58
09:53,16
09:40,96
19:34,12
00:00,00
30.66
 
2
49
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
11:56,66
11:41,77
23:38,43
04:04,31
25.38
 
3
44
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
16:47,56
16:08,30
32:55,86
13:21,74
18.22
 
4
327
00420-01428 Zetková Jana 40
17:26,01
16:46,08
34:12,09
14:37,97
17.54
 
5
28
00420-01848 Šmahel Lukáš 35
18:46,53
18:07,26
36:53,79
17:19,67
16.26