Napsat dotaz

Hrobská jízda

Výsledková listina - Hrob (03.10.2015 - 04.10.2015)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
16
00420-01007 Zetek Václav 35
14:32,67
16:04,93
30:37,60
00:00,00
23.12
 
2
33
00420-01747 Lovette Rodney 20
16:39,73
17:01,58
33:41,31
03:03,71
21.02
 
3
3
00420-01428 Zetková Jana 35
17:44,73
18:51,22
36:35,95
05:58,35
19.34
 
4
37
00420-00575 Holá Jana 9
18:26,47
19:12,19
37:38,66
07:01,06
18.81
 
5
58
00420-01459 Alscher Ivan 35
24:53,89
24:20,87
49:14,76
18:37,16
14.38
 
6
46
 
Svobodová Soňa
 
27:21,92
22:51,08
50:13,00
19:35,40
14.1
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
39
00420-01014 Habásko Roman 9
14:28,68
14:30,84
28:59,52
00:00,00
24.42
 
2
59
00420-01047 Fiala Jaroslav 35
15:16,32
15:26,58
30:42,90
01:43,38
23.05
 
3
23
00420-01499 Guregová Romana 9
16:35,42
16:58,28
33:33,70
04:34,18
21.1
 
4
54
00420-00767 Hladovcová Klára 35
17:39,24
18:21,45
36:00,69
07:01,17
19.66
 
5
50
00420-00321 Brzek Martin 35
20:17,54
21:32,58
41:50,12
12:50,60
16.92
 
6
62
00420-01705 Paclt Zdeněk 20
22:50,66
22:54,26
45:44,92
16:45,40
15.48
 
7
25
00420-01695 Twardek Tomáš 63
22:28,87
23:36,46
46:05,33
17:05,81
15.36
 
8
63
00420-00567 Čurda Milan 59
25:17,70
24:02,32
49:20,02
20:20,50
14.35
 
9
60
00420-00843 Kubelka Jiří 59
27:42,40
23:27,97
51:10,37
22:10,85
13.84
 
10
45
00420-01164 Wegnerová Lucie 35
27:14,56
28:07,15
55:21,71
26:22,19
12.79
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
00420-00892 Strnad Jiří
 
13:15,05
14:14,39
27:29,44
00:00,00
25.75
 
2
9
00420-00913 Strnad Jiří 58
13:27,96
14:27,22
27:55,18
00:25,74
25.36
 
3
4
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
14:46,09
14:53,14
29:39,23
02:09,79
23.88
 
4
19
 
Prokůpek Otakar
 
15:06,24
14:34,17
29:40,41
02:10,97
23.86
 
5
5
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
15:58,35
16:05,64
32:03,99
04:34,55
22.08
 
6
41
 
Hrdlička Jan
 
18:34,31
16:43,17
35:17,48
07:48,04
20.06
 
7
51
00420-01033 Šoupal Pavel 35
18:42,93
18:49,34
37:32,27
10:02,83
18.86
 
8
29
00420-01728 Weigert Miloš 9
19:08,18
21:54,23
41:02,41
13:32,97
17.25
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
52
00420-00674 Suchá Linda 58
11:54,85
12:12,35
24:07,20
00:00,00
29.35
 
2
17
00420-01865 Levová Veronika 58
14:13,17
13:51,75
28:04,92
03:57,72
25.21
 
3
30
00420-00675 Heroudková Jiřina 58
14:04,92
14:00,97
28:05,89
03:58,69
25.2
 
4
40
 
Hrdličková Petra
 
14:59,27
15:33,13
30:32,40
06:25,20
23.18
 
5
61
00420-01934 Drncová Zuzana 40
16:33,63
15:39,10
32:12,73
08:05,53
21.98
 
6
18
 
Rösslerová Markéta
 
15:57,98
16:34,68
32:32,66
08:25,46
21.75
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
47
00420-01834 Ledvinková Julie
 
25:46,42
23:22,61
49:09,03
00:00,00
14.4
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
24
00420-01775 Koňáková Dana 35
15:38,86
16:47,40
32:26,26
00:00,00
21.83
 
2
1
00420-01701 Charouz Jaroslav 16
17:50,53
16:55,44
34:45,97
02:19,71
20.36
 
3
6
00420-01796 Klíma Lukáš 35
18:03,30
16:47,64
34:50,94
02:24,68
20.32
 
4
28
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
19:20,58
19:17,16
38:37,74
06:11,48
18.33
 
5
27
00420-00035 Stejskal Jiří 35
18:47,62
21:49,02
40:36,64
08:10,38
17.43
 
6
55
00420-01223 Kronus Roman 55
21:45,75
20:14,80
42:00,55
09:34,29
16.85
 
7
32
00420-01804 Hospr Lukáš 40
21:01,78
21:16,00
42:17,78
09:51,52
16.74
 
8
36
00420-01837 Kulhánková Kateřina 35
20:45,21
22:13,49
42:58,70
10:32,44
16.47
 
9
20
00420-00378 Vodák Milan 56
24:52,62
25:57,91
50:50,53
18:24,27
13.93
 
10
2
00420-00351 Kmochová Vanda 17
28:10,11
30:02,03
58:12,14
25:45,88
12.16
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
43
00420-01191 Němec Vojta 35
21:52,84
23:05,12
44:57,96
00:00,00
15.75
 
2
42
00420-01191 Němec Vojta 35
21:59,44
29:35,53
51:34,97
06:37,01
13.73
 
3
64
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
25:22,17
26:59,60
52:21,77
07:23,81
13.52
 
4
22
00420-00501 Slepička Martin 35
28:05,88
30:42,85
58:48,73
13:50,77
12.04
 
5
11
00420-01736 Kamešová Marcela 35
29:41,00
29:43,13
59:24,13
14:26,17
11.92
 
6
12
00420-00542 Janko Ota 25
31:39,51
39:38,51
01:11:18,02
26:20,06
9.93
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
309
00420-01150 Smrčka Petr 58
22:25,88
24:21,20
46:47,08
00:00,00
15.13
 
2
313
00420-02002 Pešek Tomáš 17
24:17,87
26:02,37
50:20,24
03:33,16
14.07
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
311
00420-00209 Halířová Jarmila 17
21:18,88
22:51,66
44:10,54
00:00,00
16.03
 
2
312
00420-01827 Macháčková Kateřina 30
27:26,67
27:47,65
55:14,32
11:03,78
12.82
 
3
315
 
Soukupová Kateřina
 
32:58,60
34:26,86
01:07:25,46
23:14,92
10.5
 
                           
Kategorie: P - Pulka - běžec na lyžích a 1-3 psi táhnoucí pulku (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
49
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
19:00,27
17:19,84
36:20,11
00:00,00
19.49
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
53
00420-00215 Suchý Jiří 58
12:01,93
12:01,10
24:03,03
00:00,00
29.44
 
2
15
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
17:32,17
17:27,85
35:00,02
10:56,99
20.23
 
3
48
00420-01690 Valko Jiří 30
18:05,23
18:27,65
36:32,88
12:29,85
19.37
 
4
66
00420-02002 Pešek Tomáš 17
22:10,30
20:14,77
42:25,07
18:22,04
16.69
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
65
00420-01763 Plšek Milan 16
17:02,65
15:58,88
33:01,53
00:00,00
21.44
 
2
10
00420-01761 Kopecký Jan 45
17:07,17
17:52,79
34:59,96
01:58,43
20.23
 
3
7
00420-01808 Klímová Veronika 35
18:21,84
18:18,00
36:39,84
03:38,31
19.31
 
4
99
00420-01763 Plšek Milan 16
18:47,69
18:25,08
37:12,77
04:11,24
19.03
 
5
44
00420-01721 Müller Lukáš 35
19:07,46
18:35,53
37:42,99
04:41,46
18.77
 
6
56
00420-01646 Hladovec Pavel 35
19:53,50
22:20,15
42:13,65
09:12,12
16.77
 
7
34
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
21:17,27
22:33,95
43:51,22
10:49,69
16.14
 
8
21
00420-01759 Vodák David 56
21:20,60
22:37,24
43:57,84
10:56,31
16.1
 
9
35
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
23:19,08
28:06,12
51:25,20
18:23,67
13.77
 
10
57
00420-01944 Svoboda Petr 35
30:37,27
27:39,74
58:17,01
25:15,48
12.15
 
11
26
00420-01458 Koudelka Ota 35
36:26,26
39:04,70
01:15:30,96
42:29,43
9.38
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
13:30,86
13:33,13
27:03,99
00:00,00
26.16
 
2
14
00420-01815 Tuháčková Alena 30
16:14,89
15:37,87
31:52,76
04:48,77
22.21
 
3
13
 
Brůhová Veronika
 
23:40,84
27:11,70
50:52,54
23:48,55
13.92