Napsat dotaz

Janovičky 2015 (MČR pro třídu do 6 psů)

Výsledková listina - Janovičky u Broumova (17.01.2015 - 18.01.2015)
www stránky závodu: http://metuje.mushing.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
45
 
Brotzmann Holger
D
46:00,00
00:00,00
46:00,00
00:00,00
17.09
 
2
16
00420-01232 Rabas Adolf 20
01:17:22,00
00:00,00
01:17:22,00
31:22,00
10.16
 
3
3
00420-01695 Twardek Tomáš 63
01:22:30,00
00:00,00
01:22:30,00
36:30,00
9.53
 
4
47
 
Takacs Gunter
A
01:24:44,00
00:00,00
01:24:44,00
38:44,00
9.28
 
                           
Kategorie: BKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
23
 
Středa David
 
01:11:58,00
00:00,00
01:11:58,00
00:00,00
10.92
 
2
13
 
Prokopová Michaela
 
01:17:48,00
00:00,00
01:17:48,00
05:50,00
10.1
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
30
00420-00035 Stejskal Jiří 35 150054
01:00:50,00
00:00,00
01:00:50,00
00:00,00
12.92
 
2
5
00420-01664 Daňsová Zuzana 20
01:08:25,00
00:00,00
01:08:25,00
07:35,00
11.49
 
3
19
00420-01701 Charouz Jaroslav 16 150537
01:12:58,00
00:00,00
01:12:58,00
12:08,00
10.77
 
4
28
00420-00423 Hurych Jaromír 20
01:27:00,00
00:00,00
01:27:00,00
26:10,00
9.03
 
                           
Kategorie: MB - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
43
00420-01007 Zetek Václav 35 150092
01:29:58,00
00:00,00
01:29:58,00
00:00,00
17.21
 
2
50
00420-01052 Sochor Jiří 25 150040
01:30:52,00
00:00,00
01:30:52,00
00:54,00
17.04
 
3
31
00420-01745 Kovařík Petr 20
01:44:15,00
00:00,00
01:44:15,00
14:17,00
14.85
 
4
44
 
Brotzmann Holger
D
01:53:49,00
00:00,00
01:53:49,00
23:51,00
13.6
 
5
2
00420-01769 Jadlovec Filip 63 150752
01:59:25,00
00:00,00
01:59:25,00
29:27,00
12.96
 
6
24
00420-01807 Beran Ondřej 20
03:14:06,00
00:00,00
03:14:06,00
01:44:08,00
7.98
 
7
42
00420-01564 Fendrych Jiří 20 150664
03:18:33,00
00:00,00
03:18:33,00
01:48:35,00
7.8
 
                           
Kategorie: MB1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
00420-00246 Gurega Petr 9 150184
02:01:03,00
00:00,00
02:01:03,00
00:00,00
12.79
 
2
46
 
Langer Bernd
D
03:06:50,00
00:00,00
03:06:50,00
01:05:47,00
8.29
 
                           
Kategorie: MB2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
32
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 150410
02:34:31,00
00:00,00
02:34:31,00
00:00,00
10.02
 
2
11
00420-01625 Vondráček David 59 150404
02:49:25,00
00:00,00
02:49:25,00
14:54,00
9.14
 
                           
Kategorie: MBKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
 
Balek Petr
 
02:24:51,00
00:00,00
02:24:51,00
00:00,00
10.69
 
                           
Kategorie: MSC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
22
00420-01576 Hanušová Tereza 20
01:44:18,00
00:00,00
01:44:18,00
00:00,00
14.84
 
2
15
00420-01754 Ducháč Martin 20
01:45:22,00
00:00,00
01:45:22,00
01:04,00
14.69
 
3
17
00420-01514 Smolíková Alena 20
01:52:02,00
00:00,00
01:52:02,00
07:44,00
13.82
 
4
37
00420-00396 Kostelecký Vladimír 20
02:09:26,00
00:00,00
02:09:26,00
25:08,00
11.96
 
                           
Kategorie: MU - Unlimited spřežení 7 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
49
00420-01428 Zetková Jana 35 150109
01:52:58,00
00:00,00
01:52:58,00
00:00,00
13.7
 
2
6
00420-01126 Hanuš Jaromír 20
02:50:34,00
00:00,00
02:50:34,00
57:36,00
9.08
 
3
1
00420-01732 Pfeifer Petr 16
03:29:00,00
00:00,00
03:29:00,00
01:36:02,00
7.41
 
                           
Kategorie: MU1 - Unlimited spřežení 7 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
00420-01014 Habasko Roman 9 150031
01:31:04,00
00:00,00
01:31:04,00
00:00,00
17
 
2
7
00420-01534 Zasadil Roman 20 150605
02:05:30,00
00:00,00
02:05:30,00
34:26,00
13.96
 
3
33
00420-01705 Paclt Zdeněk 20 150548
02:13:59,00
00:00,00
02:13:59,00
42:55,00
11.55
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 150198
56:55,00
00:00,00
56:55,00
00:00,00
13.81
 
2
29
00420-01771 Stareček Jiří 3
01:02:08,00
00:00,00
01:02:08,00
05:13,00
12.65
 
3
12
 
Nouza Rostislav
 
01:09:08,00
00:00,00
01:09:08,00
12:13,00
11.37
 
4
21
 
Gottwald Petr
 
01:42:23,00
00:00,00
01:42:23,00
45:28,00
7.68