Napsat dotaz

Hradecký sprint

Výsledková listina - Běleč n/O (22.11.2014 - 23.11.2014)
logo závodu
www stránky závodu: http://metuje.mushing.cz/mc/zavody/hradecky_mid/informace.php
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
170
 
Reguli Jakub
 
13:03,00
12:38,00
25:41,00
00:00,0
28.97
 
2
172
 
Pažúr Miroslav
SK
13:57,00
15:47,00
29:44,00
04:03,00
25.02
 
3
104
00420-01538 Hruby David 20
18:37,00
13:21,00
31:58,00
06:17,00
23.27
 
4
169
 
Harvan Marek
SK
17:08,00
15:06,00
32:14,00
06:33,00
23.08
 
5
73
00420-00010 Levíček Martin 49 150445
16:39,00
15:59,00
32:38,00
06:57,00
22.8
 
6
71
00420-00760 Pavlík Slavomír 49
14:37,00
18:44,00
33:21,00
07:40,00
22.31
 
7
196
 
Jobst Timo
A
17:26,00
16:20,00
33:46,00
08:05,00
22.03
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
142
00420-01481 Hofreiter Roman 25
32:40,00
45:38,00
01:18:18,00
00:00,0
9.5
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
97
00420-00009 Krupička Petr 49 150218
11:29,00
11:15,00
22:44,00
00:00,0
32.73
 
2
127
00420-01658 Krátký Adam
 
11:39,00
11:49,00
23:28,00
00:44,00
31.7
 
3
7
00420-00906 Brázda Petr 3 150021
12:17,00
11:57,00
24:14,00
01:30,00
30.7
 
4
89
00420-00982 Czastka Sven 58
12:04,00
12:13,00
24:17,00
01:33,00
30.64
 
5
96
00420-01789 Čuřík Michal 63 150302
12:36,00
13:11,00
25:47,00
03:03,00
28.86
 
6
48
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 150506
13:07,00
13:25,00
26:32,00
03:48,00
28.04
 
7
156
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
14:39,00
14:48,00
29:27,00
06:43,00
25.26
 
8
163
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 150129
14:27,00
15:09,00
29:36,00
06:52,00
25.14
 
9
117
 
Prokůpek Otakar
 
15:01,00
15:50,00
30:51,00
08:07,00
24.12
 
10
119
 
Havelka Roman
 
16:36,00
16:49,00
33:25,00
10:41,00
22.26
 
11
93
00420-01033 Šoupal Pavel 35
18:11,00
18:04,00
36:15,00
13:31,00
20.52
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
80
00420-00674 Suchá Linda 58 150512
11:22,00
11:28,00
22:50,00
00:00,0
32.58
 
2
51
00420-00587 Pekárková Vendula 30
11:58,00
11:42,00
23:40,00
00:50,00
31.44
 
3
70
 
Halásová Dana
SK
12:07,00
12:04,00
24:11,00
01:21,00
30.76
 
4
38
00420-00267 Ševelová Marie 58 150582
12:10,00
12:20,00
24:30,00
01:40,00
30.37
 
5
122
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17 150353
14:09,00
13:56,00
28:05,00
05:15,00
26.49
 
6
120
 
Kovářová Anna
 
16:15,00
16:00,00
32:15,00
09:25,00
23.07
 
7
101
 
Janatová Pavlína
 
17:36,00
16:47,00
34:23,00
11:33,00
21.64
 
8
4
 
Kučerová Hana
 
32:41,00
14:05,00
46:46,00
23:56,00
15.91
 
99
140
00420-01280 Lišková Kamila 30 150638
11:40,00
00:00,0
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
00420-01687 Mencák Jiří 20 150706
11:51,00
11:55,00
23:46,00
00:00,0
31.3
 
2
129
00420-01576 Hanušová Tereza 20
20:24,00
21:47,00
42:11,00
18:25,00
17.64
 
99
112
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
12:10,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
111
00420-01534 Zasadil Roman 20 150603
17:41,00
19:19,00
37:00,00
00:00,0
20.11
 
2
178
00420-00035 Stejskal Jiří 35 150055
24:10,00
23:54,00
48:04,00
11:04,00
15.48
 
3
195
00420-00378 Vodák Milan 56 150473
24:50,00
25:19,00
50:09,00
13:09,00
14.84
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
198
00420-01736 Kamešová Marcela 35 150236
30:29,00
30:22,00
01:00:51,00
00:00,0
12.23
 
2
197
00420-00542 Janko Ota 25 150402
38:01,00
42:55,00
01:20:56,00
20:05,00
9.19
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
 
Exler Ondřej
 
19:12,00
20:14,00
39:26,00
00:00,0
18.87
 
2
46
 
Pavlas Luděk
 
22:08,00
22:07,00
44:15,00
04:49,00
16.81
 
3
16
 
Vlček Milan
 
22:31,00
22:28,00
44:59,00
05:33,00
16.54
 
4
148
00420-01742 Frydrych Broňa 20
24:18,00
24:14,00
48:32,00
09:06,00
15.33
 
5
133
00420-01791 Sudek Milan 20
25:00,00
24:17,00
49:17,00
09:51,00
15.1
 
6
64
00420-01526 Kulík Richard
 
25:21,00
25:35,00
50:56,00
11:30,00
14.61
 
7
134
00420-00417 Svoboda Jiří 56 150478
26:06,00
26:16,00
52:22,00
12:56,00
14.21
 
8
39
 
Hušek Martin
 
27:04,00
26:27,00
53:31,00
14:05,00
13.9
 
9
124
 
Kaucký Pavel
 
30:53,00
30:39,00
01:01:32,00
22:06,00
12.09
 
10
69
 
Krejčí Petr
 
31:42,00
33:46,00
01:05:28,00
26:02,00
11.36
 
11
103
 
Klíž Michal
 
31:52,00
33:42,00
01:05:34,00
26:08,00
11.35
 
12
27
 
Procházka David
 
34:27,00
35:21,00
01:09:48,00
30:22,00
10.66
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
94
00420-01139 Štěpánková Martina 62 150172
18:26,00
18:39,00
37:05,00
00:00,0
20.06
 
2
131
00420-01606 Kuříková Václava 58 150692
22:45,00
23:40,00
46:25,00
09:20,00
16.03
 
3
31
 
Křížková Petra
 
25:52,00
26:20,00
52:12,00
15:07,00
14.25
 
4
135
 
Merhautová Lucie
 
25:45,00
27:23,00
53:08,00
16:03,00
14
 
5
32
 
Horynová Jana
 
27:03,00
27:51,00
54:54,00
17:49,00
13.55
 
6
62
00420-01054 Czastková Petra 58
28:25,00
28:53,00
57:18,00
20:13,00
12.98
 
7
145
00420-01749 Páslerová Jana 20
29:17,00
30:27,00
59:44,00
22:39,00
12.46
 
8
40
 
Soukupová Kateřina
 
37:16,00
32:22,00
01:09:38,00
32:33,00
10.68
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
210
00420-01139 Štěpánková Martina 62 150173
12:18,00
12:14,00
24:32,00
00:00,0
30.33
 
2
72
 
Draslarová Jana
 
13:30,00
13:40,00
27:10,00
02:38,00
27.39
 
3
86
00420-01733 Spilka Kryštof 58 150672
13:40,00
13:46,00
27:26,00
02:54,00
27.12
 
4
3
00420-01497 Cipro Šimon 30 150523
13:57,00
14:24,00
28:21,00
03:49,00
26.24
 
5
5
00420-01779 Kdýr Marian 58
14:19,00
14:12,00
28:31,00
03:59,00
26.09
 
6
204
00420-01601 Pospíšil Petr 17 150348
14:34,00
14:46,00
29:20,00
04:48,00
25.36
 
7
126
00420-01815 Tuháčková Alena 30
14:47,00
15:25,00
30:12,00
05:40,00
24.64
 
8
203
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 150198
15:16,00
16:22,00
31:38,00
07:06,00
23.52
 
9
28
 
Zeman Lukáš
 
18:22,00
20:23,00
38:45,00
14:13,00
19.2
 
10
9
 
Exler Libor
 
20:35,00
20:29,00
41:04,00
16:32,00
18.12
 
11
125
 
Dokoupilová Michaela
 
20:19,00
21:34,00
41:53,00
17:21,00
17.76
 
12
214
 
Rousek Miloslav
 
21:39,00
21:09,00
42:48,00
18:16,00
17.38
 
13
29
00420-01828 Riegerová Eliška 30
21:49,00
23:34,00
45:23,00
20:51,00
16.39
 
14
218
00420-00936 Hubený Martin 20
32:08,00
28:57,00
01:01:05,00
36:33,00
12.18
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
194
00420-01763 Plšek Milan 16
17:56,00
17:50,00
35:46,00
00:00,0
20.8
 
2
15
 
Urban Matyas
 
18:35,00
20:37,00
39:12,00
03:26,00
18.98
 
3
14
 
Urban Jakub
 
19:37,00
19:45,00
39:22,00
03:36,00
18.9
 
4
212
00420-01759 Vodák David 56 150559
21:40,00
22:27,00
44:07,00
08:21,00
16.86
 
5
202
00420-01126 Hanuš Jaromír 20
21:13,00
23:25,00
44:38,00
08:52,00
16.67
 
6
17
00420-00162 Valtrová Iva 35 150248
22:11,00
22:31,00
44:42,00
08:56,00
16.64
 
7
136
00420-01882 Pechánková Dita 30
24:09,00
26:33,00
50:42,00
14:56,00
14.67
 
8
176
00420-01874 Plisková Petra 30
25:10,00
25:46,00
50:56,00
15:10,00
14.61
 
9
121
00420-01839 Soukupová Andrea 9
29:09,00
33:39,00
01:02:48,00
27:02,00
11.85
 
99
85
00420-01001 Pelikánová Jana
 
24:03,00
00:00,0
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
84
00420-00215 Suchý Jirka 58 150702
11:31,00
11:44,00
23:15,00
00:00,0
32
 
2
211
00420-01612 Čechura Lukáš 58 150452
11:44,00
11:40,00
23:24,00
00:09,00
31.79
 
3
206
00420-01496 Vacke Ivo 30
12:29,00
12:28,00
24:57,00
01:42,00
29.82
 
4
81
00420-00675 Heroudková Jiřka 58 150494
12:43,00
12:57,00
25:40,00
02:25,00
28.99
 
5
215
00420-01606 Kuříková Václava 58 150697
12:47,00
13:01,00
25:48,00
02:33,00
28.84
 
6
208
00420-01496 Vacke Ivo 30 150224
12:45,00
13:18,00
26:03,00
02:48,00
28.56
 
7
8
 
Mühlehner Tamara
A
13:37,00
13:10,00
26:47,00
03:32,00
27.78
 
8
205
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17 150356
15:18,00
15:07,00
30:25,00
07:10,00
24.46
 
9
181
00420-01812 Peer Miroslav 35
15:40,00
15:56,00
31:36,00
08:21,00
23.54
 
10
41
 
Copko Erik
SK
18:10,00
16:13,00
34:23,00
11:08,00
21.64
 
11
219
 
Horňáková Petra
SK
17:01,00
18:03,00
35:04,00
11:49,00
21.22
 
12
68
 
Dornerová Majka
SK
18:02,00
17:10,00
35:12,00
11:57,00
21.14
 
13
20
 
Kulda Jan
 
19:18,00
20:12,00
39:30,00
16:15,00
18.84
 
14
34
 
Horyna Vlastimil
 
24:02,00
18:00,00
42:02,00
18:47,00
17.7
 
15
201
00420-01873 Šoltys Martin 30 150608
21:59,00
23:56,00
45:55,00
22:40,00
16.2
 
16
167
 
Vejtasová Ilona
 
23:59,00
28:04,00
52:03,00
28:48,00
14.29
 
17
217
00420-01236 Kronusová Eva 55
32:17,00
28:15,00
01:00:32,00
37:17,00
12.29
 
18
26
00420-01771 Stareček Jiří 3
34:27,00
31:35,00
01:06:02,00
42:47,00
11.27