Napsat dotaz

BarneY 2014

Výsledková listina - Červený Kostelec (18.10.2014 - 19.10.2014)
www stránky závodu: http://metuje.mushing.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
56
00420-01052 Sochor Jiří 25 150034
12:39,00
12:29,00
25:08,00
00:00,00
25.4
 
2
96
00420-01007 Zetek Václav 35 150088
13:00,00
12:47,00
25:47,00
00:39,00
24.76
 
3
37
00420-01538 Hrubý David 20
14:49,00
14:18,00
29:07,00
03:59,00
21.93
 
4
51
00420-01428 Zetková Jana 35 150103
15:44,00
15:08,00
30:52,00
05:44,00
20.68
 
5
27
00420-01034 Merhaut Michal 20
15:20,00
15:55,00
31:15,00
06:07,00
20.43
 
6
32
00420-00263 Bahník Roman
 
27:04,00
26:51,00
53:55,00
28:47,00
11.84
 
7
54
00420-01564 Fendrych Jiří 20
25:44,00
28:51,00
54:35,00
29:27,00
11.7
 
8
31
00420-00398 Hanuš Michal 20
27:33,00
27:34,00
55:07,00
29:59,00
11.58
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
59
00420-01534 Zasadil Roman 20 150602
16:21,00
16:57,00
33:18,00
00:00,00
19.17
 
2
3
00420-01705 Paclt Zdeněk 20 150543
17:30,00
17:11,00
34:41,00
01:23,00
18.41
 
3
29
00420-01695 Twardek Tomáš 63
19:36,00
21:23,00
40:59,00
07:41,00
15.58
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
99
00420-00423 Hurych Jaromír 20 150415
26:01,00
27:53,00
53:54,00
00:00,00
11.84
 
2
77
00420-01109 Pešková Alena 20 150217
27:43,00
27:52,00
55:35,00
01:41,00
11.49
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
7
00420-01687 Mencák Jiří 20
10:40,00
10:42,00
21:22,00
00:00,00
29.88
 
2
73
00420-01608 David Miloš 58
10:58,00
11:03,00
22:01,00
00:39,00
29
 
3
19
00420-01116 Chovanec Michael 49
12:10,00
11:32,00
23:42,00
02:20,00
26.94
 
4
17
00420-00793 Bohatý Michal
 
12:50,00
12:38,00
25:28,00
04:06,00
25.07
 
5
75
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 150129
13:58,00
14:23,00
28:21,00
06:59,00
22.52
 
6
76
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
14:11,00
14:24,00
28:35,00
07:13,00
22.33
 
7
12
00420-01452 Bohatý Milan
 
14:38,00
14:33,00
29:11,00
07:49,00
21.88
 
8
23
00420-01750 Středa David
 
14:17,00
15:25,00
29:42,00
08:20,00
21.49
 
9
94
00420-01732 Pfeifer Petr 16
21:09,00
23:32,00
44:41,00
23:19,00
14.29
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
00420-01753 Prokopová Michaela 20
14:02,00
13:34,00
27:36,00
00:00,00
23.13
 
2
98
00420-01840 Staňková Eva 16
17:42,00
18:28,00
36:10,00
08:34,00
17.65
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
00420-01687 Mencák Jiří 20
12:26,00
13:37,00
26:03,00
00:00,00
24.51
 
2
92
00420-01745 Kovařík Petr 20
15:33,00
14:58,00
30:31,00
04:28,00
20.92
 
3
52
00420-00004 Mazánek Pavel 20
15:44,00
16:12,00
31:56,00
05:53,00
19.99
 
4
97
00420-00988 Petrus Zdeněk 20 150600
18:27,00
20:08,00
38:35,00
12:32,00
16.55
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
38
00420-01762 Brůna Zdeněk 16
14:35,00
16:32,00
31:07,00
00:00,00
20.52
 
2
82
00420-01796 Klíma Lukáš 35
15:17,00
15:55,00
31:12,00
00:05,00
20.46
 
3
44
00420-01223 Kronus Roman 55 150497
18:15,00
18:03,00
36:18,00
05:11,00
17.59
 
4
95
00420-00502 Dušková Zdenka 35
19:08,00
20:51,00
39:59,00
08:52,00
15.97
 
5
49
00420-00035 Stejskal Jiří 35 150055
21:13,00
21:34,00
42:47,00
11:40,00
14.92
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
22
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 150409
20:48,00
22:36,00
43:24,00
00:00,00
14.71
 
2
30
00420-01598 Piskač Zdeněk 55
24:15,00
25:06,00
49:21,00
05:57,00
12.94
 
3
69
00420-01664 Daňsová Zuzana 20
28:15,00
27:16,00
55:31,00
12:07,00
11.5
 
4
91
00420-01736 Kamešová Marcela 35 150236
26:59,00
31:10,00
58:09,00
14:45,00
10.98
 
5
46
00420-00503 Šrejber Jaromír 20
27:06,00
32:28,00
59:34,00
16:10,00
10.72
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
66
00420-01038 Merta Tomáš 58
17:11,00
17:33,00
34:44,00
00:00,00
18.38
 
2
13
00420-00604 Šáfr Vladimír 58
19:05,00
19:19,00
38:24,00
03:40,00
16.63
 
3
9
 
Vlček Milan
 
19:48,00
19:33,00
39:21,00
04:37,00
16.22
 
4
50
00420-01688 Podařil Dan
 
21:00,00
21:33,00
42:33,00
07:49,00
15
 
5
28
 
Sršeň Jan
 
21:35,00
21:47,00
43:22,00
08:38,00
14.72
 
6
61
00420-01742 Frydrych Bronislav 20
21:43,00
21:57,00
43:40,00
08:56,00
14.62
 
7
87
00420-01791 Sudek Milan 20
21:54,00
21:51,00
43:45,00
09:01,00
14.59
 
8
26
00420-01471 Beneda Radek
 
23:11,00
23:00,00
46:11,00
11:27,00
13.82
 
9
42
00420-01034 Merhaut Michal 20
25:31,00
24:53,00
50:24,00
15:40,00
12.67
 
10
79
 
Urbánek Jiří
 
23:40,00
26:45,00
50:25,00
15:41,00
12.66
 
11
100
 
Rousek Miloslav
 
25:51,00
26:47,00
52:38,00
17:54,00
12.13
 
12
78
00420-01393 Mareš Jan 20
27:36,00
28:54,00
56:30,00
21:46,00
11.3
 
99
35
00420-01598 Piskač Zdeněk 55
27:38,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
70
00420-01608 David Miloš 58
19:44,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
80
00420-01606 Kuříková Václava 58
20:51,00
21:06,00
41:57,00
00:00,00
15.22
 
2
83
00420-01756 Kynclová Zuzana, ml. 59
21:56,00
21:26,00
43:22,00
01:25,00
14.72
 
3
53
00420-00502 Dušková Zdenka 35
21:54,00
22:29,00
44:23,00
02:26,00
14.38
 
4
48
00420-01576 Hanušová Tereza 20
23:35,00
23:18,00
46:53,00
04:56,00
13.62
 
5
71
 
Šírová Šárka
 
25:23,00
26:43,00
52:06,00
10:09,00
12.25
 
6
84
00420-01749 Páslerová Jana 20
25:58,00
26:13,00
52:11,00
10:14,00
12.23
 
7
57
 
Vránová Alena
 
27:53,00
30:04,00
57:57,00
16:00,00
11.02
 
8
81
 
Mokrá Šárka
 
32:52,00
37:56,00
01:10:48,00
28:51,00
9.02
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
00420-01687 Mencák Jiří 20
12:41,00
13:21,00
26:02,00
00:00,00
24.52
 
2
5
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 150198
14:46,00
14:30,00
29:16,00
03:14,00
21.81
 
3
4
00420-01789 Čuřík Michal 63 150304
14:54,00
15:24,00
30:18,00
04:16,00
21.07
 
4
24
00420-01807 Beran Ondřej 20
19:56,00
19:28,00
39:24,00
13:22,00
16.2
 
5
45
00420-01428 Zetková Jana 35
19:59,00
19:35,00
39:34,00
13:32,00
16.13
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
18
00420-01754 Ducháč Martin 20
16:09,00
16:18,00
32:27,00
00:00,00
19.67
 
2
39
00420-01690 Vaško Juraj 30 150161
16:23,00
16:29,00
32:52,00
00:25,00
19.42
 
3
25
00420-01704 Pacltova Marie 20 150650
16:54,00
16:55,00
33:49,00
01:22,00
18.88
 
4
43
00420-01535 Rezová Lenka 20
17:24,00
18:27,00
35:51,00
03:24,00
17.81
 
5
62
 
Poliščuk Aleš
 
18:34,00
17:33,00
36:07,00
03:40,00
17.68
 
6
55
00420-01236 Kronusová Eva 55 150503
20:29,00
20:17,00
40:46,00
08:19,00
15.66
 
7
90
00420-01808 Klímová Veronika 35
21:21,00
20:00,00
41:21,00
08:54,00
15.44
 
8
16
 
Nedvědová Anežka
 
20:32,00
21:00,00
41:32,00
09:05,00
15.37
 
9
85
00420-01790 Doubravová Jiřina 36 150562
21:42,00
23:01,00
44:43,00
12:16,00
14.28
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
65
00420-01606 Kuříková Václava 58
13:34,00
13:52,00
27:26,00
00:00,00
23.27
 
2
93
00420-01536 Rez Martin 20
15:53,00
15:43,00
31:36,00
04:10,00
20.2
 
3
86
00420-01752 Vítková Marie 20
15:15,00
16:45,00
32:00,00
04:34,00
19.95
 
4
63
00420-01690 Vaško Juraj 30 150162
16:12,00
16:12,00
32:24,00
04:58,00
19.7
 
5
10
00420-00843 Kubelka Jiří 59
15:55,00
17:05,00
33:00,00
05:34,00
19.35
 
6
40
00420-01703 Netri Tomáš 63
17:11,00
16:05,00
33:16,00
05:50,00
19.19
 
7
88
 
Adamová Pavlína
 
17:26,00
17:44,00
35:10,00
07:44,00
18.15
 
8
33
00420-01748 Nejmanová Kateřina 20
18:17,00
18:36,00
36:53,00
09:27,00
17.31
 
9
11
 
Kulda Jan
 
18:05,00
18:56,00
37:01,00
09:35,00
17.25
 
10
89
 
Svoboda Martin
 
18:09,00
19:35,00
37:44,00
10:18,00
16.92
 
11
47
00420-01575 Hanuš Tomáš 20
20:15,00
20:13,00
40:28,00
13:02,00
15.78
 
12
60
00420-00396 Kostelecký Vladimír 20
19:48,00
21:26,00
41:14,00
13:48,00
15.48
 
13
8
00420-01848 Šmahel Lukáš 35
19:28,00
22:17,00
41:45,00
14:19,00
15.29
 
14
36
00420-01264 Kronusová Jana 55
23:17,00
34:00,00
57:17,00
29:51,00
11.14