Napsat dotaz

Ježdění na Valše III.

Výsledková listina - Louka u Olešnice (20.09.2014 - 21.09.2014)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
28
00420-01523 Vrtěl Martin - CARNILOVE TEAM 49
09:55,39
09:19,45
19:14,84
00:00,00
21.82
 
2
2
00420-01648 Vladimír Tkadlec 63
10:32,61
10:16,48
20:49,09
01:34,25
20.17
 
3
4
 
Ptaœ £ukasz
PL
11:08,13
09:57,89
21:06,02
01:51,18
19.9
 
4
36
00420-00010 Levíček Martin, st. 49 150455
13:47,37
13:00,92
26:48,29
07:33,45
15.67
 
5
33
00420-00011 Levíčková Helena 49 150447
15:21,32
14:14,98
29:36,30
10:21,46
14.19
 
6
5
 
Furdzik Grzegorz
PL
17:51,39
14:31,09
32:22,48
13:07,64
12.97
 
                           
Kategorie: BKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
 
Dučák Marcel
SK
08:15,45
08:12,64
16:28,09
00:00,00
25.5
 
2
22
00420-01613 Urbančík Martin - Město Bohumín 63
08:25,58
08:41,09
17:06,67
00:38,58
24.55
 
3
10
00420-01538 Hrubý David 20
10:32,95
10:22,54
20:55,49
04:27,40
20.07
 
4
14
00420-01761 Kopecký Jan 45
12:06,73
10:43,20
22:49,93
06:21,84
18.4
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-01532 Vondrů Tomáš 16
10:32,80
09:59,64
20:32,44
00:00,00
20.45
 
2
35
00420-00011 Levíčková Helena 49 150448
12:29,67
11:33,09
24:02,76
03:30,32
17.47
 
3
17
00420-01793 Kubín Tomáš 16
16:51,76
17:28,51
34:20,27
13:47,83
12.23
 
                           
Kategorie: CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
55
 
Fučíková Kateřina
 
03:43,51
03:47,13
07:30,64
00:00,00
14.38
 
2
57
 
Stanek Jakub
 
04:26,95
03:51,36
08:18,31
00:47,67
13
 
3
58
 
Stanek Dominika
 
04:22,58
04:11,32
08:33,90
01:03,26
12.61
 
4
56
 
Urbančíková Simona
 
04:14,09
04:26,20
08:40,29
01:09,65
12.45
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
00420-01480 Fochler Petr 62
10:29,86
11:04,61
21:34,47
00:00,00
19.47
 
2
30
 
Říčka František
 
12:54,54
12:46,09
25:40,63
04:06,16
16.36
 
3
19
 
Dučák Marcel
SK
13:20,41
13:57,09
27:17,50
05:43,03
15.39
 
4
1
 
Družba Lukáš
 
15:11,95
15:30,76
30:42,71
09:08,24
13.68
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
24
00420-01729 Bluchová Kateřina 58 150290
12:21,58
13:44,86
26:06,44
00:00,00
16.09
 
2
29
00420-01857 Honsová Hana
 
13:22,80
12:48,95
26:11,75
00:05,31
16.03
 
3
21
00420-01854 Fryzová Kristina 63
14:51,36
14:59,09
29:50,45
03:44,01
14.07
 
4
27
 
Čaganová Petra
 
14:37,29
16:22,26
30:59,55
04:53,11
13.55
 
5
31
 
Grexová Petra
 
18:32,01
17:08,36
35:40,37
09:33,93
11.77
 
6
32
00420-01855 Cihlářová Natálie 63
19:32,25
19:10,42
38:42,67
12:36,23
10.85
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
37
00420-01382 Tomášková Jana 62
09:46,80
10:07,98
19:54,78
00:00,00
21.09
 
2
23
00420-01613 Urbančík Martin - Město Bohumín 63 150359
10:09,22
10:44,09
20:53,31
00:58,53
20.11
 
3
26
00420-01789 Čuřík Michal 63
11:09,76
11:16,09
22:25,85
02:31,07
18.72
 
4
25
00420-01786 Blucha Jan 63
11:12,05
11:40,29
22:52,34
02:57,56
18.36
 
5
6
 
Ptaœ Monika
PL
24:43,70
18:54,41
43:38,11
23:43,33
9.63
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
7
 
Adrian Góralczyk
PL
11:02,89
12:45,98
23:48,87
00:00,00
17.64
 
2
8
 
Kacper Stanek
PL
12:23,41
11:40,13
24:03,54
00:14,67
17.46
 
3
15
00420-01649 David Fučík 16 150288
14:19,80
11:55,11
26:14,91
02:26,04
16
 
4
18
00420-00687 Svoboda Martin 16
13:43,48
12:56,92
26:40,40
02:51,53
15.75