Napsat dotaz

Svatováclavské psí ježdění Finále Hills Cup

Výsledková listina - Kosmonosy (27.09.2014 - 28.09.2014)
www stránky závodu: http://zavody.ceskyhorskypes.cz
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
50
 
Exler Ondra
 
11:57,80
05:43,60
10:03,40
27:44,80
00:00,00
26.6
 
2
51
 
Exler Ondra
 
12:06,80
05:36,10
10:16,00
27:58,90
00:14,10
26.37
 
3
54
00420-01687 Mencák Jiří 20
11:40,00
05:55,20
10:47,50
28:22,70
00:37,90
26.01
 
4
53
00420-01687 Mencák Jiří 20
11:31,40
05:43,20
11:43,60
28:58,20
01:13,40
25.47
 
5
58
00420-00906 Brázda Petr 3 150021
12:01,10
06:19,40
11:22,10
29:42,60
01:57,80
24.84
 
6
60
00420-01824 Děrgel Pavel 30
12:21,50
06:06,90
11:29,60
29:58,00
02:13,20
24.63
 
7
48
00420-00587 Pekárková Vendula 30
12:25,90
06:39,40
11:38,90
30:44,20
02:59,40
24.01
 
8
63
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
13:07,90
06:58,30
12:15,40
32:21,60
04:36,80
22.81
 
9
42
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 150129
13:54,20
06:11,20
13:20,40
33:25,80
05:41,00
22.08
 
10
40
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 150129
14:00,30
07:06,40
13:15,90
34:22,60
06:37,80
21.47
 
11
52
00420-01761 Kopecký Jan 45
14:50,20
08:29,30
14:21,80
37:41,30
09:56,50
19.58
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
65
00420-01602 Navrátilová Veronika 30
11:47,90
06:13,10
11:22,50
29:23,50
00:00,00
25.11
 
2
45
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 150425
12:37,20
06:23,80
11:33,00
30:34,00
01:10,50
24.14
 
3
47
00420-00587 Pekárková Vendula 30 150421
12:27,30
06:13,00
12:02,20
30:42,50
01:19,00
24.03
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
56
00420-01437 Kelemen Oto
 
27:37,30
14:07,40
26:36,10
01:08:20,80
00:00,00
10.8
 
2
57
00420-01437 Kelemen Oto
 
29:20,00
14:10,60
27:03,20
01:10:33,80
02:13,00
10.46
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
00420-00215 Suchý Jiří 58
14:32,20
07:58,10
14:16,10
36:46,40
00:00,00
20.07
 
2
8
00420-01656 Halada Tomáš 36
14:37,20
08:01,40
14:27,60
37:06,20
00:19,80
19.89
 
3
6
00420-01151 Ženíšek Michal 58
15:10,50
08:05,60
14:53,10
38:09,20
01:22,80
19.34
 
4
4
00420-01866 Tassler Lukáš 30 150438
15:36,20
08:30,20
15:26,40
39:32,80
02:46,40
18.66
 
5
19
00420-00604 Šáfr Vladimír 58
15:50,20
08:33,10
15:17,60
39:40,90
02:54,50
18.6
 
6
18
00420-01150 Smrčka Petr 58
16:58,50
09:19,80
16:21,90
42:40,20
05:53,80
17.3
 
7
14
00420-01339 Keltner Vlasta 58
28:23,50
16:49,20
33:07,00
01:18:19,70
41:33,30
9.42
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
5
00420-00209 Halířová Jarmila 17 150006
15:34,10
09:01,40
15:31,70
40:07,20
00:00,00
18.39
 
2
7
00420-01829 Srchová Michaela 58
16:24,40
08:38,60
15:51,00
40:54,00
00:46,80
18.04
 
3
1
00420-01693 Draslarová Jana 58
16:51,70
09:31,20
17:05,50
43:28,40
03:21,20
16.98
 
4
2
00420-01842 Hájíčková Kamila 58
18:36,70
10:00,50
17:57,40
46:34,60
06:27,40
15.84
 
5
20
00420-00674 Suchá Linda 58
18:36,60
10:25,80
19:17,80
48:20,20
08:13,00
15.27
 
6
3
00420-01606 Kuříková Václava 58
19:05,90
10:47,10
19:05,40
48:58,40
08:51,20
15.07
 
7
13
00420-00675 Heroudková Jiřka 58
19:11,20
10:54,10
19:19,40
49:24,70
09:17,50
14.94
 
8
11
 
Kakáčová Jana
 
20:51,20
11:57,30
19:35,70
52:24,20
12:17,00
14.08
 
9
9
 
Šrámková Monika
 
23:03,10
11:10,40
21:59,60
55:13,10
15:05,90
13.37
 
10
15
 
Lamačová Veronika
 
23:28,60
11:51,60
25:05,30
01:00:25,50
20:18,30
12.21
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
00420-01825 Vančura Václav 30 150436
11:26,50
05:44,30
10:57,80
28:08,60
00:00,00
26.22
 
2
43
00420-01531 Hakl Dan 58
13:45,50
07:16,00
13:05,60
34:07,10
05:58,50
21.63
 
3
61
00420-01823 Děrglová Eliška 30 150459
17:21,70
08:14,80
16:00,50
41:37,00
13:28,40
17.73
 
4
59
00420-00205 Kačur Jan 56
20:09,70
08:52,50
17:55,60
46:57,80
18:49,20
15.71
 
5
62
00420-01863 Landová Mirka 30
22:32,10
11:00,60
19:43,90
53:16,60
25:08,00
13.85
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
55
00420-01687 Mencák Jiří 20
13:54,80
07:05,10
13:28,80
34:28,70
00:00,00
21.4
 
2
46
00420-01673 Šefrna Michal 58
16:24,40
07:46,00
15:13,20
39:23,60
04:54,90
18.73