Napsat dotaz

Memoriál Vaška Kováříka VI.

Výsledková listina - Tři Studně (01.11.2014 - 02.11.2014)
www stránky závodu: http://www.trnkateam.cz/zavody-2014/chicopee-canicross/
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
63
00420-01085 Trnka Jiří, ml. 49
12:03,32
12:04,23
24:07,55
00:00,00
29.84
 
2
64
00420-01523 Vrtěl Martin - CARNILOVE TEAM 49 150001
12:16,09
12:03,86
24:19,95
00:12,40
29.59
 
3
67
 
Reguli Jakub
SK
13:33,20
12:37,20
26:10,40
02:02,85
27.51
 
4
74
 
Harvan Marek
SK
13:17,32
13:01,82
26:19,14
02:11,59
27.36
 
5
69
00420-01007 Zetek Václav 35 150088
13:19,13
13:00,61
26:19,74
02:12,19
27.35
 
6
61
00420-00992 Zvolský Pavel 25
13:06,45
13:28,48
26:34,93
02:27,38
27.09
 
7
62
 
Pažur Miroslav A
SK
13:41,51
12:55,45
26:36,96
02:29,41
27.05
 
8
75
00420-00992 Zvolský Pavel 25
13:36,98
14:14,16
27:51,14
03:43,59
25.85
 
9
76
00420-00015 Trnka Jiří, st. 49
14:05,77
13:45,64
27:51,41
03:43,86
25.85
 
10
77
00420-00010 Levíček Martin, st. 49 150455
15:20,42
14:48,70
30:09,12
06:01,57
23.88
 
11
65
00420-00760 Pavlík Slavomír 49
15:19,07
15:08,48
30:27,55
06:20,00
23.64
 
12
71
00420-01428 Zetková Jana, Ing. 40 150103
16:53,36
16:20,98
33:14,34
09:06,79
21.66
 
13
66
00420-01599 Kolátor Vít 25
17:56,67
17:24,20
35:20,87
11:13,32
20.37
 
14
73
00420-01599 Kolátor Vít 25
18:10,20
17:12,82
35:23,02
11:15,47
20.35
 
15
72
00420-01793 Kubín Tomáš 16
20:48,30
19:48,36
40:36,66
16:29,11
17.73
 
99
70
00420-00011 Levíčková Helena 49 150447
15:33,09
15:05,09
00:00,00
00:00,00
23.5
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
79
00420-01014 Habásko Roman 9 150024
13:35,92
13:11,23
26:47,15
00:00,00
26.88
 
2
80
00420-01105 Kůrka Zdeněk 49
15:10,82
14:02,39
29:13,21
02:26,06
24.64
 
3
81
00420-01499 Guregová Romana 9 150187
16:21,98
15:44,48
32:06,46
05:19,31
22.42
 
4
78
00420-00443 Krkoška Štěpán 49
19:17,70
15:58,73
35:16,43
08:29,28
20.41
 
99
83
00420-00443 Krkoška Štěpán 49
19:07,13
16:28,82
00:00,00
00:00,00
20.23
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
13
00420-00009 Krupička Petr, ml. 49
11:03,48
11:01,73
22:05,21
00:00,00
32.6
 
2
12
 
Schumet Edvard
SLO
11:25,92
10:44,98
22:10,90
00:05,69
32.46
 
3
20
 
Drabik Andrej
SK
11:15,09
11:15,67
22:30,76
00:25,55
31.98
 
4
15
00420-01687 Mencák Jiří - FITMIN 20
11:18,07
11:12,70
22:30,77
00:25,56
31.98
 
5
32
 
Drabik Andrej
SK
11:33,73
11:19,54
22:53,27
00:48,06
31.46
 
6
19
00420-01824 Děrgel Pavel
 
11:45,55
11:21,80
23:07,35
01:02,14
31.14
 
7
31
00420-01824 Děrgel Pavel
 
12:06,22
11:28,95
23:35,17
01:29,96
30.53
 
8
18
00420-01608 David Miloš 58
12:12,13
11:56,64
24:08,77
02:03,56
29.82
 
9
16
00420-01612 Čechura Lukáš 58
12:10,89
12:17,86
24:28,75
02:23,54
29.41
 
10
26
00420-01867 Šimonek Petr 30
12:33,64
12:11,42
24:45,06
02:39,85
29.09
 
11
21
 
Bogovič Bojan
SLO
12:31,09
12:23,41
24:54,50
02:49,29
28.91
 
12
25
00420-00913 Strnad Jiří, st. 58
13:01,92
12:36,82
25:38,74
03:33,53
28.07
 
13
28
00420-00793 Bohatý Michal
 
12:57,26
13:00,26
25:57,52
03:52,31
27.74
 
14
17
00420-01789 Čuřík Michal 63
13:14,26
12:51,67
26:05,93
04:00,72
27.59
 
15
14
00420-01116 Chovanec Michal 49
12:40,32
13:43,01
26:23,33
04:18,12
27.28
 
16
22
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
13:22,73
13:32,61
26:55,34
04:50,13
26.74
 
17
29
00420-00913 Strnad Jiří, st. 58
13:41,82
13:33,95
27:15,77
05:10,56
26.41
 
18
23
00420-01761 Kopecký Jan 45
14:13,45
15:12,86
29:26,31
07:21,10
24.46
 
19
24
 
Prokůpek Otakar
 
15:00,86
15:42,76
30:43,62
08:38,41
23.43
 
20
30
00420-01033 Šoupal Pavel 35
18:53,36
19:30,48
38:23,84
16:18,63
18.75
 
21
27
00420-01728 Weigert Miloš 9
22:18,48
22:57,54
45:16,02
23:10,81
15.91
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
5
00420-00674 Suchá Linda 58
10:55,42
11:07,89
22:03,31
00:00,00
32.65
 
2
1
00420-01280 Lišková Kamila
 
11:25,42
11:21,98
22:47,40
00:44,09
31.59
 
3
2
00420-01655 Válková Renata 49
11:33,39
11:28,41
23:01,80
00:58,49
31.26
 
4
7
 
Halásová Dana
 
11:42,48
11:49,09
23:31,57
01:28,26
30.6
 
5
11
00420-01280 Lišková Kamila
 
11:52,82
11:55,48
23:48,30
01:44,99
30.25
 
6
3
00420-01382 Tomášková Jana 62
12:06,48
11:45,23
23:51,71
01:48,40
30.17
 
7
6
00420-00267 Ševelová Marie 58
11:59,64
11:57,67
23:57,31
01:54,00
30.06
 
8
4
00420-01602 Navrátilová Veronika 30
11:46,20
12:23,95
24:10,15
02:06,84
29.79
 
9
148
00420-01865 Hakenová Veronika 58
14:05,22
14:30,54
28:35,76
06:32,45
25.18
 
10
9
 
Grexová Petra
 
14:26,77
14:21,09
28:47,86
06:44,55
25
 
11
10
00420-01840 Staňková Eva 16
18:10,89
18:51,36
37:02,25
14:58,94
19.44
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
84
00420-00207 Tobiášek Michal - CalibraNonstop Team 30 150426
11:59,32
11:42,20
23:41,52
00:00,00
30.39
 
2
86
00420-01655 Válková Renata 49
12:35,54
12:10,26
24:45,80
01:04,28
29.08
 
3
87
00420-01687 Mencák Jiří - FITMIN 20
13:22,73
12:15,86
25:38,59
01:57,07
28.08
 
99
88
00420-00011 Levíčková Helena 49 150448
15:09,08
14:45,67
00:00,00
00:00,00
24.07
 
99
85
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 150176
12:23,64
12:10,80
00:00,00
00:00,00
29.3
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
89
00420-01701 Charouz Jaroslav 16
15:50,92
14:39,39
30:30,31
00:00,00
23.6
 
2
95
00420-01762 Brůna Zdeněk 16
15:04,20
15:41,76
30:45,96
00:15,65
23.4
 
3
92
00420-01138 Brož Ondřej 63
16:27,13
16:06,39
32:33,52
02:03,21
22.11
 
4
94
00420-01796 Klíma Lukáš 35
16:29,20
16:23,36
32:52,56
02:22,25
21.9
 
5
91
00420-00616 Mikutová Anita 35 150045
18:01,82
17:35,92
35:37,74
05:07,43
20.21
 
6
96
00420-01223 Kronus Roman 55 150497
18:44,39
18:31,82
37:16,21
06:45,90
19.32
 
7
90
 
Reuter Thomas
A
21:02,26
17:52,16
38:54,42
08:24,11
18.51
 
8
93
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
150077
22:24,82
22:32,01
44:56,83
14:26,52
16.02
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
99
00420-01109 Pešková Alena 20 150215
29:51,64
28:01,51
57:53,15
00:00,00
12.44
 
2
100
00420-01736 Kamešová Marcela 35 150237
33:16,09
29:16,09
01:02:32,18
04:39,03
11.51
 
3
101
00420-00054 Janko Ota
 
37:43,16
34:21,07
01:12:04,23
14:11,08
9.99
 
                           
Kategorie: CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
139
00420-01720 Jílková Zuzana 62
06:51,61
07:02,57
13:54,18
00:00,00
18.13
 
2
138
 
Havelková Adéla
 
07:25,95
07:41,89
15:07,84
01:13,66
16.65
 
3
137
 
Teslová Adéla
 
08:42,61
09:28,89
18:11,50
04:17,32
13.85
 
4
135
 
Kolodějová Aneta
 
09:12,11
09:14,45
18:26,56
04:32,38
13.66
 
5
136
 
Svobodová Michaela
 
09:30,22
09:00,29
18:30,51
04:36,33
13.62
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
102
00420-01480 Fochler Petr 62
16:39,09
16:32,45
33:11,54
00:00,00
21.69
 
2
104
 
Říčka František
 
19:39,45
19:27,57
39:07,02
05:55,48
18.41
 
3
105
00420-01866 Tassler Lukáš 30
19:40,67
19:46,95
39:27,62
06:16,08
18.25
 
4
107
00420-01859 Vokrouhlík Michal
 
21:40,77
18:49,76
40:30,53
07:18,99
17.77
 
5
103
 
Dučák Marcel
SK
19:57,39
21:05,70
41:03,09
07:51,55
17.54
 
6
109
00420-01757 Pelikán Radek 59
24:31,67
24:02,92
48:34,59
15:23,05
14.82
 
7
108
00420-01856 Sutter Lubomír 3
24:21,51
24:33,73
48:55,24
15:43,70
14.72
 
8
106
00420-01816 Eckschlager Tomáš 30
27:24,73
28:00,86
55:25,59
22:14,05
12.99
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
113
00420-01139 Štěpánková Martina 62
17:44,17
17:32,01
35:16,18
00:00,00
20.41
 
2
117
00420-01829 Srchová Michaela 58
18:33,13
18:46,64
37:19,77
02:03,59
19.29
 
3
114
00420-00209 Halířová Jarmila 17
18:58,32
19:10,82
38:09,14
02:52,96
18.87
 
4
115
00420-01069 Klikarová Soňa 30
20:00,86
19:44,86
39:45,72
04:29,54
18.11
 
5
116
00420-01729 Bluchová Kateřina 58
20:46,11
19:42,16
40:28,27
05:12,09
17.79
 
6
122
00420-01693 Draslarová Jana 58
20:39,92
20:05,41
40:45,33
05:29,15
17.67
 
7
120
00420-01606 Kuříková Václavka 58
21:18,64
21:56,45
43:15,09
07:58,91
16.65
 
8
112
 
Schumet Nuša
SLO
22:31,70
23:35,39
46:07,09
10:50,91
15.61
 
9
119
00420-01883 Vančurová Veronika 30
25:35,32
26:04,70
51:40,02
16:23,84
13.94
 
10
118
00420-01864 Holušková Míla 30
26:34,09
27:01,39
53:35,48
18:19,30
13.44
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
52
00420-01825 Vančura Václav 30 150436
11:48,30
11:45,82
23:34,12
00:00,00
30.55
 
2
49
00420-01139 Štěpánková Martina 62 150173
11:59,67
11:47,57
23:47,24
00:13,12
30.27
 
3
54
00420-01382 Tomášková Jana 62 150594
13:29,86
12:58,86
26:28,72
02:54,60
27.19
 
4
50
00420-01733 Spilka Kryštof 58
13:29,86
13:27,06
26:56,92
03:22,80
26.72
 
5
47
00420-01779 Kdýr Marian 58
14:07,89
14:00,95
28:08,84
04:34,72
25.58
 
6
53
00420-01856 Sutter Lubomír 3
14:28,09
14:18,51
28:46,60
05:12,48
25.02
 
7
48
00420-01601 Pospíšil Petr 17 150348
14:27,57
14:41,06
29:08,63
05:34,51
24.71
 
8
51
00420-01693 Draslarová Jana 58
15:30,82
14:52,39
30:23,21
06:49,09
23.69
 
9
46
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17 150355
16:37,20
16:21,41
32:58,61
09:24,49
21.83
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
59
 
Plšek Milan
 
17:57,07
18:23,45
36:20,52
00:00,00
19.81
 
2
57
00420-01264 Kronus Roman 55 150504
20:18,57
20:55,29
41:13,86
04:53,34
17.46
 
3
56
00420-01808 Klímová Veronika 35
20:51,26
20:24,89
41:16,15
04:55,63
17.45
 
4
58
00420-00616 Mikutová Anita 35
23:56,98
24:43,23
48:40,21
12:19,69
14.79
 
                           
Kategorie: SC1J - Scooter junioři - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
142
 
Svatoňová Michaela
 
06:22,95
11:08,67
17:31,62
00:00,00
14.38
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
37
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 150425
10:58,61
10:54,09
21:52,70
00:00,00
32.91
 
2
35
00420-01151 Ženíšek Michal 58
11:01,64
11:11,89
22:13,53
00:20,83
32.4
 
3
38
00420-00215 Suchý Jiří 58
11:08,80
11:13,36
22:22,16
00:29,46
32.19
 
4
39
00420-01612 Čechura Lukáš 58
11:20,51
11:17,45
22:37,96
00:45,26
31.81
 
5
42
00420-01655 Válková Renata 49
11:23,70
11:15,92
22:39,62
00:46,92
31.77
 
6
33
00420-01613 Urbančík Martin - Město Bohumín 63 150360
11:36,16
11:29,41
23:05,57
01:12,87
31.18
 
7
34
00420-01496 Vacke Ivo 30 150224
11:32,09
12:15,57
23:47,66
01:54,96
30.26
 
8
36
00420-01829 Srchová Michaela 58
11:45,89
12:49,76
24:35,65
02:42,95
29.28
 
9
45
 
Bánoci Jaroslav
SK
12:34,11
12:28,89
25:03,00
03:10,30
28.74
 
10
41
00420-01606 Kuříková Václavka 58
12:31,26
12:32,26
25:03,52
03:10,82
28.73
 
11
40
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
13:16,57
13:12,98
26:29,55
04:36,85
27.18
 
12
44
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17 150356
14:32,64
14:00,64
28:33,28
06:40,58
25.21
 
13
43
00420-01428 Zetková Jana, Ing. 40 150110
17:16,89
17:30,11
34:47,00
12:54,30
20.7