Napsat dotaz

Eduardův sprint (MČR pro třídu 4 psi)

Výsledková listina - Abertamy (14.02.2015 - 15.02.2015)
logo závodu
www stránky závodu: http://eduarduvmid.blog.cz/rubrika/eduarduv-sprint-2014
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
38
00420-01223 Kronus Roman 55 150496
54:46,68
01:02:20,74
01:57:07,42
00:00,00
14.66
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
15
00420-00207 Tobiášek Michal - CalibraNonstop Team 30 150426
18:24,89
18:36,20
37:01,09
00:00,00
27.29
 
2
12
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 150176
20:15,49
20:06,79
40:22,28
03:21,19
25.03
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
 
Klímová Veronika
 
29:44,25
28:32,88
58:17,13
00:00,00
17.34
 
2
6
00420-00351 Kmochová Vanda 17 150656
32:20,87
38:26,13
01:10:47,00
12:29,87
14.27
 
3
8
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
150077
35:00,75
38:55,42
01:13:56,17
15:39,04
13.67
 
4
1
00420-00378 Vodák Milan 56 150473
42:07,77
45:46,58
01:27:54,35
29:37,22
11.49
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
 
Piskač Zdeněk
 
33:57,62
36:24,39
01:10:22,01
00:00,00
14.36
 
2
3
00420-01736 Kamešová Marcela 35 150236
48:06,22
47:24,95
01:35:31,17
25:09,16
10.58
 
3
7
 
Slepička Martin
 
47:09,98
48:29,60
01:35:39,58
25:17,57
10.56
 
4
5
00420-00542 Janko Ota 25 150402
56:35,31
56:54,99
01:53:30,30
43:08,29
8.9
 
                           
Kategorie: SKJ - Skijöring - běžec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
71
00420-00267 Ševelová Marie 58 150585
40:14,04
38:55,06
01:19:09,10
00:00,00
21.7
 
2
61
 
Kopecký Jan
 
48:05,31
51:30,71
01:39:36,02
20:26,92
17.24
 
3
65
00420-01804 Hospr Lukáš 40 150635
01:11:50,68
01:06:02,20
02:17:52,88
58:43,78
12.45
 
4
62
00420-01759 Vodák David 56
01:15:37,70
01:13:34,79
02:29:12,49
01:10:03,39
11.51
 
                           
Kategorie: SKJ2 - Skijöring - bězec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
64
00420-00913 Strnad Jiří 58
43:17,33
47:35,53
01:30:52,86
00:00,00
21.83
 
2
67
 
Dočekal Milan
 
01:05:01,98
01:02:11,62
02:07:13,60
36:20,74
15.59