Napsat dotaz

ČEZ CUP Hrobská jízda

Výsledková listina - Hrob u Teplic (04.10.2014 - 05.10.2014)
www stránky závodu: http://www.kskps.info
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-01007 Zetek Václav 35 150088
15:18,15
15:03,11
30:21,26
00:00,00
24.12
 
2
72
 
Jančík Zdeněk
 
17:48,95
17:54,72
35:43,67
05:22,41
20.49
 
3
5
00420-01428 Zetková Jana 35 150103
18:12,96
18:17,51
36:30,47
06:09,21
20.05
 
4
71
 
Lovette Rodney
 
19:03,44
19:56,39
38:59,83
08:38,57
18.77
 
5
57
00420-00575 Holá Jana 9 150003
19:13,49
19:48,37
39:01,86
08:40,60
18.75
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
00420-01014 Habásko Roman 9 150024
14:43,49
14:19,65
29:03,14
00:00,00
25.2
 
2
43
 
Fiala Jaroslav
 
17:25,78
17:02,44
34:28,22
05:25,08
21.24
 
3
12
00420-01499 Guregová Romana 9 150187
19:25,96
17:28,71
36:54,67
07:51,53
19.83
 
4
37
00420-00321 Brzek Martin 35 150007
19:28,04
20:35,93
40:03,97
11:00,83
18.27
 
5
49
 
Kubelka Jiří
 
22:41,88
22:05,74
44:47,62
15:44,48
16.34
 
6
62
00420-00767 Hladovcová Klára 35 150013
22:37,71
22:46,02
45:23,73
16:20,59
16.12
 
7
4
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 150066
23:34,36
24:00,13
47:34,49
18:31,35
15.39
 
8
70
00420-01705 Paclt Zdeněk 20 150543
23:21,16
25:04,37
48:25,53
19:22,39
15.12
 
9
46
00420-01459 Alscher Ivan 35 150226
25:46,87
23:54,67
49:41,54
20:38,40
14.73
 
10
8
00420-00567 Čurda Milan 59 150591
26:41,84
23:39,64
50:21,48
21:18,34
14.54
 
11
58
 
Kmochová Vanda
 
32:53,31
32:50,06
01:05:43,37
36:40,23
11.14
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
51
 
David Miloš
 
13:41,54
13:11,72
26:53,26
00:00,00
27.22
 
2
18
 
Strnad Jiří
 
15:01,06
14:51,26
29:52,32
02:59,06
24.5
 
3
17
 
Strnad Jiří
 
15:28,89
14:43,52
30:12,41
03:19,15
24.23
 
4
40
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 150506
15:12,60
15:00,76
30:13,36
03:20,10
24.22
 
5
52
 
David Miloš
 
16:05,09
15:16,92
31:22,01
04:28,75
23.34
 
6
7
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
15:54,32
15:51,82
31:46,14
04:52,88
23.04
 
7
6
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 150129
16:20,50
16:00,04
32:20,54
05:27,28
22.63
 
8
13
 
Kopecký Jan
 
16:34,70
18:02,00
34:36,70
07:43,44
21.15
 
9
68
 
Weigert Miloš
 
19:58,58
21:39,91
41:38,49
14:45,23
17.58
 
10
3
 
Bálek Petr
 
21:20,17
20:44,99
42:05,16
15:11,90
17.39
 
11
65
 
Hrdlička Jan
 
24:44,30
19:38,53
44:22,83
17:29,57
16.49
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
63
00420-00267 Ševelová Marie 58 150582
15:05,87
14:45,23
29:51,10
00:00,00
24.52
 
2
42
00420-00211 Roháčková Anna 58 150486
16:29,52
15:47,78
32:17,30
02:26,20
22.67
 
3
32
 
Děrglová Eliška
 
16:57,34
15:55,14
32:52,48
03:01,38
22.27
 
4
23
 
Rosslerová Markéta
 
18:17,60
18:12,70
36:30,30
06:39,20
20.05
 
5
64
 
Hrdličková Petra
 
19:51,11
19:03,10
38:54,21
09:03,11
18.82
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
59
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 150176
15:36,30
15:11,98
30:48,28
00:00,00
23.76
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
00420-01701 Charouz Jaroslav 16 150539
18:35,82
17:53,59
36:29,41
00:00,00
20.06
 
2
14
 
Klíma Lukáš
 
18:09,67
19:06,14
37:15,81
00:46,40
19.64
 
3
39
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 150060
20:15,85
20:16,07
40:31,92
04:02,51
18.06
 
4
36
 
Dušková Zdeňka
 
21:54,07
23:21,84
45:15,91
08:46,50
16.17
 
5
27
00420-01775 Koňáková Dana 35 150392
23:18,43
22:31,12
45:49,55
09:20,14
15.97
 
6
53
00420-01223 Kronus Roman 55 150497
25:33,74
21:19,08
46:52,82
10:23,41
15.61
 
7
44
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
150077
26:12,38
25:19,88
51:32,26
15:02,85
14.2
 
8
30
00420-00035 Stejskal Jiří 35 150055
29:08,11
25:51,93
55:00,04
18:30,63
13.31
 
9
73
00420-01759 Vodák Milan 56 150555
27:40,40
27:35,79
55:16,19
18:46,78
13.24
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
22
00420-01191 Němec Vojtěch 35 150085
22:38,00
23:10,52
45:48,52
00:00,00
15.98
 
2
50
00420-00594 Vraštil Vladimír 59 150403
24:57,37
25:36,02
50:33,39
04:44,87
14.48
 
3
21
 
Slepička Martin
 
29:14,42
31:00,89
01:00:15,31
14:26,79
12.15
 
4
48
00420-01625 Vondráček David 59 150405
32:59,98
30:35,07
01:03:35,05
17:46,53
11.51
 
5
31
00420-01736 Kamešová Marcela 35 150236
33:33,03
32:23,02
01:05:56,05
20:07,53
11.1
 
6
35
 
Svoboda Petr
 
32:38,21
35:12,24
01:07:50,45
22:01,93
10.79
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
159
 
Bielik Jan
 
20:00,59
21:13,71
41:14,30
00:00,00
17.75
 
2
156
00420-01656 Halada Tomáš 36 150527
22:10,34
21:50,21
44:00,55
02:46,25
16.63
 
3
142
 
Jančík Zdeněk
 
22:18,86
23:20,31
45:39,17
04:24,87
16.03
 
4
107
 
Sudek Milan
 
24:33,89
24:50,24
49:24,13
08:09,83
14.82
 
5
126
 
Fridrich Bronislav
 
26:12,14
25:14,52
51:26,66
10:12,36
14.23
 
6
124
 
Tschakert Pavel
 
26:11,85
27:08,12
53:19,97
12:05,67
13.73
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
137
00420-00209 Halířová Jarmila 17 150006
20:33,47
20:56,37
41:29,84
00:00,00
17.64
 
2
150
 
Salačová Kateřina
 
26:30,05
27:07,79
53:37,84
12:08,00
13.65
 
3
138
 
Škálová Ilona
 
27:02,64
27:14,81
54:17,45
12:47,61
13.48
 
4
153
 
Dušková Zdeňka
 
27:19,99
27:35,54
54:55,53
13:25,69
13.33
 
5
143
 
Petráková Fany
 
28:37,17
27:32,88
56:10,05
14:40,21
13.03
 
6
161
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 150177
27:50,27
29:51,79
57:42,06
16:12,22
12.69
 
7
123
 
Bieliková Romana
 
31:39,53
31:31,36
01:03:10,89
21:41,05
11.59
 
8
114
 
Páslerová Jana
 
31:53,21
31:29,85
01:03:23,06
21:53,22
11.55
 
9
157
 
Škrlová Kristýna
 
32:46,17
38:41,46
01:11:27,63
29:57,79
10.24
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
54
00420-00807 Burian Jan ml. 58 150205
17:36,15
15:37,38
33:13,53
00:00,00
22.03
 
2
41
00420-00675 Heroudková Jiřina 58 150493
17:23,30
15:52,49
33:15,79
00:02,26
22.01
 
3
19
 
Polachová Renata
 
16:59,99
16:50,35
33:50,34
00:36,81
21.63
 
4
55
00420-01185 Burian Jan 58 150211
16:38,54
17:33,57
34:12,11
00:58,58
21.4
 
5
45
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 150598
19:28,85
19:02,36
38:31,21
05:17,68
19
 
6
47
 
Alscherová Daniela
 
21:59,83
21:42,18
43:42,01
10:28,48
16.75
 
7
33
 
Děrglová Eliška
 
27:36,76
21:16,78
48:53,54
15:40,01
14.97
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
69
 
Pacltová Marie
 
19:46,71
19:15,32
39:02,03
00:00,00
18.75
 
2
29
00420-01690 Valko Juraj 30 150161
20:17,40
21:09,37
41:26,77
02:24,74
17.66
 
3
1
00420-01721 Muller Lukáš 35 150142
20:47,87
21:45,43
42:33,30
03:31,27
17.2
 
4
74
00420-01759 Vodák David 56 150559
25:02,99
24:44,96
49:47,95
10:45,92
14.7
 
5
15
 
Hospr Lukáš
 
23:53,29
25:55,15
49:48,44
10:46,41
14.7
 
6
56
00420-01236 Kronusová Eva 55 150503
24:50,62
25:00,54
49:51,16
10:49,13
14.68
 
7
26
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
22:45,16
28:56,80
51:41,96
12:39,93
14.16
 
8
66
00420-00162 Valtrová Iva 35 150248
26:25,94
25:46,34
52:12,28
13:10,25
14.02
 
9
25
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58 150168
25:25,62
26:47,00
52:12,62
13:10,59
14.02
 
10
16
 
Tomášková Markéta
 
25:45,59
34:56,18
01:00:41,77
21:39,74
12.06
 
11
38
 
Soukupová Andrea
 
33:55,06
33:37,65
01:07:32,71
28:30,68
10.84
 
12
24
 
Koudelka Ota
 
45:32,39
41:28,22
01:27:00,61
47:58,58
8.41
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
28
00420-01690 Valko Juraj 30 150162
17:35,56
17:52,71
35:28,27
00:00,00
20.64
 
2
10
00420-01428 Zetková Jana 35 150110
20:08,04
20:54,37
41:02,41
05:34,14
17.84
 
3
2
 
Čurdová Barbora
 
30:39,88
30:38,69
01:01:18,57
25:50,30
11.94