Napsat dotaz

ManMat Canicross Okolohradce

Výsledková listina - Hradec Králové-Biřička (14.09.2013 - 15.09.2013)
www stránky závodu: http://detiseveru.webnode.cz
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
157
00420-00207 Tobiášek Michal - CalibraNonstop Team 30 140336
08:56,00
08:47,00
17:43,00
00:00,00
31.15
 
2
154
00420-01750 Středa David
 
10:05,00
09:41,00
19:46,00
02:03,06
27.91
 
3
179
00420-00222 Čermák Roman
 
10:00,00
09:58,00
19:58,00
02:14,08
27.65
 
4
198
00420-01789 Čuřík Michal 63
10:22,00
10:03,00
20:46,00
02:40,09
27.06
 
5
123
00420-01608 David Miloš 58
10:15,00
10:32,00
20:46,00
03:03,02
26.57
 
6
187
00420-01761 Kopecký Jan 45
11:04,00
12:08,00
23:12,00
05:29,02
23.79
 
7
139
00420-01102 Balek Petr
 
11:58,00
13:24,00
25:21,00
07:38,01
21.77
 
8
174
00420-01341 Pelant Michal 20
12:03,00
13:19,00
25:22,00
07:38,08
21.76
 
9
129
00420-01728 Weigert Miloš 9
14:45,00
12:57,00
27:42,00
09:58,09
19.93
 
10
160
00420-01538 Hrubý David 20
15:45,00
17:40,00
03:32:40,08
15:41,06
16.52
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
137
00420-00587 Pekárková Vendula 30
08:56,00
08:48,00
17:43,09
00:00,00
31.13
 
2
162
00420-01461 Marešová Nicole 58
08:58,00
08:48,00
17:45,03
00:01,04
31.09
 
3
186
00420-00674 Suchá Linda 58
09:00,00
09:01,00
18:00,07
00:16,08
30.65
 
4
163
00420-01693 Draslarová Jana 58
09:46,00
09:38,00
19:23,08
01:39,09
28.46
 
5
172
00420-01606 Kuříková Jana 58
09:55,00
09:36,00
19:30,09
01:47,01
28.29
 
6
195
00420-01428 Zetková Jana 40
14:37,00
14:30,00
29:07,02
11:23,03
18.96
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
112
00420-01531 Hakl Daniel 58
14:39,00
15:16,00
29:55,07
00:00,00
18.44
 
2
191
00420-00807 Burian Jan ml 58
16:35,00
17:23,00
33:57,06
04:01,09
16.25
 
3
155
00420-01742 Frydrych Broňa 20
17:21,00
17:56,00
35:17,03
05:21,06
15.64
 
99
145
 
Chmelař Lukáš
 
00:00,00
19:07,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
177
00420-00215 Suchý Jiří - DNF 58
14:07,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCMJ - CaniCross Muži junioři - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
 
Tuček Jaroslav
 
16:02,00
15:18,00
31:19,08
00:00,00
17.62
 
2
124
00420-01791 Sudek Milan 20
17:17,00
17:58,00
35:14,08
03:55,00
15.66
 
3
190
00420-01185 Burian Jan sen. 58
19:11,00
18:39,00
37:50,01
06:30,03
14.59
 
4
144
00420-01520 Bedan Lukáš 62
21:11,00
20:38,00
41:48,03
10:28,05
13.2
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
161
00420-01461 Marešová Nicole 58
15:00,00
15:22,00
30:22,00
00:00,00
18.18
 
2
170
00420-01382 Tomášková Jana 62 140308
15:02,00
15:23,00
30:25,01
00:03,01
18.15
 
3
133
 
Honsová Hana - Napomenutí za agresi psa na trati
 
15:27,00
15:56,00
31:22,09
01:00,09
17.59
 
4
176
00420-01729 Bluchová Kateřina 58
16:14,00
16:15,00
32:29,04
02:07,03
16.99
 
5
165
00420-00886 Stejskalová Monika 6
20:02,00
19:25,00
39:26,08
09:04,08
13.99
 
6
181
 
Hadašová Natálie
 
22:35,00
24:06,00
46:41,02
16:19,02
11.82
 
                           
Kategorie: CCWJ - CaniCross Ženy juniorky - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
178
 
Fryzová Kristina
 
16:53,00
16:45,00
33:38,02
00:00,00
16.41
 
2
121
00420-01829 Srchová Michaela 58
17:07,00
16:59,00
34:06,06
00:28,03
16.18
 
3
188
00420-01576 Hanušova Tereza 20
18:07,00
18:12,00
36:19,01
02:40,09
15.2
 
4
189
00420-00502 Dušková Zdeňka 35
18:04,00
18:23,00
36:27,01
02:48,09
15.14
 
5
142
 
Šimáková Klára
 
18:36,00
18:30,00
37:06,05
03:28,03
14.88
 
6
126
00420-01749 Páslerová Jana 20
22:29,00
21:59,00
44:28,00
10:49,08
12.41
 
7
197
00420-01788 Čuříková Michaela 16
23:40,00
22:34,00
46:13,03
12:35,01
11.94
 
8
140
 
Landová Miroslava
 
23:49,00
23:48,00
47:36,09
13:58,07
11.59
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
185
00420-00215 Suchý Jiří 58
09:14,00
09:42,00
18:55,09
00:00,00
29.16
 
2
169
00420-01382 Tomášková Jana 62
10:19,00
09:57,00
20:16,08
01:20,09
27.22
 
3
166
00420-00003 Stejskal Tomáš 58
10:34,00
09:47,00
20:21,01
01:25,02
27.12
 
4
175
00420-01786 Blucha Jan 63
10:50,00
09:59,00
20:48,02
01:52,03
26.53
 
5
152
00420-00675 Heroudková Jiřina 58
10:35,00
10:17,00
20:52,03
01:56,04
26.45
 
6
164
00420-01685 Jílek Jiří
 
11:03,00
11:10,00
22:12,04
03:16,05
24.86
 
7
122
00420-01825 Vančura Václav 30
11:35,00
13:18,00
24:52,01
05:56,01
22.2
 
8
114
00420-01531 Hakl Daniel 58
12:47,00
12:22,00
25:08,05
06:12,06
21.96
 
9
199
00420-01789 Čuřík Michal 63
12:59,00
13:05,00
26:03,08
07:07,08
21.18
 
10
147
 
Hejduková Jana B.
 
14:49,00
18:50,00
33:39,06
14:43,07
16.4
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
00420-01613 Urbančík Martin - Město Bohumín 63 140188
08:52,00
08:50,00
17:42,00
00:00,00
31.19
 
2
184
00420-00674 Suchá Linda 58
09:10,00
09:09,00
18:18,08
00:36,07
30.14
 
3
141
00420-00267 Ševelová Marie 58
09:32,00
09:12,00
18:44,06
01:02,06
29.45
 
4
153
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
09:33,00
09:14,00
18:46,05
01:04,04
29.4
 
5
111
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 140344
09:50,00
09:39,00
19:29,01
01:47,00
28.33
 
6
171
00420-01606 Kuříková Václava 58 140281
10:16,00
09:32,00
19:47,05
02:05,05
27.89
 
7
156
00420-00207 Tobiášek Michal - CalibraNonstop Team 30 140337
11:53,00
08:39,00
20:31,08
02:49,07
26.89
 
8
193
00420-01007 Zetek Václav 35 140122
11:28,00
11:01,00
22:29,04
04:47,04
24.54
 
9
194
00420-01428 Zetková Jana 40 140138
12:57,00
12:54,00
25:51,08
08:09,08
21.34