Napsat dotaz

Ježdění na Valše II.

Výsledková listina - Louka u Olešnice (21.09.2013 - 22.09.2013)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
33
00420-01523 Vrtěl Martin - CARNILOVE TEAM 58
11:56,42
11:35,06
23:31,48
00:00,00
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
29
00420-01532 Vondrů Tomáš 16
17:02,54
15:21,77
32:24,31
00:00,00
 
2
31
00420-01649 Fučík David 16
17:08,80
16:01,92
33:10,72
00:46,41
 
3
27
00420-01648 Tkadlec Vladimír 63
18:57,64
14:29,01
33:26,65
01:02,34
 
4
30
00420-01793 Kubín Tomáš 16
19:35,36
17:51,57
37:26,93
05:02,62
 
5
32
00420-00423 Hurych Jaromír 20
18:10,73
19:17,95
37:28,68
05:04,37
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
1
00420-00207 Tobiášek Michal - CalibraNonstop Team 30
09:57,61
09:35,67
19:33,28
00:00,00
 
2
2
00420-01116 Chovanec Michael
 
10:37,36
10:23,57
21:00,93
01:27,65
 
3
4
 
Dučák Marcel
SK
11:03,98
10:09,32
21:13,30
01:40,02
 
4
5
00420-01761 Kopecký Jan 45
15:56,61
14:33,26
30:29,87
10:56,59
 
5
6
 
Havelka Roman
 
15:53,73
15:40,45
31:34,18
12:00,90
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
10
00420-01613 Urbančík Martin - Město Bohumín 63
08:54,39
10:22,51
19:16,90
00:00,00
 
2
8
00420-00215 Suchý Jiří 58
09:19,95
10:37,61
19:57,56
00:40,66
 
3
9
00420-00207 Tobiášek Michal - CalibraNonstop Team 30
09:48,22
10:23,09
20:11,31
00:54,41
 
4
12
00420-01602 Navrátilová Veronika 30
17:04,26
15:10,26
32:14,52
12:57,62
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
13
00420-01139 Štěpánková Martina 62
10:41,61
10:14,01
20:55,62
00:00,00
 
2
15
00420-01685 Jílek Jiří
 
12:33,73
12:15,26
24:48,99
03:53,37
 
3
14
00420-00674 Suchá Linda 58
13:16,95
12:56,89
26:13,84
05:18,22
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
26
00420-01480 Fochler Petr 62
12:31,95
12:43,01
25:14,96
00:00,00
 
2
19
00420-00215 Suchý Jiří 58
13:45,82
13:45,09
27:30,91
02:15,95
 
3
20
 
Nevřala Michal
 
18:03,92
18:01,54
36:05,46
10:50,50
 
4
25
00420-01479 Šmotek Jiří
 
23:05,70
22:27,70
45:33,40
20:18,44
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
24
00420-01382 Tomášková Jana 62
15:26,42
15:18,48
30:44,90
00:00,00
 
2
23
 
Fryzová Kristina
 
17:16,09
17:04,09
34:20,18
03:35,28
 
3
21
00420-01462 Matrková Lucie
 
20:35,39
19:19,01
39:54,40
09:09,50