Napsat dotaz

Ježdění na Valše II.

Výsledková listina - Louka u Olešnice (21.09.2013 - 22.09.2013)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
00420-01523 Vrtěl Martin - CARNILOVE TEAM 49 140002
11:56,42
11:35,06
23:31,48
00:00,00
21.42
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
00420-00207 Tobiášek Michal - CalibraNonstop Team 30 140336
09:57,61
09:35,67
19:33,28
00:00,00
25.77
 
2
2
00420-01116 Chovanec Michael 49 140334
10:37,36
10:23,57
21:00,93
01:27,65
23.98
 
3
4
 
Dučák Marcel
SK
11:03,98
10:09,32
21:13,30
01:40,02
23.75
 
4
5
00420-01761 Kopecký Jan 45 140333
15:56,61
14:33,26
30:29,87
10:56,59
16.53
 
5
6
 
Havelka Roman
 
15:53,73
15:40,45
31:34,18
12:00,90
15.96
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
00420-01532 Vondrů Tomáš 16 140142
17:02,54
15:21,77
32:24,31
00:00,00
15.55
 
2
31
00420-01649 Fučík David 16 140331
17:08,80
16:01,92
33:10,72
00:46,41
15.19
 
3
27
00420-01648 Tkadlec Vladimír 63 140338
18:57,64
14:29,01
33:26,65
01:02,34
15.07
 
4
30
00420-01793 Kubín Tomáš 16 140235
19:35,36
17:51,57
37:26,93
05:02,62
13.46
 
5
32
00420-00423 Hurych Jaromír 20 140332
18:10,73
19:17,95
37:28,68
05:04,37
13.45
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
26
00420-01480 Fochler Petr 62 140343
12:31,95
12:43,01
25:14,96
00:00,00
19.96
 
2
19
00420-00215 Suchý Jiří 58 140341
13:45,82
13:45,09
27:30,91
02:15,95
18.32
 
3
20
 
Nevřala Michal
 
18:03,92
18:01,54
36:05,46
10:50,50
13.96
 
4
25
00420-01479 Šmotek Jiří
 
140347
23:05,70
22:27,70
45:33,40
20:18,44
11.06
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
24
00420-01382 Tomášková Jana 62 140308
15:26,42
15:18,48
30:44,90
00:00,00
16.39
 
2
23
 
Fryzová Kristina
 
17:16,09
17:04,09
34:20,18
03:35,28
14.68
 
3
21
00420-01462 Matrková Lucie
 
140346
20:35,39
19:19,01
39:54,40
09:09,50
12.63
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
13
00420-01139 Štěpánková Martina 62 140339
10:41,61
10:14,01
20:55,62
00:00,00
24.08
 
2
15
00420-01685 Jílek Jiří
 
140345
12:33,73
12:15,26
24:48,99
03:53,37
20.31
 
3
14
00420-00674 Suchá Linda 58 140342
13:16,95
12:56,89
26:13,84
05:18,22
19.21
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
00420-01613 Urbančík Martin - Město Bohumín 63 140188
08:54,39
10:22,51
19:16,90
00:00,00
26.14
 
2
8
00420-00215 Suchý Jiří 58 140340
09:19,95
10:37,61
19:57,56
00:40,66
25.25
 
3
9
00420-00207 Tobiášek Michal - CalibraNonstop Team 30 140337
09:48,22
10:23,09
20:11,31
00:54,41
24.96
 
4
12
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 140344
17:04,26
15:10,26
32:14,52
12:57,62
15.63