Napsat dotaz

Šediváčkův long - Iron Sleddog Man

Výsledková listina - Deštné v Orlických horách (22.01.2014 - 25.01.2014)
Kategorie: BKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
57
 
Černošek Jaroslav
 
01:17,55
02:03,26
01:39,06
05:00,27
00:00,00
18.17
 
2
55
 
Navrátil Tomáš
 
01:23,37
02:09,50
01:40,54
05:14,21
00:13,54
17.37
 
3
52
 
Tůma Tomáš
 
01:41,14
02:29,43
01:53,53
06:04,50
01:04,23
14.97
 
4
54
 
Jelínek Petr
 
01:41,14
02:29,05
02:05,48
06:16,07
01:15,40
14.52
 
5
32
 
Vašata Pavel
 
01:37,48
02:34,34
02:07,32
06:19,54
01:19,27
14.37
 
6
56
 
Saňa Tomáš
 
01:35,48
02:49,15
02:04,41
06:29,44
01:29,17
14.01
 
7
61
 
Hron Zdeněk
 
01:39,09
02:53,20
02:07,49
06:40,18
01:39,51
13.64
 
99
53
 
Marvanová Markéta
 
01:46,28
02:51,25
02:09,51
00:00,00
00:00,00
0
 
99
59
 
Bolek Martin
 
02:47,56
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
60
 
Kubín Přemysl
 
02:47,50
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
58
 
Válek Lukáš
 
02:48,00
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LA1 - Čistokrevní 5-8 psů (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
00420-01014 Habásko Roman 9 140401
01:12,46
01:11,34
00:52,17
03:16,37
00:00,00
18
 
2
18
00420-00022 Novotný Roman 57 140767
01:21,56
01:23,48
01:01,25
03:47,09
00:30,32
15.58
 
3
24
 
Brotzmann Holger
 
01:29,41
01:25,50
01:04,30
04:00,01
00:43,24
14.75
 
4
31
00420-00246 Gurega Petr 9 140393
01:38,11
01:34,13
01:09,23
04:21,47
01:05,10
13.52
 
5
27
 
Wahrhausen Johannes
 
01:41,39
01:36,32
01:08,45
04:26,56
01:10,19
13.26
 
6
1
00420-00767 Brzková Klára 35 140436
01:36,26
01:43,04
01:18,05
04:37,35
01:20,58
12.75
 
7
2
00420-01646 Hladovec Pavel 35 140444
01:41,38
01:43,31
01:18,54
04:44,03
01:27,26
12.46
 
8
28
 
Rest Michael
 
01:46,55
01:41,50
01:18,33
04:47,18
01:30,41
12.32
 
9
17
 
Wiatowski Angela
 
01:53,44
01:57,26
01:19,30
05:10,40
01:54,03
11.39
 
10
9
00420-01223 Kronus Roman 55 140652
01:45,55
01:50,32
01:36,29
05:12,56
01:56,19
11.31
 
11
11
 
Nikisch Frank
 
01:59,13
02:02,05
01:30,20
05:31,38
02:15,01
10.67
 
12
39
 
Barwik Renate
 
02:11,17
02:11,40
01:30,58
05:53,55
02:37,18
10
 
13
14
 
Steiner Holger
 
02:21,18
02:35,12
01:54,20
06:50,50
03:34,13
8.62
 
14
23
 
Langer Bernd
 
02:46,58
02:33,12
01:46,26
07:06,36
03:49,59
8.3
 
15
13
 
Geidel Gabi
 
04:06,50
03:15,15
02:32,14
09:54,19
06:37,42
5.96
 
16
12
 
Leonhard Antje
 
04:20,32
03:26,06
02:31,06
10:17,44
07:01,07
5.73
 
                           
Kategorie: LC1 - Čistokrevní 2-4 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-00486 Kotiš Martin 40 140720
01:37,48
01:36,29
01:12,28
04:26,45
00:00,00
13.27
 
2
46
00420-01774 Toman Tomáš 35 140704
01:43,12
01:32,07
01:11,46
04:27,05
00:00,20
13.25
 
3
42
00420-00473 Sadílek František ml. 57 140763
01:57,52
01:57,34
01:25,23
05:20,49
00:54,04
11.03
 
4
21
 
Müller-Simon Elmar
 
02:23,21
02:23,36
01:42,33
06:29,30
02:02,45
9.09
 
5
8
 
Morth Endree
 
02:21,04
02:24,58
01:45,31
06:31,33
02:04,48
9.04
 
6
25
 
Topsnik Udo
 
02:58,55
02:43,44
01:59,35
07:42,14
03:15,29
7.66
 
7
48
 
Weiss Günter
 
02:58,31
02:48,50
02:00,10
07:47,31
03:20,46
7.57
 
8
47
 
Reincke Christine
 
02:57,58
02:52,40
02:01,47
07:52,25
03:25,40
7.49
 
                           
Kategorie: LU - Otevření 9 a více psů (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
34
00420-01007 Zetek Václav 35 140119
01:14,56
01:14,02
00:55,52
03:24,50
00:00,00
17.28
 
2
26
00420-01599 Kolátor Vít 25 140850
01:13,46
01:16,35
00:55,50
03:26,11
00:01,21
17.17
 
3
5
 
Jasinski Bianka
 
01:24,57
01:27,02
01:10,03
04:02,02
00:37,12
14.63
 
4
35
00420-01428 Zetková Jana 35 140135
01:27,36
01:33,40
01:07,48
04:09,04
00:44,14
14.21
 
5
51
 
Ptaš Lukasz
 
01:25,29
01:44,04
01:00,43
04:10,16
00:45,26
14.14
 
6
7
 
Etzler Alexander
 
01:42,34
01:34,28
01:10,52
04:27,54
01:03,04
13.21
 
7
43
00420-00575 Holá Jana 9 140035
01:50,28
02:12,43
01:24,24
05:27,35
02:02,45
10.81
 
99
33
 
Gregor Zdeněk
 
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
44
 
Sochor Jiří
 
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
3
 
Gotthard Ralf
 
01:31,54
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
99
50
 
Oparka Monika
 
02:19,01
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LU1 - Čistokrevní 9 a více psů (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
49
 
van de Ven Marc
 
02:34,10
02:29,38
01:43,27
06:47,15
00:00,00
8.69
 
99
45
 
Kučera Pavel
 
02:18,27
00:0D,NS
01:52,29
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SKJ - Skijöring - běžec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
30
00420-01514 Smolíková Alena 20
01:35,25
01:30,39
01:06,08
04:12,12
00:00,00
14.04
 
2
41
 
Kdýr Marián
 
01:39,24
01:36,46
01:05,14
04:21,24
00:09,12
13.54
 
3
16
 
Grosch Pia
 
02:14,05
02:11,21
01:22,02
05:47,28
01:35,16
10.19
 
4
10
 
Trummer Udo
 
02:04,43
02:04,05
01:39,22
05:48,10
01:35,58
10.17
 
5
36
 
Urbášek Vladimír
 
02:33,17
02:24,58
01:30,15
06:28,30
02:16,18
9.11
 
6
20
 
Neumann Anja
 
02:07,59
02:34,25
01:54,51
06:37,15
02:25,03
8.91
 
7
19
00420-00502 Dušková Zdeňka 35
02:10,52
02:42,35
01:56,02
06:49,29
02:37,17
8.65
 
99
4
 
Vogl Edgar
 
01:59,51
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0