Napsat dotaz

Sprint na Hornabergu

Výsledková listina - Hory u Karlových Varů (26.10.2013 - 27.10.2013)
www stránky závodu: http://www.kskps.info
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
00420-01007 Zetek Václav 35 140116
14:59,58
16:07,25
31:06,83
00:00,00
25.45
 
2
15
00420-01428 Zetková Jana 40 140131
17:27,69
18:15,58
35:43,27
04:36,44
22.17
 
3
30
00420-00575 Holá Jana 9 140034
21:18,53
22:18,60
43:37,13
12:30,30
18.16
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
00420-01014 Habásko Roman 9 140398
16:00,95
17:01,61
33:02,56
00:00,00
23.97
 
2
9
00420-01499 Guregová Romana 9 140412
20:42,50
22:12,22
42:54,72
09:52,16
18.46
 
3
32
00420-00567 Čurda Milan 59 140297
20:38,13
22:45,09
43:23,22
10:20,66
18.25
 
4
2
00420-01361 Svobodová Blanka 9 140044
31:23,05
30:27,46
01:01:50,51
28:47,95
12.81
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
22
00420-01191 Němec Vojta 35 140519
30:04,37
30:04,83
01:00:09,20
00:00,00
13.17
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
2
52
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 140563
15:50,72
16:10,05
32:00,77
06:29,99
24.74
 
3
17
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 140017
17:29,44
16:26,09
33:55,53
08:24,75
23.35
 
4
45
00420-01761 Kopecký Jan 45 140333
16:50,21
18:23,88
35:14,09
09:43,31
22.48
 
5
18
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 140016
17:29,43
17:59,23
35:28,66
09:57,88
22.32
 
6
53
 
Basl Pavel
 
17:47,33
18:42,48
36:29,81
10:59,03
21.7
 
7
10
 
Balek Petr
 
18:05,21
20:09,27
38:14,48
12:43,70
20.71
 
8
3
 
Prokůpek Otakar
 
19:15,94
19:49,54
39:05,48
13:34,70
20.26
 
9
37
 
Souček Jaroslav
 
20:27,05
19:36,08
40:03,13
14:32,35
19.77
 
10
28
 
Weigert Miloš
 
20:34,17
22:47,95
43:22,12
17:51,34
18.26
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
55
00420-00674 Suchá Linda 58 140574
14:02,01
15:58,36
30:00,37
00:00,00
26.39
 
2
54
00420-00675 Heroudková Jiřina 58 140553
16:10,18
16:27,60
32:37,78
02:37,41
24.27
 
4
24
 
Rosslerová Markéta
 
19:13,54
19:50,89
39:04,43
09:04,06
20.27
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
 
Špaček Jaroslav
 
17:52,81
18:50,71
36:43,52
00:00,00
21.57
 
2
25
 
Klíma Lukáš
 
23:33,71
23:28,04
47:01,75
10:18,23
16.84
 
3
1
00420-01768 Krohová Monika 36 140535
27:24,04
26:00,31
53:24,35
16:40,83
14.83
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
12
00420-01014 Habásko Roman 9 140400
15:41,21
16:36,37
32:17,58
00:00,00
24.53
 
2
42
00420-01774 Toman Tomáš 35 140702
20:32,87
21:17,29
41:50,16
09:32,58
18.93
 
3
13
00420-01701 Charouz Jaroslav 16 140365
18:15,00
24:20,38
42:35,38
10:17,80
18.6
 
4
41
00420-01459 Alscher Ivan 35 140013
21:41,24
21:50,29
43:31,53
11:13,95
18.2
 
5
5
00420-00616 Mikutová Anita 35 140372
21:18,06
24:20,86
45:38,92
13:21,34
17.35
 
6
35
 
Koňáková Dana
 
22:17,99
24:54,13
47:12,12
14:54,54
16.78
 
7
34
00420-01223 Kronus Roman 55 140651
23:13,00
24:11,06
47:24,06
15:06,48
16.71
 
8
6
00420-00378 Vodák Milan 56 140139
25:26,33
26:13,10
51:39,43
19:21,85
15.33
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
 
Slepička Martin
 
33:25,36
34:04,51
01:07:29,87
00:00,00
11.73
 
2
19
 
Kamešová Marcela
 
34:17,67
35:47,02
01:10:04,69
02:34,82
11.3
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
389
00420-01803 Hospr Tomáš 36 140542
28:11,90
29:51,96
58:03,86
00:00,00
13.64
 
2
388
00420-01804 Hospr Lukáš 40 140544
31:57,72
34:02,84
01:06:00,56
07:56,70
12
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
341
 
Zelenková Věra
 
37:05,97
36:38,05
01:13:44,02
00:00,00
10.74
 
2
344
 
Klímová Veronika
 
40:18,54
39:42,25
01:20:00,79
06:16,77
9.9
 
3
345
 
Hirnšálová Zuzana
 
55:10,00
54:38,75
01:49:48,75
36:04,73
7.21
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
00420-01139 Štěpánková Martina 62 140339
13:55,18
13:40,00
27:35,18
00:00,00
28.71
 
2
57
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 140570
17:47,66
18:59,78
36:47,44
09:12,26
21.53
 
3
43
 
Alscherová Daniela
 
24:17,76
24:50,18
49:07,94
21:32,76
16.12
 
4
23
 
Soukupová Andrea
 
31:46,24
32:26,09
01:04:12,33
36:37,15
12.34
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
2
26
00420-01808 Klímová Veronika 35 140549
21:06,00
21:43,66
42:49,66
02:26,44
18.49
 
3
50
00420-00205 Kačur Jan 56 140612
23:29,02
24:03,16
47:32,18
07:08,96
16.66
 
4
33
00420-01264 Kronusová Jana 55 140662
24:13,36
27:05,20
51:18,56
10:55,34
15.44
 
5
8
00420-01759 Vodák David 56 140258
25:27,65
26:34,47
52:02,12
11:38,90
15.22
 
6
36
00420-01776 Havel Jan 35 140610
27:10,38
27:42,70
54:53,08
14:29,86
14.43
 
7
44
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58 140029
27:48,58
28:51,41
56:39,99
16:16,77
13.98
 
8
51
 
Formánková Michaela
 
30:41,72
29:36,05
01:00:17,77
19:54,55
13.14
 
9
7
 
Klátilová Kateřina
 
28:02,44
32:52,35
01:00:54,79
20:31,57
13
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
00420-00674 Suchá Linda 58 140579
13:51,64
13:59,88
27:51,52
00:00,00
28.43
 
2
38
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 140271
14:45,65
15:36,34
30:21,99
02:30,47
26.8
 
3
49
00420-00674 Suchá Linda 58 140579
15:51,71
16:08,01
31:59,72
04:08,20
24.75
 
4
47
 
Bieliková Romana
 
18:47,32
19:37,77
38:25,09
10:33,57
20.62
 
5
46
00420-00162 Valtrová Iva 35 140516
22:56,11
24:22,62
47:18,73
19:27,21
16.74
 
6
16
00420-01428 Zetková Jana 40 140138
28:18,07
25:22,37
53:40,44
25:48,92
14.76
 
7
27
00420-00035 Stejskal Jiří 35 140378
26:33,11
28:15,44
54:48,55
26:57,03
14.45
 
8
31
 
Čurdová Barbora
 
27:45,49
27:18,24
55:03,73
27:12,21
14.38