Napsat dotaz

Jičín Pod Zebínem

Výsledková listina - Jičín Pod Zebínem (02.11.2013 - 03.11.2013)
logo závodu
www stránky závodu: http://mushingJC.fofrs-it.cz
Kategorie: MB1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
82
00420-01047 Fiala Jarda 35
39:41,00
41:45,00
01:21:26,00
00:00,00
19.67
 
2
61
00420-01499 Guregová Romana 9 140416
49:00,00
43:54,00
01:32:54,00
11:28,00
17.24
 
3
75
00420-00486 Kotiš Martin 40 140721
52:15,00
53:56,00
01:46:11,00
24:45,00
15.09
 
4
72
00420-01796 Klíma Lukáš 35 140539
50:37,00
56:09,00
01:46:46,00
25:20,00
15
 
5
70
00420-01705 Paclt Zdeňek 20 140243
51:30,00
56:54,00
01:48:24,00
26:58,00
14.78
 
6
69
00420-01223 Kronus Roman 55 140654
51:59,00
57:28,00
01:49:27,00
28:01,00
14.64
 
7
60
00420-01695 Twardek Tomáš 63 140323
54:48,00
59:32,00
01:54:20,00
32:54,00
14.01
 
8
78
00420-00767 Brzková Klára 35 140438
01:01:56,00
01:01:56,00
02:03:52,00
42:26,00
12.93
 
9
79
00420-00427 Burda Richard 25 140696
01:01:02,00
01:04:08,00
02:05:10,00
43:44,00
12.8
 
10
74
 
Piskač Zdeněk
 
01:07:44,00
01:15:02,00
02:22:46,00
01:01:20,00
11.22
 
                           
Kategorie: MBKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
77
 
Středa David
 
38:35,00
39:43,00
01:18:18,00
00:00,00
20.46
 
2
83
 
Plíšek Tomáš
 
41:24,00
40:31,00
01:21:55,00
03:37,00
19.56
 
3
76
 
Kotiš Jan
 
53:29,00
55:13,00
01:48:42,00
30:24,00
14.74
 
                           
Kategorie: MSC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
71
00420-01144 Janovský Pavel 35
37:23,00
39:00,00
01:16:23,00
00:00,00
20.97
 
2
80
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 140268
39:01,00
40:08,00
01:19:09,00
02:46,00
20.24
 
3
81
 
Roháčková Anna
 
48:39,00
51:30,00
01:40:09,00
23:46,00
16
 
4
68
00420-01223 Kronusová Eva 55 140659
56:24,00
01:00:33,00
01:56:57,00
40:34,00
13.7
 
5
65
00420-00205 Kačur Jan 56
56:58,00
01:01:40,00
01:58:38,00
42:15,00
13.5
 
                           
Kategorie: MU - Unlimited spřežení 7 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
66
00420-01052 Sochor Jiří 25 140010
36:04,00
34:40,00
01:10:44,00
00:00,00
22.65
 
2
64
00420-01428 Zetková Jana 35 140137
40:05,00
42:08,00
01:22:13,00
11:29,00
19.49
 
                           
Kategorie: MU1 - Unlimited spřežení 7 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
62
00420-00321 Brzek Martin 35 140430
50:46,00
54:23,00
01:45:09,00
00:00,00
15.24
 
2
67
00420-00861 Henychová Jana 20 140624
55:25,00
54:58,00
01:50:23,00
05:14,00
14.51
 
3
87
00420-01437 Kelemen Oto
 
140314
01:13:20,00
01:20:54,00
02:34:14,00
49:05,00
10.39