Napsat dotaz

Jičín Pod Zebínem

Výsledková listina - Jičín Pod Zebínem (02.11.2013 - 03.11.2013)
logo závodu
www stránky závodu: http://mushingJC.fofrs-it.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
16
00420-01452 Bohatý Milan 20 140146
15:41,00
14:24,00
30:05,00
00:00,00
20.74
 
2
28
 
Jančík Zdeňek
 
17:24,00
17:18,00
34:42,00
04:37,00
17.98
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
25
00420-01014 Habásko Roman 9 140398
12:53,00
12:13,00
25:06,00
00:00,00
24.86
 
2
33
00420-00567 Čurda Milan 59 140298
19:09,00
16:36,00
35:45,00
10:39,00
17.45
 
3
20
 
Žitná Tereza
 
20:15,00
23:34,00
43:49,00
18:43,00
14.24
 
4
11
 
Schwarze Lutz
 
21:51,00
22:10,00
44:01,00
18:55,00
14.18
 
5
46
00420-01481 Hofraiter Roman 25 140598
24:20,00
24:40,00
49:00,00
23:54,00
12.73
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
88
00420-00457 Šidlo Luděk 59 140778
22:56,00
23:40,00
46:36,00
00:00,00
13.39
 
2
39
00420-01275 Vraštil Vladimír st. 59 140684
24:17,00
26:44,00
51:01,00
04:25,00
12.23
 
3
15
00420-01664 Daňsová Zuzka 20 140777
26:22,00
34:04,00
01:00:26,00
13:50,00
10.33
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
41
00420-00587 Pekárková Vendula 30 140776
12:10,00
12:48,00
24:58,00
00:00,00
24.99
 
2
45
00420-01445 Klikar Richard 30 140647
13:09,00
13:04,00
26:13,00
01:15,00
23.8
 
3
53
 
Miloš David
 
12:50,00
13:28,00
26:18,00
01:20,00
23.73
 
4
17
 
Bohatý Michal
 
13:15,00
13:34,00
26:49,00
01:51,00
23.27
 
5
42
 
Doležal Zdeněk - 1
 
14:16,00
14:24,00
28:40,00
03:42,00
21.77
 
6
30
00420-01789 Čuřík Michal 63 140775
13:39,00
15:37,00
29:16,00
04:18,00
21.32
 
7
52
00420-01698 Doležal Zdeněk - 2 25 140016
14:44,00
15:18,00
30:02,00
05:04,00
20.78
 
8
14
00420-01761 Kopecký Jan 45 140333
14:22,00
18:09,00
32:31,00
07:33,00
19.19
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
84
 
Ševelová Marie
 
13:43,00
13:15,00
26:58,00
00:00,00
23.14
 
2
31
00420-01789 Čuřík Michal 63 140232
13:59,00
13:56,00
27:55,00
00:57,00
22.35
 
3
13
00420-00988 Petrus Zdeněk 20 140508
20:04,00
21:06,00
41:10,00
14:12,00
15.16
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-00368 Škoda Martin 17 140616
14:49,00
15:17,00
30:06,00
00:00,00
20.73
 
2
27
00420-01514 Smolíková Alena 20 140420
15:00,00
15:49,00
30:49,00
00:43,00
20.25
 
3
47
00420-01774 Toman Tomáš 35 140702
17:09,00
16:44,00
33:53,00
03:47,00
18.42
 
4
34
00420-00616 Mikutová Anita 35 140372
17:05,00
16:54,00
33:59,00
03:53,00
18.36
 
5
37
 
Kubelka Jiří
 
17:04,00
17:31,00
34:35,00
04:29,00
18.04
 
6
24
00420-01701 Charous Jaroslav 16 140365
15:07,00
22:47,00
37:54,00
07:48,00
16.46
 
7
43
00420-00502 Dušková Zdena 35 140484
18:26,00
20:39,00
39:05,00
08:59,00
15.97
 
8
19
00420-01361 Svobodová Blanka 9 140044
23:35,00
22:32,00
46:07,00
16:01,00
13.53
 
9
54
 
Vondráček David
 
23:59,00
23:04,00
47:03,00
16:57,00
13.26
 
10
18
00420-00035 Stejskal Jiří 35 140376
27:57,00
25:20,00
53:17,00
23:11,00
11.71
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
 
Šáfr Vladimír- 1
 
18:42,00
18:54,00
37:36,00
00:00,00
16.6
 
2
89
 
Miloš David
 
20:29,00
20:07,00
40:36,00
03:00,00
15.37
 
3
9
 
Frydrych Broňa
 
21:30,00
20:18,00
41:48,00
04:12,00
14.93
 
4
8
 
Sudek Milan
 
22:44,00
23:09,00
45:53,00
08:17,00
13.6
 
5
97
 
Bryscejn Roman
 
25:06,00
26:15,00
51:21,00
13:45,00
12.15
 
6
51
 
Samko Ondřej
 
29:18,00
28:09,00
57:27,00
19:51,00
10.86
 
7
10
 
Krejčí Petr
 
29:05,00
30:37,00
59:42,00
22:06,00
10.45
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
00420-01756 Kynclová Zuzana ml. 59 140714
21:30,00
21:02,00
42:32,00
00:00,00
14.67
 
2
2
00420-00502 Dušková Zdena 35 140485
23:28,00
22:49,00
46:17,00
03:45,00
13.48
 
3
7
 
Škorpilová Jana
 
23:27,00
23:45,00
47:12,00
04:40,00
13.22
 
4
21
 
Suchánková Kristýna
 
25:55,00
25:15,00
51:10,00
08:38,00
12.2
 
5
5
 
Páslerová Jana
 
29:28,00
27:42,00
57:10,00
14:38,00
10.92
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
38
00420-01275 Vraštil Vladimír ml. 59
23:11,00
24:32,00
47:43,00
00:00,00
13.08
 
2
22
 
Ája Plešáková
 
31:37,00
33:39,00
01:05:16,00
17:33,00
9.56
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
00420-01789 Čuřík Michal 63 140233
18:29,00
19:41,00
38:10,00
00:00,00
16.35
 
2
23
00420-01700 Charouz Ondřej 16 140363
19:32,00
20:22,00
39:54,00
01:44,00
15.64
 
3
40
00420-01757 Pelikán Radek 59 140716
22:04,00
23:31,00
45:35,00
07:25,00
13.69
 
4
35
00420-00616 Mikutová Anita 35 140374
23:34,00
24:08,00
47:42,00
09:32,00
13.08
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
26
00420-01514 Smolíková Alena 20
19:39,00
20:54,00
40:33,00
00:00,00
15.39
 
2
48
 
Vodvárková Jana
 
24:28,00
25:18,00
49:46,00
09:13,00
12.54
 
3
32
 
Čurdová Barbora
 
25:05,00
26:32,00
51:37,00
11:04,00
12.09