Napsat dotaz

Hradecký sprint

Výsledková listina - Běleč n/O (30.11.2013 - 01.12.2013)
www stránky závodu: http://metuje.mushing.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
188
 
Pažur Miroslav
SK
12:18,00
12:21,00
24:39,00
00:00,00
30.23
 
2
29
00420-01452 Bohatý Milan 20 140146
13:15,00
12:54,00
26:09,00
01:30,00
28.5
 
3
189
 
Reguli Jakub
SK
13:12,00
13:22,00
26:34,00
01:55,00
28.05
 
4
166
00420-00992 Zvolský Pavel 25
13:39,00
14:13,00
27:52,00
03:13,00
26.74
 
5
32
00420-01789 Čuřík Michal 63 140818
13:49,00
14:17,00
28:06,00
03:27,00
26.52
 
6
87
00420-00760 Pavlík Slavomír 49 140856
14:36,00
13:54,00
28:30,00
03:51,00
26.15
 
7
167
00420-00992 Zvolský B Pavel 25
14:51,00
14:01,00
28:52,00
04:13,00
25.82
 
8
66
00420-01538 Hruby David 20
14:50,00
15:00,00
29:50,00
05:11,00
24.98
 
9
184
00420-00010 Levíček Martin, st. 49 140805
17:10,00
16:22,00
33:32,00
08:53,00
22.22
 
10
202
00420-01232 Rabas Adolf 20
25:10,00
25:57,00
51:07,00
26:28,00
14.58
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
164
00420-00567 Čurda Milan 59 140298
22:06,00
19:50,00
41:56,00
00:00,00
17.77
 
2
48
00420-01481 Hofreiter Roman 25 140598
27:54,00
27:18,00
55:12,00
13:16,00
13.5
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
58
00420-01116 Chovanec Michal 49 140334
11:48,00
11:46,00
23:34,00
00:00,00
31.62
 
2
47
00420-00207 Tobiášek Michal - CalibraNonstop Team 30 140336
12:16,00
12:14,00
24:30,00
00:56,00
30.42
 
3
135
 
Marcin Peter
SK
12:41,00
12:23,00
25:04,00
01:30,00
29.73
 
4
117
00420-00982 Czastka Sven 58
12:17,00
13:13,00
25:30,00
01:56,00
29.22
 
5
30
00420-01445 Klikar Richard 30 140647
13:07,00
13:10,00
26:17,00
02:43,00
28.35
 
6
65
00420-00003 Stejskal Tomáš 58
13:25,00
12:55,00
26:20,00
02:46,00
28.3
 
7
162
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 140563
13:24,00
13:34,00
26:58,00
03:24,00
27.63
 
8
155
00420-01673 Šefrna Michal 58
13:35,00
14:32,00
28:07,00
04:33,00
26.5
 
9
26
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 140017
14:12,00
14:39,00
28:51,00
05:17,00
25.83
 
10
99
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 140016
15:04,00
14:55,00
29:59,00
06:25,00
24.85
 
11
91
00420-01601 Pospíšil Petr 17 140158
15:15,00
16:13,00
31:28,00
07:54,00
23.68
 
12
89
00420-01006 Kužela Miroslav 16 140084
17:16,00
19:35,00
36:51,00
13:17,00
20.22
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
110
00420-01655 Válková Renata 49 140802
12:06,00
12:09,00
24:15,00
00:00,00
30.73
 
2
76
00420-01280 Lišková Kamila
 
140875
12:18,00
12:15,00
24:33,00
00:18,00
30.35
 
3
129
00420-00587 Pekárková Vendula 30 140076
12:21,00
12:15,00
24:36,00
00:21,00
30.29
 
4
160
00420-00674 Suchá Linda 58 140574
12:25,00
12:23,00
24:48,00
00:33,00
30.05
 
5
75
00420-01280 Lišková Kamila
 
140858
12:47,00
12:39,00
25:26,00
01:11,00
29.3
 
5
113
00420-01382 Tomášková Jana 62 140307
12:43,00
12:43,00
25:26,00
01:11,00
29.3
 
7
36
00420-00267 Ševelová Marie 58 140667
12:55,00
12:55,00
25:50,00
01:35,00
28.85
 
8
176
 
Honsová Hana
 
13:02,00
13:28,00
26:30,00
02:15,00
28.12
 
9
93
 
Vigodová Katarína
SK
13:46,00
13:20,00
27:06,00
02:51,00
27.5
 
10
161
00420-00675 Heroudková Jiřina 58 140553
14:03,00
13:25,00
27:28,00
03:13,00
27.13
 
11
125
 
Melčová Stanislava
 
19:01,00
18:00,00
37:01,00
12:46,00
20.13
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
104
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 140287
11:45,00
11:50,00
23:35,00
00:00,00
31.6
 
2
199
00420-01687 Mencák Jiří 20 140676
12:29,00
13:19,00
25:48,00
02:13,00
28.88
 
3
123
 
Formanek Mario
A
14:41,00
15:09,00
29:50,00
06:15,00
24.98
 
4
222
00420-01534 Zasadil Roman 20
18:04,00
17:57,00
36:01,00
12:26,00
20.69
 
5
171
00420-00035 Stejskal Jiří 35 140375
23:20,00
26:58,00
50:18,00
26:43,00
14.82
 
99
185
00420-00011 Levíčková Helena 49 140787
25:05,00
00:00,00
0d:is,k.
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
179
00420-00368 Škoda Martin 17 140616
15:26,00
15:46,00
31:12,00
00:00,00
23.88
 
2
37
00420-01701 Charouz Jaroslav 16 140365
16:18,00
16:11,00
32:29,00
01:17,00
22.94
 
3
69
00420-01762 Brůna Zdeněk 16
17:17,00
16:47,00
34:04,00
02:52,00
21.87
 
4
50
00420-01774 Toman Tomáš 35 140702
16:50,00
17:27,00
34:17,00
03:05,00
21.74
 
5
61
00420-00616 Mikutová Anita 35 140372
17:54,00
19:23,00
37:17,00
06:05,00
19.99
 
6
206
00420-01646 Hladovec Pavel 35 140442
18:13,00
19:53,00
38:06,00
06:54,00
19.56
 
7
63
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 140065
22:31,00
20:57,00
43:28,00
12:16,00
17.14
 
8
133
00420-00378 Vodák Milan 56 140139
21:50,00
22:03,00
43:53,00
12:41,00
16.98
 
9
103
00420-01465 Kymla Petr
 
24:29,00
25:33,00
50:02,00
18:50,00
14.89
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
210
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 140685
21:00,00
22:23,00
43:23,00
00:00,00
17.18
 
2
79
00420-01598 Piskač Zdeněk 55 140869
24:29,00
26:42,00
51:11,00
07:48,00
14.56
 
3
40
00420-01109 Pešková Alena 20 140255
26:38,00
25:40,00
52:18,00
08:55,00
14.25
 
4
41
00420-01736 Kamešová Marcela 35 140532
28:48,00
28:01,00
56:49,00
13:26,00
13.12
 
5
42
00420-00542 Janko Ota 25 140492
32:24,00
33:41,00
01:06:05,00
22:42,00
11.28
 
                           
Kategorie: CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
150
00420-00807 Burian ml. Jan 58 140496
22:12,00
23:45,00
45:57,00
00:00,00
16.22
 
2
195
00420-01688 Podařil Dan
 
23:17,00
24:39,00
47:56,00
01:59,00
15.55
 
3
9
 
Cihlářová Natalie
 
27:32,00
28:45,00
56:17,00
10:20,00
13.24
 
4
10
00420-01674 Pospíšilová Kateřina
 
140169
34:59,00
33:00,00
01:07:59,00
22:02,00
10.96
 
5
3
 
Zídek Petr
 
40:29,00
28:26,00
01:08:55,00
22:58,00
10.81
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
152
00420-01480 Fochler Petr 62 140343
17:40,00
17:41,00
35:21,00
00:00,00
21.08
 
2
198
00420-00072 Bielik Jan 40 140605
19:32,00
19:48,00
39:20,00
03:59,00
18.95
 
3
196
00420-01038 Merta Tomáš 58
19:52,00
20:10,00
40:02,00
04:41,00
18.61
 
4
6
 
Tassler Lukáš
 
21:20,00
20:53,00
42:13,00
06:52,00
17.65
 
5
5
00420-01531 Hakl Daniel 58
21:25,00
21:14,00
42:39,00
07:18,00
17.47
 
6
209
 
Tuček Jaroslav
 
24:12,00
20:38,00
44:50,00
09:29,00
16.62
 
7
168
00420-01449 Růžička Petr 58
22:29,00
23:02,00
45:31,00
10:10,00
16.37
 
8
172
00420-01791 Sudek Milan 20
23:56,00
23:57,00
47:53,00
12:32,00
15.56
 
8
17
00420-01742 Frydrych Broňa 20
23:48,00
24:05,00
47:53,00
12:32,00
15.56
 
10
16
00420-00417 Svoboda Jiří 56
26:08,00
25:47,00
51:55,00
16:34,00
14.35
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
170
00420-01069 Klikarová Soňa 30 140524
19:35,00
19:28,00
39:03,00
00:00,00
19.08
 
2
7
00420-01729 Bluchová Kateřina 58 140198
20:24,00
20:56,00
41:20,00
02:17,00
18.03
 
3
14
00420-01382 Tomášková Jana 62 140308
20:54,00
21:01,00
41:55,00
02:52,00
17.78
 
4
156
00420-01829 Srchová Michaela 58 140841
21:26,00
21:04,00
42:30,00
03:27,00
17.53
 
5
8
00420-00113 Fryzová Kristina
 
22:57,00
24:31,00
47:28,00
08:25,00
15.7
 
6
20
 
Hájíčková Kamila
 
25:03,00
24:53,00
49:56,00
10:53,00
14.92
 
7
177
 
Honsová Hana
 
25:31,00
25:56,00
51:27,00
12:24,00
14.48
 
8
12
00420-01828 Riegerová Eliška 30 140839
28:12,00
29:55,00
58:07,00
19:04,00
12.82
 
9
173
00420-01749 Páslerová Jana 20
31:30,00
29:40,00
01:01:10,00
22:07,00
12.18
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
71
00420-01139 Štěpánková Martina 62 140339
12:23,00
12:23,00
24:46,00
00:00,00
30.09
 
2
208
00420-01497 Cipro Šimon 30 140292
13:06,00
13:03,00
26:09,00
01:23,00
28.5
 
3
158
00420-01151 Ženíšek Michal 58 140461
13:05,00
13:09,00
26:14,00
01:28,00
28.41
 
4
111
00420-01655 Válková Renata 49 140804
13:26,00
13:12,00
26:38,00
01:52,00
27.98
 
5
149
00420-01606 Kuříková Václava 58 140280
13:21,00
13:34,00
26:55,00
02:09,00
27.69
 
6
105
00420-01612 Čechura Lukáš 58 140262
13:29,00
13:36,00
27:05,00
02:19,00
27.52
 
7
128
00420-01823 Čerňanská Eliška
 
140296
16:22,00
15:44,00
32:06,00
07:20,00
23.21
 
8
90
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17 140182
18:23,00
19:50,00
38:13,00
13:27,00
19.5
 
9
174
00420-01752 Vítková Marie 20
21:17,00
24:12,00
45:29,00
20:43,00
16.38
 
10
122
 
Mareš Jan
 
28:31,00
27:25,00
55:56,00
31:10,00
13.32
 
11
24
00420-01713 Brázdová Petra 20
32:35,00
32:57,00
01:05:32,00
40:46,00
11.37
 
99
148
 
Hájíčková Kamila
 
16:46,00
00:00,00
0n:ed:oj,el
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
146
00420-00843 Kubelka Jiří 59 140710
16:50,00
17:09,00
33:59,00
00:00,00
21.93
 
2
31
00420-01789 Čuřík Michal 63 140233
18:16,00
17:45,00
36:01,00
02:02,00
20.69
 
3
44
00420-01656 Halada Tomáš 36 140611
18:22,00
18:37,00
36:59,00
03:00,00
20.15
 
4
59
00420-00834 Fučík František 16 140083
18:42,00
18:55,00
37:37,00
03:38,00
19.81
 
5
53
00420-01649 Fučík David 16 140154
19:06,00
18:59,00
38:05,00
04:06,00
19.57
 
6
165
00420-01808 Klímová Veronika 35 140549
20:11,00
19:43,00
39:54,00
05:55,00
18.68
 
7
134
00420-01759 Vodák David 56 140258
20:34,00
20:59,00
41:33,00
07:34,00
17.94
 
8
192
00420-01694 Tůma Roman 36 140670
20:46,00
21:24,00
42:10,00
08:11,00
17.67
 
9
64
00420-01721 Müller Lukáš 35 140056
21:37,00
20:52,00
42:29,00
08:30,00
17.54
 
10
33
00420-01699 Havlíčková Adéla 16 140176
21:52,00
23:42,00
45:34,00
11:35,00
16.35
 
11
207
00420-00594 Vraštil Vladimír, ml. 59 140876
23:38,00
25:06,00
48:44,00
14:45,00
15.29
 
12
131
 
Carpaij Christian
CH
22:55,00
27:41,00
50:36,00
16:37,00
14.73
 
13
175
00420-01771 Stareček Jiří 3 140699
26:28,00
28:56,00
55:24,00
21:25,00
13.45
 
14
204
00420-01001 Pelikánová Jana
 
46:11,00
26:06,00
01:12:17,00
38:18,00
10.31
 
                           
Kategorie: SC1J - Scooter junioři - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
70
00420-01685 Jílek Jiří
 
140345
15:01,00
14:46,00
29:47,00
00:00,00
25.02
 
2
92
00420-01674 Pospíšilová Kateřina
 
140170
19:29,00
19:10,00
38:39,00
08:52,00
19.28
 
3
194
 
Alscherová Daniela
 
21:27,00
21:19,00
42:46,00
12:59,00
17.42
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
49
00420-00207 Tobiášek Michal - CalibraNonstop Team 30 140337
11:38,00
11:41,00
23:19,00
00:00,00
31.96
 
2
157
00420-00215 Suchý Jiří 58 140340
11:39,00
11:53,00
23:32,00
00:13,00
31.67
 
3
94
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 140344
11:52,00
11:48,00
23:40,00
00:21,00
31.49
 
4
147
00420-01606 Kuříková Václava 58 140281
12:16,00
12:23,00
24:39,00
01:20,00
30.23
 
5
159
00420-01151 Ženíšek Michal 58 140462
12:31,00
13:15,00
25:46,00
02:27,00
28.92
 
6
106
00420-01612 Čechura Lukáš 58 140263
13:19,00
13:03,00
26:22,00
03:03,00
28.26
 
7
163
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 140571
13:19,00
13:29,00
26:48,00
03:29,00
27.81
 
8
140
00420-01733 Spilka Kryštof 58
13:28,00
13:45,00
27:13,00
03:54,00
27.38
 
9
186
 
Dornerová Majka
SK
16:14,00
16:31,00
32:45,00
09:26,00
22.75
 
10
154
 
Stanek Kacper
PL
17:30,00
20:04,00
37:34,00
14:15,00
19.84
 
11
97
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58 140030
18:49,00
19:45,00
38:34,00
15:15,00
19.32
 
12
84
00420-01577 Kostelecký Filip
 
22:24,00
24:30,00
46:54,00
23:35,00
15.89
 
99
73
00420-01613 Urbančík Martin - Město Bohumín 63 140188
11:58,00
00:00,00
0d:is,k.
00:00,00
0