Napsat dotaz

BONO 2013

Výsledková listina - Červený Kostelec (19.10.2013 - 20.10.2013)
www stránky závodu: http://metuje.mushing.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
24
00420-01007 Zetek Václav 35 140116
12:32,00
12:45,00
25:17,00
00:00,00
25.25
 
2
90
00420-01052 Sochor Jiří 25 140003
12:58,00
13:58,00
26:56,00
01:39,00
23.7
 
3
11
00420-00004 Mazánek Pavel 20
13:31,00
13:29,00
27:00,00
01:43,00
23.64
 
4
39
00420-01452 Bohatý Milan 20 140146
13:10,00
14:09,00
27:19,00
02:02,00
23.37
 
5
75
00420-01034 Merhaut Michal 20
14:30,00
14:32,00
29:02,00
03:45,00
21.99
 
6
49
00420-01538 Hrubý David 20
15:00,00
14:21,00
29:21,00
04:04,00
21.75
 
7
25
00420-01428 Zetková Jana 40 140131
15:30,00
15:16,00
30:46,00
05:29,00
20.75
 
8
89
 
Lovette Rodney
 
15:04,00
16:10,00
31:14,00
05:57,00
20.44
 
9
57
00420-01341 Pelant Michal 20 140315
20:04,00
23:28,00
43:32,00
18:15,00
14.66
 
10
9
 
Bahník Roman
 
27:26,00
25:42,00
53:08,00
27:51,00
12.02
 
11
56
00420-01564 Fendrych Jiří 20
26:32,00
27:13,00
53:45,00
28:28,00
11.88
 
12
41
00420-01232 Rabas Adolf 20
30:16,00
29:33,00
59:49,00
34:32,00
10.67
 
13
100
00420-01732 Pfeifer Petr 16
39:53,00
37:37,00
01:17:30,00
52:13,00
8.24
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
86
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 140381
17:02,00
15:34,00
32:36,00
00:00,00
19.58
 
2
101
00420-00567 Čurda Milan 59 140298
18:02,00
17:33,00
35:35,00
02:59,00
17.94
 
3
85
00420-01705 Paclt Zdeněk 20
18:45,00
18:00,00
36:45,00
04:09,00
17.37
 
4
48
00420-01534 Zasadil Roman 20 140326
17:23,00
20:14,00
37:37,00
05:01,00
16.97
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
45
00420-01437 Kelemen Oto
 
140113
24:50,00
26:00,00
50:50,00
00:00,00
12.56
 
2
28
00420-00503 Šrejber Jaromír 20
28:22,00
29:25,00
57:47,00
06:57,00
11.05
 
99
33
00420-01275 Vraštil Vladimír, st. 59
26:17,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
00420-01116 Chovanec Michael 49 140334
12:22,00
10:50,00
23:12,00
00:00,00
27.52
 
2
32
00420-01750 Středa David
 
12:50,00
12:19,00
25:09,00
01:57,00
25.38
 
3
93
00420-01445 Klikar Richard 30 140647
12:44,00
12:39,00
25:23,00
02:11,00
25.15
 
4
16
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 140017
13:51,00
14:19,00
28:10,00
04:58,00
22.67
 
5
15
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 140016
14:06,00
14:31,00
28:37,00
05:25,00
22.31
 
6
62
00420-01601 Pospíšil Petr 17 140158
15:40,00
16:00,00
31:40,00
08:28,00
20.16
 
7
6
 
Havelka Roman
 
17:00,00
17:14,00
34:14,00
11:02,00
18.65
 
8
44
00420-01728 Weigert Miloš 9 140595
16:28,00
19:07,00
35:35,00
12:23,00
17.94
 
99
1
00420-01038 Merta Tomáš 58
11:39,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
60
00420-00587 Pekárková Vendula 30
11:52,00
11:47,00
23:39,00
00:00,00
26.99
 
2
80
00420-00267 Ševelová Marie 58 140667
13:43,00
14:23,00
28:06,00
04:27,00
22.72
 
3
51
00420-01753 Prokopová Michaela 20
14:54,00
13:22,00
28:16,00
04:37,00
22.58
 
4
37
 
Bohatá Kateřina
 
17:20,00
15:39,00
32:59,00
09:20,00
19.36
 
5
40
00420-01748 Nejmanová Kateřina 20
16:20,00
23:08,00
39:28,00
15:49,00
16.18
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
91
00420-01687 Mencák Jiří 20 140676
12:15,00
11:59,00
24:14,00
00:00,00
26.34
 
2
79
00420-01789 Čuřík Michal 63 140232
14:58,00
14:18,00
29:16,00
05:02,00
21.81
 
3
14
00420-00988 Petrus Zdeněk 20 140508
19:23,00
19:46,00
39:09,00
14:55,00
16.31
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
26
00420-01701 Charouz Jaroslav 16 140365
16:31,00
15:53,00
32:24,00
00:00,00
19.7
 
2
20
00420-01649 Fučík David 16 140331
17:14,00
17:23,00
34:37,00
02:13,00
18.44
 
3
42
00420-01762 Brůna Zdeněk 16
17:25,00
18:14,00
35:39,00
03:15,00
17.91
 
4
53
00420-00502 Dušková Zdenka 35 140484
18:56,00
19:01,00
37:57,00
05:33,00
16.82
 
5
76
00420-01223 Kronus Roman 55 140651
19:37,00
20:14,00
39:51,00
07:27,00
16.02
 
6
59
00420-00035 Stejskal Jiří 35 140376
28:13,00
29:17,00
57:30,00
25:06,00
11.1
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
7
00420-00423 Hurych Jaromír 20 140332
23:13,00
24:10,00
47:23,00
00:00,00
13.47
 
2
46
00420-01598 Piskač Zdeněk 55
25:24,00
24:50,00
50:14,00
02:51,00
12.71
 
3
43
00420-01665 Kicukis Radek
 
24:29,00
26:48,00
51:17,00
03:54,00
12.45
 
4
4
00420-01109 Pešková Alena 20 140255
25:49,00
26:27,00
52:16,00
04:53,00
12.21
 
5
8
00420-01736 Kamešová Marcela 35 140532
27:50,00
32:22,00
01:00:12,00
12:49,00
10.6
 
6
3
00420-01524 Pešková Anna 20 140274
33:51,00
38:41,00
01:12:32,00
25:09,00
8.8
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
00420-01608 David Miloš 58
19:06,00
19:08,00
38:14,00
00:00,00
16.7
 
2
98
00420-00807 Burian Jan, ml. 58 140496
19:38,00
20:04,00
39:42,00
01:28,00
16.08
 
3
30
00420-01742 Frydrych Bronislav 20
21:27,00
21:42,00
43:09,00
04:55,00
14.79
 
4
72
 
Sutter Stanislav
 
22:06,00
21:46,00
43:52,00
05:38,00
14.55
 
5
29
 
Sršeň Jan
 
22:11,00
21:57,00
44:08,00
05:54,00
14.47
 
6
2
 
Podařil Dan
 
22:39,00
22:58,00
45:37,00
07:23,00
13.99
 
7
84
00420-01791 Sudek Milan 20
22:03,00
23:47,00
45:50,00
07:36,00
13.93
 
8
13
00420-01577 Kostelecký Filip
 
23:26,00
24:28,00
47:54,00
09:40,00
13.33
 
9
21
 
Sedlář Jan
 
23:45,00
24:42,00
48:27,00
10:13,00
13.18
 
10
69
 
Mareš Jan
 
28:06,00
28:16,00
56:22,00
18:08,00
11.33
 
10
23
 
Světlík Zdeněk
 
26:57,00
29:25,00
56:22,00
18:08,00
11.33
 
12
73
 
Peška Jaroslav
 
34:21,00
33:21,00
01:07:42,00
29:28,00
9.43
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
94
00420-01069 Klikarová Soňa 30 140524
19:19,00
18:34,00
37:53,00
00:00,00
16.85
 
2
35
00420-01756 Kynclová Zuzana 59
21:26,00
21:40,00
43:06,00
05:13,00
14.81
 
3
50
00420-00502 Dušková Zdenka 35 140485
22:18,00
22:46,00
45:04,00
07:11,00
14.17
 
4
65
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17 140640
25:58,00
27:55,00
53:53,00
16:00,00
11.85
 
5
63
00420-01674 Pospíšilová Kateřina
 
140169
29:47,00
29:31,00
59:18,00
21:25,00
10.77
 
6
83
00420-01749 Páslerová Jana 20
30:06,00
29:37,00
59:43,00
21:50,00
10.69
 
7
58
00420-01780 Garwoodová Kristýna 20
32:30,00
33:34,00
01:06:04,00
28:11,00
9.66
 
99
55
00420-01576 Hanušová Tereza 20 140638
23:28,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
67
00420-01733 Spilka Kryštof 58 140668
12:40,00
12:49,00
25:29,00
00:00,00
25.05
 
2
97
00420-01606 Kuříková Václava 58 140280
13:04,00
12:57,00
26:01,00
00:32,00
24.54
 
3
92
00420-01687 Mencák Jiří 20 140677
13:23,00
13:20,00
26:43,00
01:14,00
23.9
 
4
82
00420-01823 Čerňanská Eliška
 
140296
14:18,00
14:21,00
28:39,00
03:10,00
22.28
 
5
70
 
Sutter Stanislav
 
15:14,00
14:36,00
29:50,00
04:21,00
21.4
 
6
99
00420-01185 Burian Jan 58
18:25,00
17:00,00
35:25,00
09:56,00
18.03
 
7
66
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17 140182
17:26,00
18:25,00
35:51,00
10:22,00
17.81
 
8
64
00420-01674 Pospíšilová Kateřina
 
140170
18:12,00
18:35,00
36:47,00
11:18,00
17.36
 
9
18
00420-01807 Beran Ondřej 20
20:32,00
21:00,00
41:32,00
16:03,00
15.37
 
10
31
 
Kulda Jan
 
22:06,00
20:56,00
43:02,00
17:33,00
14.84
 
11
54
00420-00398 Hanuš Michal 20 140621
22:06,00
22:29,00
44:35,00
19:06,00
14.32
 
99
22
 
Točeková Lucie
 
21:18,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
78
00420-01789 Čuřík Michal 63 140233
16:08,00
16:58,00
33:06,00
00:00,00
19.29
 
2
95
00420-01754 Ducháč Martin 20
18:43,00
17:33,00
36:16,00
03:10,00
17.6
 
3
5
00420-01757 Pelikán Radek 59
19:48,00
20:18,00
40:06,00
07:00,00
15.92
 
4
38
00420-01808 Klímová Veronika 35 140549
19:25,00
21:04,00
40:29,00
07:23,00
15.77
 
5
77
00420-01236 Kronusová Eva 55 140660
20:06,00
20:30,00
40:36,00
07:30,00
15.72
 
6
52
00420-01730 Vičar David 58 140451
19:00,00
22:02,00
41:02,00
07:56,00
15.56
 
7
36
00420-01796 Klíma Lukáš 35 140540
23:23,00
24:01,00
47:24,00
14:18,00
13.47
 
8
34
 
Vraštilová Marie
 
24:32,00
26:33,00
51:05,00
17:59,00
12.5
 
9
47
00420-01598 Piskač Zdeněk 55
30:17,00
25:13,00
55:30,00
22:24,00
11.5
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
96
00420-01606 Kuříková Václava 58 140281
12:20,00
11:46,00
24:06,00
00:00,00
26.49
 
2
81
00420-00267 Ševelová Marie 58 140613
12:13,00
12:34,00
24:47,00
00:41,00
25.76
 
2
88
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 140271
12:15,00
12:32,00
24:47,00
00:41,00
25.76
 
4
19
00420-01825 Vančura Václav 30
12:55,00
12:41,00
25:36,00
01:30,00
24.94
 
5
61
00420-00003 Stejskal Tomáš 58 140480
15:38,00
14:20,00
29:58,00
05:52,00
21.3
 
6
87
00420-00843 Kubelka Jiří 59
15:46,00
17:56,00
33:42,00
09:36,00
18.94
 
7
12
00420-00821 Petruželka Milan 20
17:41,00
19:03,00
36:44,00
12:38,00
17.38
 
8
10
00420-01575 Hanuš Tomáš 20 140637
20:42,00
18:52,00
39:34,00
15:28,00
16.13