Napsat dotaz

Vroutecký sprint

Výsledková listina - Vroutek (12.10.2013 - 13.10.2013)
www stránky závodu: http://www.kskps.info
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
19
00420-01007 Zetek Václav 35
11:41,67
12:07,01
23:48,68
00:00,00
 
2
36
00420-01428 Zetková Jana 40
13:47,76
14:36,82
28:24,58
04:35,90
 
3
60
00420-00575 Holá Jana 9
18:17,33
18:59,35
37:16,68
13:28,00
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
38
00420-01014 Habásko Roman 9
11:28,86
11:47,42
23:16,28
00:00,00
 
2
86
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
14:53,07
14:31,35
29:24,42
06:08,14
 
3
8
00420-00321 Brzek Martin 35
14:04,52
15:33,51
29:38,03
06:21,75
 
4
71
00420-00567 Čurda Milan 59
17:01,54
15:48,52
32:50,06
09:33,78
 
5
41
00420-00246 Gurega Petr 9
15:56,20
16:53,95
32:50,15
09:33,87
 
6
55
00420-01459 Alscher Ivan 35
18:36,44
19:04,24
37:40,68
14:24,40
 
7
12
00420-00351 Kmochová Vanda 17
23:27,45
31:04,06
54:31,51
31:15,23
 
                   
Třída: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
44
00420-01191 Němec Vojta 35
21:22,05
21:24,47
42:46,52
00:00,00
 
2
1
00420-01437 Kelemen Oto
 
22:27,31
23:30,50
45:57,81
03:11,29
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
66
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
10:43,46
11:01,33
21:44,79
00:00,00
 
2
49
 
Špaček Jaroslav
 
14:43,97
14:42,39
29:26,36
07:41,57
 
3
74
00420-01768 Krohová Monika
 
19:10,17
17:55,73
37:05,90
15:21,11
 
4
67
 
Jemelka Martin
 
24:07,44
27:50,44
51:57,88
30:13,09
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
39
00420-01014 Habásko Roman 9
14:14,08
14:07,59
28:21,67
00:00,00
 
2
40
00420-01701 Charouz Jaroslav 16
15:00,00
13:49,58
28:49,58
00:27,91
 
3
64
00420-00368 Škoda Martin 17
14:43,53
14:52,95
29:36,48
01:14,81
 
4
52
00420-00616 Mikutová Anita 35
16:37,54
16:49,63
33:27,17
05:05,50
 
5
48
00420-01796 Klíma Lukáš 49
16:31,40
17:08,93
33:40,33
05:18,66
 
6
16
00420-01775 Koňáková Dana 40
17:34,51
16:24,78
33:59,29
05:37,62
 
7
77
00420-01164 Wegnerová Lucie 35
17:05,03
17:24,57
34:29,60
06:07,93
 
8
45
00420-01223 Kronus Roman 55
17:55,27
18:13,68
36:08,95
07:47,28
 
9
63
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
19:47,82
20:36,83
40:24,65
12:02,98
 
10
3
00420-00378 Vodák Milan 56
20:51,28
21:04,00
41:55,28
13:33,61
 
11
84
 
Fialová Eva
 
25:38,60
27:19,86
52:58,46
24:36,79
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
87
00420-01109 Pešková Alena 20
23:16,24
23:18,44
46:34,68
00:00,00
 
2
42
00420-00501 Slepička Martin 35
24:17,29
23:11,76
47:29,05
00:54,37
 
3
5
00420-01664 Daňsová Zuzana 20
24:09,22
24:11,02
48:20,24
01:45,56
 
4
13
00420-01736 Kamešová Marcela 35
25:14,79
26:25,31
51:40,10
05:05,42
 
5
88
00420-01524 Pešková Anna 20
33:28,96
35:27,14
01:08:56,10
22:21,42
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
59
 
Dučák Marcel
SK
11:42,70
11:45,46
23:28,16
00:00,00
 
2
18
 
David Miloš
 
12:37,61
12:53,17
25:30,78
02:02,62
 
3
10
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
14:05,54
14:10,99
28:16,53
04:48,37
 
4
51
00420-01761 Kopecký Jan 45
14:07,48
14:23,16
28:30,64
05:02,48
 
5
9
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
14:14,12
14:22,58
28:36,70
05:08,54
 
6
91
00420-01102 Balek Petr
 
15:55,89
15:10,46
31:06,35
07:38,19
 
7
89
 
Basl Pavel
 
15:24,69
16:10,73
31:35,42
08:07,26
 
8
6
 
Prokůpek Otakar
 
16:35,81
16:19,66
32:55,47
09:27,31
 
9
69
00420-01728 Weigert Miloš 9
16:26,22
17:43,12
34:09,34
10:41,18
 
10
53
 
Souček Jaroslav
 
18:34,97
16:50,75
35:25,72
11:57,56
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
90
00420-01382 Tomášková Jana 62
12:25,20
12:11,70
24:36,90
00:00,00
 
2
70
00420-00267 Ševelová Marie 58
12:35,55
12:17,07
24:52,62
00:15,72
 
3
50
00420-00675 Heroudková Jiřina 58
12:55,34
12:34,97
25:30,31
00:53,41
 
4
17
 
Rosslerová Markéta
 
17:06,74
17:13,41
34:20,15
09:43,25
 
5
14
 
Melčová Stanislava
 
17:29,65
18:01,50
35:31,15
10:54,25
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
94
00420-01602 Navrátilová Veronika 30
11:27,80
11:25,29
22:53,09
00:00,00
 
2
58
00420-01612 Čechura Lukáš 58
11:36,36
11:29,00
23:05,36
00:12,27
 
3
47
 
Strnad Jiří
 
12:23,11
12:01,48
24:24,59
01:31,50
 
4
62
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
12:33,74
12:16,55
24:50,29
01:57,20
 
5
73
00420-01144 Janovský Pavel 35
12:32,24
12:25,44
24:57,68
02:04,59
 
6
68
00420-00267 Ševelová Marie 58
13:19,31
14:03,67
27:22,98
04:29,89
 
7
82
 
Voříšek Tomáš
 
13:45,97
13:41,46
27:27,43
04:34,34
 
8
75
00420-00162 Valtrová Iva 35
19:29,33
19:29,78
38:59,11
16:06,02
 
9
37
00420-01428 Zetková Jana 40
19:51,49
19:36,06
39:27,55
16:34,46
 
10
72
 
Čurdová Barbora
 
21:40,21
20:28,91
42:09,12
19:16,03
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
79
00420-01139 Štěpánková Martina 62
11:17,00
11:11,19
22:28,19
00:00,00
 
2
76
00420-01733 Spilka Kryštof 58
12:48,42
12:39,95
25:28,37
03:00,18
 
3
61
00420-00707 Bieliková Romana 40
16:30,26
17:14,44
33:44,70
11:16,51
 
4
56
 
Alscherová Daniela
 
18:33,60
19:17,80
37:51,40
15:23,21
 
5
57
 
Knotková Kateřina
 
19:46,24
21:21,79
41:08,03
18:39,84
 
6
11
 
Soukupová Andrea
 
27:35,46
27:08,29
54:43,75
32:15,56
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
24
00420-00072 Bielik Jan 40
17:22,01
17:29,88
34:51,89
00:00,00
 
2
23
 
Herčík Lukáš
 
22:13,96
21:26,37
43:40,33
08:48,44
 
3
21
 
Svoboda Jiří
 
23:08,26
23:02,00
46:10,26
11:18,37
 
4
26
 
Voříšek Jaroslav
 
23:47,30
24:29,29
48:16,59
13:24,70
 
5
20
00420-01804 Hospr Lukáš 40
23:44,36
28:05,15
51:49,51
16:57,62
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
27
00420-01382 Tomášková Jana 62
19:09,69
19:15,45
38:25,14
00:00,00
 
2
25
 
Kreidlová Barbora
 
20:43,86
20:53,21
41:37,07
03:11,93
 
3
22
00420-00675 Heroudková Jiřina 58
21:13,98
21:56,67
43:10,65
04:45,51
 
                   
Třída: SC11 - Scooter s jedním psem uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
78
00420-01721 Muller Lukáš 35
18:58,46
18:31,47
37:29,93
00:00,00
 
2
43
00420-01694 Tůma Roman
 
19:39,91
18:55,51
38:35,42
01:05,49
 
3
2
00420-01804 Hospr Lukáš 40
19:34,98
19:30,33
39:05,31
01:35,38
 
4
54
00420-01808 Klímová Veronika 35
19:00,22
20:30,07
39:30,29
02:00,36
 
5
15
 
Šmahel Lukáš
 
19:44,75
20:38,47
40:23,22
02:53,29
 
6
65
00420-00205 Kačur Jan 56
20:26,16
20:13,56
40:39,72
03:09,79
 
7
46
00420-01223 Kronus Roman 55
20:16,50
20:31,51
40:48,01
03:18,08
 
8
100
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
21:00,75
20:29,87
41:30,62
04:00,69
 
9
4
00420-01759 Vodák David 56
22:05,75
21:06,62
43:12,37
05:42,44
 
10
81
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
22:51,25
21:10,13
44:01,38
06:31,45
 
11
83
 
Voříšková Kateřina
 
22:33,73
22:08,78
44:42,51
07:12,58
 
12
95
 
Stejskalová Veronika
 
22:23,25
22:28,04
44:51,29
07:21,36
 
13
92
 
Formánková Michaela
 
25:04,05
25:37,95
50:42,00
13:12,07
 
14
7
00420-01458 Koudelka Ota 35
36:56,44
33:47,79
01:10:44,23
33:14,30