Napsat dotaz

Sirius Canicross Okolohradce

Výsledková listina - Hradec Králové (06.10.2012 - 07.10.2012)
www stránky závodu: http://detiseveru.webnode.cz
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
65
00420-01612 Čechura Lukáš 58 130546
06:09,14
06:05,29
12:14,43
00:00,00
29.41
 
2
46
00420-00215 Suchý Jirka 58 130198
06:07,95
06:25,86
12:33,81
00:19,38
28.65
 
3
34
00420-01733 Spilka Kryštof 58 130373
06:49,61
06:32,66
13:22,27
01:07,84
26.92
 
4
42
00420-01445 Klikar Richard 30 130327
06:41,46
06:58,81
13:40,27
01:25,84
26.33
 
5
19
00420-01601 Pospíšil Petr 17 130390
07:20,16
07:49,02
15:09,18
02:54,75
23.76
 
6
1
 
Čuřík Michal
 
08:21,41
07:50,59
16:12,00
03:57,57
22.22
 
7
9
 
Kopecký Jan
 
08:43,20
08:42,41
17:25,61
05:11,18
20.66
 
8
76
 
Štrof Rostislav
 
12:03,89
12:22,13
24:26,02
12:11,59
14.73
 
9
56
 
Brandejs Jakub
 
12:12,20
12:15,67
24:27,87
12:13,44
14.72
 
10
32
00420-00519 Kohout Miloslav
 
130003
14:03,39
16:06,87
30:10,26
17:55,83
11.93
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
7
00420-00587 Pekárková Vendula 30 130510
06:02,06
06:26,41
12:28,47
00:00,00
28.86
 
2
70
00420-01461 Marešová Nicole 58 130334
06:17,16
06:16,76
12:33,92
00:05,45
28.65
 
3
41
00420-01693 Draslarová Jana 58 130546
06:22,51
06:38,78
13:01,29
00:32,82
27.65
 
4
45
00420-00674 Suchá Linda 58 130181
06:48,86
06:55,56
13:44,42
01:15,95
26.2
 
5
21
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17 130396
07:13,54
07:51,78
15:05,32
02:36,85
23.86
 
6
23
 
Honsová Hana
 
07:53,36
08:16,43
16:09,79
03:41,32
22.27
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
77
 
Imio³czyk Nikolas
PL
07:35,76
07:46,51
15:22,27
00:00,00
23.42
 
2
73
00420-01444 Erbs Dušan 62 130317
08:34,06
09:23,92
17:57,98
02:35,71
20.04
 
3
11
00420-01038 Merta Tomáš 58 130658
09:58,36
09:54,46
19:52,82
04:30,55
18.11
 
4
75
 
Pavlů Pavel
 
09:58,76
10:17,07
20:15,83
04:53,56
17.77
 
5
57
00420-01608 David Miloš 58 130715
10:02,16
10:19,54
20:21,70
04:59,43
17.68
 
6
36
00420-00222 Čermák Roman
 
130716
10:05,49
10:20,29
20:25,78
05:03,51
17.62
 
7
28
 
Frydrych Bronislav
 
10:26,26
10:32,41
20:58,67
05:36,40
17.16
 
8
78
 
Imio³czyk Krzysztof
PL
14:24,86
15:24,57
29:49,43
14:27,16
12.07
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
62
00420-01139 Štěpánková Martina 62 130035
08:57,95
09:34,70
18:32,65
00:00,00
19.41
 
2
51
00420-01382 Tomášková Jana 62 130263
09:41,58
10:05,54
19:47,12
01:14,47
18.2
 
3
14
00420-00209 Halířová Jarmila 17 130655
09:44,26
10:08,80
19:53,06
01:20,41
18.1
 
4
71
00420-01461 Marešová Nicole 58 130336
11:05,11
11:04,76
22:09,87
03:37,22
16.24
 
5
3
00420-00886 Stejskalová Monika 6 130713
12:42,76
11:47,70
24:30,46
05:57,81
14.69
 
6
84
00420-01589 Boudová Žaneta
 
130699
12:38,01
12:16,28
24:54,29
06:21,64
14.46
 
7
87
 
Šrolerová Kamila
 
12:40,98
12:40,51
25:21,49
06:48,84
14.2
 
8
72
 
Florianová Markéta
 
12:56,95
12:37,51
25:34,46
07:01,81
14.08
 
9
54
 
Machačková Kateřina
 
12:53,11
12:41,67
25:34,78
07:02,13
14.07
 
10
83
00420-01323 Boudová Bára 3 130656
12:45,01
13:11,48
25:56,49
07:23,84
13.88
 
11
8
00420-00587 Pekárková Vendula 30 130511
12:40,51
13:16,48
25:56,99
07:24,34
13.87
 
12
74
 
Hložková Veronika
 
13:54,09
13:03,80
26:57,89
08:25,24
13.35
 
13
81
 
Šramarová Šárka
 
17:34,41
17:50,20
35:24,61
16:51,96
10.17
 
14
49
 
Zubačová Helena
 
16:40,64
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
63
00420-01139 Štěpánková Martina 62 130036
06:35,64
06:42,49
13:18,13
00:00,00
27.06
 
2
4
00420-00050 Porubský Pavel
 
130542
06:44,67
07:00,13
13:44,80
00:26,67
26.19
 
3
66
00420-01612 Čechura Lukáš 58 130547
06:52,26
06:57,61
13:49,87
00:31,74
26.03
 
4
52
00420-01382 Tomášková Jana 62 130262
06:57,98
07:30,14
14:28,12
01:09,99
24.88
 
5
35
00420-01673 Šefrna Michal 58 130708
07:40,35
09:05,80
16:46,15
03:28,02
21.47
 
6
2
00420-00003 Stejskal Tomáš 58 130712
08:52,73
09:55,57
18:48,30
05:30,17
19.14
 
7
20
00420-01674 Pospíšilová Kateřina
 
130406
08:55,86
11:25,73
20:21,59
07:03,46
17.68
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
50
00420-01534 Zasadil Roman 20 130587
10:40,01
10:16,56
20:56,57
00:00,00
17.19
 
2
69
00420-01341 Pelant Michal 20 130714
10:35,51
10:25,39
21:00,90
00:04,33
17.13
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
5
00420-00050 Porubský Pavel
 
130543
06:39,36
06:48,89
13:28,25
00:00,00
26.72
 
2
47
00420-01339 Keltner Vlasta 58 130195
06:44,01
06:52,53
13:36,54
00:08,29
26.45
 
3
53
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 130426
06:58,46
07:02,57
14:01,03
00:32,78
25.68
 
4
86
00420-01727 Vlček Viktor 3 130669
09:55,58
09:42,99
19:38,57
06:10,32
18.33
 
5
85
00420-01589 Boudová Žaneta
 
130701
10:47,67
13:56,48
24:44,15
11:15,90
14.55