Napsat dotaz

O pohár Lady Bright Magadan, MR A1,A2, C1, C2

Výsledková listina - Kramářova chata na Suchém vrch (23.02.2013 - 24.02.2013)
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
57
00420-00423 HURYCH Jaromír 20 130305
01:15:42,10
59:07,10
02:14:49,20
00:00,00
10.37
 
2
59
00420-01664 DAňSOVÁ Zuzana 20 130954
01:43:50,30
01:00:43,50
02:44:33,80
29:44,60
8.5
 
3
70
00420-01109 PEŠKOVÁ Alena 20 130914
01:42:25,70
01:08:40,10
02:51:05,80
36:16,60
8.17
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
84
00420-00760 PAVLÍK Slavomír 49 130933
25:29,60
30:25,10
55:54,70
00:00,00
20.39
 
2
85
00420-01687 MENCÁK Jiří 20 130621
27:58,80
33:14,40
01:01:13,20
05:18,50
18.62
 
3
87
 
PAVLÍKOVÁ Lenka
 
35:06,00
34:50,50
01:09:56,50
14:01,80
16.3
 
4
86
00420-00906 BRÁZDA Petr 3 130517
36:32,90
44:51,70
01:21:24,60
25:29,90
14
 
5
82
00420-01538 HRUBÝ David 20 130480
44:44,50
53:34,80
01:38:19,30
42:24,60
11.59
 
6
83
00420-01502 MRÁČEK Lukáš 16 130073
01:43:20,80
01:03:43,60
02:47:04,40
01:51:09,70
6.82
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
72
00420-01703 NETRI Tomáš 63 130953
01:08:50,00
01:09:04,90
02:17:54,90
00:00,00
8.27
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
81
00420-01787 LNĚNIČKA Petr
 
130956
01:12:50,70
01:04:30,20
02:17:20,90
00:00,00
8.3
 
2
80
00420-01106 LNĚNIČKA Pavel
 
130955
01:19:25,20
01:03:03,30
02:22:28,50
05:07,60
8
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
71
00420-01700 CHAROUZ Ondřej 16
43:32,10
44:50,40
01:28:22,50
00:00,00
12.9
 
                           
Kategorie: SKJ2 - Skijöring - bězec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
61
00420-00913 STRNAD Jiří 58 130920
40:44,10
38:54,20
01:19:38,30
00:00,00
17.55
 
2
60
00420-01698 DOLEŽAL Zdeněk 25 130300
48:55,20
43:33,70
01:32:28,90
12:50,60
15.12
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
62
00420-01733 SPILKA Kryštof 58 130944
45:50,20
40:07,90
01:25:58,10
00:00,00
16.26