Napsat dotaz

ČEZ CUP 2012

Výsledková listina - Děčín-Sněžník (15.09.2012 - 15.09.2012)
www stránky závodu: http://www.mushingdc.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
115
00420-00575 Jana Holá 9 130273
07:23,10
07:06,10
14:29,20
00:00,00
21.54
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
109
00420-01014 Roman Habásko 9 130161
05:40,70
05:19,80
11:00,50
00:00,00
28.34
 
2
107
00420-01046 Marie Fialová 17 130277
08:36,10
06:48,00
15:24,10
04:23,60
20.26
 
                           
Kategorie: BKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
103
00420-01658 Adam Krátký
 
130313
04:33,20
04:26,30
08:59,50
00:00,00
34.7
 
2
114
00420-01658 Adam Krátký
 
130312
05:07,50
04:55,60
10:03,10
01:03,60
31.04
 
3
111
00420-00267 Marie Ševelová 58 130476
05:25,30
05:23,50
10:48,80
01:49,30
28.85
 
4
88
00420-01721 Lukáš Müller 35 130239
07:07,00
08:11,00
15:18,00
06:18,50
20.39
 
5
97
00420-01721 Lukáš Müller 35 130415
08:13,00
08:54,60
17:07,60
08:08,10
18.22
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
98
00420-00593 Dagmar Nešněrová 17 130267
06:48,50
04:50,50
11:39,00
00:00,00
26.78
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
118
00420-00368 Martin Škoda 17 130281
06:48,00
06:05,50
12:53,50
00:00,00
24.2
 
2
110
00420-01164 Lucie Wegnerová 35 130176
06:46,90
06:49,40
13:36,30
00:42,80
22.93
 
3
105
00420-01167 Jaroslav Svoboda
 
130014
06:39,60
07:43,40
14:23,00
01:29,50
21.69
 
4
106
 
Eva Fialová
 
10:03,80
09:37,30
19:41,10
06:47,60
15.85
 
5
120
00420-00352 Petr Kmoch 17 130478
10:33,90
09:28,80
20:02,70
07:09,20
15.56
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
116
00420-00542 Ota Janko 25 130322
11:15,10
11:35,30
22:50,40
00:00,00
13.66
 
                           
Kategorie: CC - CaniCross (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
87
00420-01139 Martina Štěpánková 62 130035
07:56,30
07:25,80
15:22,10
00:00,00
20.3
 
2
104
 
Olga Rážová
 
11:31,20
11:14,60
22:45,80
07:23,70
13.71
 
3
113
 
Marcela Jeřábková
 
11:33,50
13:31,80
25:05,30
09:43,20
12.44
 
4
86
 
Tereza Petříková-Nešněrová
 
13:21,20
13:37,70
26:58,90
11:36,80
11.56
 
5
89
00420-00353 Jiří Nešněra 17 130265
14:43,10
12:21,50
27:04,60
11:42,50
11.52
 
6
112
 
Michaela Titěrová
 
13:53,90
13:57,10
27:51,00
12:28,90
11.2
 
7
102
00420-00355 Kateřina Nešněrová 17 130477
14:51,90
15:19,40
30:11,30
14:49,20
10.34
 
8
100
 
Petr Hamšík
 
15:57,10
16:28,10
32:25,20
17:03,10
9.62
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
95
00420-01139 Martina Štěpánková 62 130036
06:16,40
05:19,00
11:35,40
00:00,00
26.92
 
2
117
00420-01736 Marcela Kamešová 35 130445
09:19,10
10:31,70
19:50,80
08:15,40
15.72
 
3
108
00420-01514 Alena Smolíková 20 130369
10:07,00
09:45,50
19:52,50
08:17,10
15.7
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
119
00420-00212 Pavel Šarkovský 59 130288
05:28,40
05:53,00
11:21,40
00:00,00
27.47
 
2
99
00420-01514 Alena Smolíková 20 130371
06:34,10
07:25,20
13:59,30
02:37,90
22.3