Napsat dotaz

Výsledková listina - Běleč n/O (24.11.2012 - 25.11.2012)

Hradecký sprint

www stránky závodu: http://metuje.mushing.cz/mc/zavody/hradecky_mid/informace.php
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
86
 
Pažur Miroslav
SK
13:41,00
13:36,00
27:17,00
00:00,00
27.31
 
2
49
 
Brunner Roman
A
14:50,00
14:14,00
29:04,00
01:47,00
25.64
 
3
55
00420-00010 Levíček Martin 49 130001
15:24,00
15:51,00
31:15,00
03:58,00
23.85
 
4
87
00420-00011 Levíčková Helena 49 130851
16:40,00
16:35,00
33:15,00
05:58,00
22.41
 
5
3
00420-01341 Pelant Michal 20 130571
17:49,00
18:08,00
35:57,00
08:40,00
20.73
 
6
62
00420-00567 Čurda Milan 59 130886
19:29,00
19:40,00
39:09,00
11:52,00
19.03
 
7
38
00420-01691 Špringer Ivo - diskvalifikace za zapřažení psa, který nedokončil první kolo, do kola druhého.
 
130412
17:12,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
108
00420-01612 Čechura Lukáš 58 130546
11:08,00
11:24,00
22:32,00
00:00,00
33.07
 
2
97
00420-01733 Spilka Kryštof 58 130373
11:59,00
12:06,00
24:05,00
01:33,00
30.94
 
3
147
00420-01116 Chovanec Michael 49 130858
12:10,00
12:08,00
24:18,00
01:46,00
30.67
 
4
7
00420-01445 Klikar Richard 30 130327
12:40,00
12:37,00
25:17,00
02:45,00
29.47
 
5
39
00420-00009 Krupička Petr 49 130835
13:06,00
13:33,00
26:39,00
04:07,00
27.96
 
6
66
00420-00003 Stejskal Tomáš 58 130729
13:00,00
13:44,00
26:44,00
04:12,00
27.88
 
7
131
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 130297
14:05,00
14:22,00
28:27,00
05:55,00
26.19
 
8
98
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
14:36,00
14:54,00
29:30,00
06:58,00
25.26
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
111
00420-00587 Pekárková Vendula 30 130510
11:52,00
11:53,00
23:45,00
00:00,00
31.38
 
2
1
00420-00674 Suchá Linda 58 130181
11:58,00
11:51,00
23:49,00
00:04,00
31.29
 
3
83
00420-01461 Marešová Nicole 58 130334
12:00,00
11:55,00
23:55,00
00:10,00
31.16
 
4
134
00420-00267 Ševelová Marie 58 130476
14:39,00
15:37,00
30:16,00
06:31,00
24.62
 
5
84
00420-01753 Prokopová Michaela 20 130801
16:48,00
17:31,00
34:19,00
10:34,00
21.72
 
6
71
00420-01748 Nejmanová Kateřina 20 130662
20:07,00
21:10,00
41:17,00
17:32,00
18.05
 
7
149
00420-01655 Válková Renata 49 130885
15:30,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
45
00420-00207 Tobiášek Michal 30 130145
12:21,00
12:12,00
24:33,00
00:00,00
30.35
 
2
145
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 130267
12:38,00
12:38,00
25:16,00
00:43,00
29.49
 
3
80
 
Marcin Peter
SK
13:38,00
12:13,00
25:51,00
01:18,00
28.83
 
4
8
00420-01452 Bohatý Milan
 
130651
13:56,00
13:48,00
27:44,00
03:11,00
26.87
 
5
91
00420-01687 Mencák Jiří 20 130621
13:42,00
15:10,00
28:52,00
04:19,00
25.82
 
6
89
00420-01609 Kocvrdlichová Hana 66 130075
16:32,00
16:54,00
33:26,00
08:53,00
22.29
 
7
60
00420-01538 Hrubý David 20 130480
15:57,00
17:57,00
33:54,00
09:21,00
21.98
 
8
47
00420-01789 Čuřík Michal 63 130845
18:30,00
19:10,00
37:40,00
13:07,00
19.78
 
9
52
00420-01703 Netri Tomáš 63 130589
19:10,00
19:54,00
39:04,00
14:31,00
19.08
 
10
100
00420-01768 Krohová Monika 36 130588
21:35,00
22:15,00
43:50,00
19:17,00
17
 
11
19
00420-00035 Stejskal Jiří 35 130140
26:07,00
28:37,00
54:44,00
30:11,00
13.62
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
00420-00616 Mikutová Anita 35 130422
17:27,00
17:36,00
35:03,00
00:00,00
21.26
 
2
50
00420-01762 Brůna Zdenek 16 130884
17:44,00
18:23,00
36:07,00
01:04,00
20.63
 
3
16
00420-01783 Morochovič Pavel
 
130882
18:41,00
17:52,00
36:33,00
01:30,00
20.39
 
4
127
00420-01536 Rez Martin 20 130767
19:27,00
18:51,00
38:18,00
03:15,00
19.46
 
5
125
00420-00378 Vodák Milan 56 130441
22:47,00
23:13,00
46:00,00
10:57,00
16.2
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
00420-01702 Heczko Zbigniew 17 130878
18:06,00
19:31,00
37:37,00
00:00,00
19.81
 
2
54
00420-01598 Piskač Zdeněk 55 130647
27:21,00
29:44,00
57:05,00
19:28,00
13.05
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
148
00420-01480 Fochler Petr 62 130222
18:45,00
18:21,00
37:06,00
00:00,00
20.09
 
2
67
00420-01778 Jánošík Rudolf 58 130889
19:43,00
19:47,00
39:30,00
02:24,00
18.87
 
3
104
00420-01151 Ženíšek Michal 58 130247
20:09,00
20:03,00
40:12,00
03:06,00
18.54
 
4
22
00420-00072 Bielik Jan 40 130816
20:24,00
19:56,00
40:20,00
03:14,00
18.48
 
5
13
00420-00604 Šáfr Vladimír 58 130660
20:35,00
20:05,00
40:40,00
03:34,00
18.32
 
6
9
 
Sutter Lubomír
 
24:52,00
25:15,00
50:07,00
13:01,00
14.87
 
7
140
00420-01791 Sudek Milan 20 130888
27:11,00
32:05,00
59:16,00
22:10,00
12.57
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
37
00420-01139 Štěpánková Martina 62 130035
18:42,00
19:11,00
37:53,00
00:00,00
19.67
 
2
25
00420-00209 Halířová Jarmila 17 130655
20:30,00
20:17,00
40:47,00
02:54,00
18.27
 
3
96
00420-01069 Klikarová Soňa 30 130330
20:39,00
20:13,00
40:52,00
02:59,00
18.23
 
4
115
00420-01784 Zapletalová Kateřina 58 130859
21:45,00
24:25,00
46:10,00
08:17,00
16.14
 
5
141
00420-01749 Páslerová Jana 20 130887
30:06,00
31:50,00
01:01:56,00
24:03,00
12.03
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-01139 Štěpánková Martina 62 130036
12:27,00
12:20,00
24:47,00
00:00,00
30.07
 
2
2
00420-00215 Suchý Jiří 58 130205
12:51,00
12:49,00
25:40,00
00:53,00
29.03
 
3
35
00420-00050 Porubský Pavel 50 130542
12:54,00
12:58,00
25:52,00
01:05,00
28.81
 
4
57
00420-01497 Cipro Šimon 30 130636
13:03,00
13:11,00
26:14,00
01:27,00
28.41
 
5
93
00420-01382 Tomášková Jana 62 130262
13:35,00
13:58,00
27:33,00
02:46,00
27.05
 
6
107
00420-01673 Šefrna Michal 58 130708
15:00,00
15:50,00
30:50,00
06:03,00
24.17
 
7
109
00420-01612 Čechura Lukáš 58 130547
14:59,00
17:14,00
32:13,00
07:26,00
23.13
 
8
11
00420-01742 Frydrych Broňa 20 130879
21:53,00
23:38,00
45:31,00
20:44,00
16.37
 
9
124
00420-00936 Hubený Martin 20 130880
29:10,00
26:20,00
55:30,00
30:43,00
13.43
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
95
00420-01649 Fučík David 16 130509
18:18,00
18:23,00
36:41,00
00:00,00
20.31
 
2
46
00420-01789 Čuřík Michal 63 130848
18:28,00
18:22,00
36:50,00
00:09,00
20.23
 
3
82
00420-00564 Polanská Sarah
 
130707
18:11,00
19:16,00
37:27,00
00:46,00
19.9
 
4
128
00420-01535 Rezová Lenka 20 130768
18:50,00
18:42,00
37:32,00
00:51,00
19.85
 
5
99
00420-00834 Fučík František 16 130827
19:18,00
19:36,00
38:54,00
02:13,00
19.16
 
6
10
00420-01694 Tůma Roman 36 130530
19:14,00
20:03,00
39:17,00
02:36,00
18.97
 
7
48
00420-01514 Smolíková Alena 20 130370
19:47,00
19:55,00
39:42,00
03:01,00
18.77
 
8
117
00420-01699 Havlíčková Adéla 16 130092
20:43,00
21:15,00
41:58,00
05:17,00
17.76
 
9
28
00420-01707 Kynclová Zuzana st. 59 130771
21:24,00
23:18,00
44:42,00
08:01,00
16.67
 
10
42
 
Kubín Tomáš
 
22:17,00
22:57,00
45:14,00
08:33,00
16.47
 
11
121
00420-01759 Vodák David 56 130439
22:54,00
22:45,00
45:39,00
08:58,00
16.32
 
12
136
00420-01790 Doubravová Jiřina 36 130850
23:05,00
23:52,00
46:57,00
10:16,00
15.87
 
13
56
00420-01001 Pelikánová Jana 50
23:50,00
23:19,00
47:09,00
10:28,00
15.8
 
14
144
00420-01699 Havlíčková Adéla 16 130092
24:34,00
24:15,00
48:49,00
12:08,00
15.27
 
15
24
00420-00707 Bieliková Romana 40 130639
24:38,00
25:36,00
50:14,00
13:33,00
14.83
 
16
139
00420-01485 Šedivý Petr
 
130829
25:35,00
25:58,00
51:33,00
14:52,00
14.46
 
17
129
00420-01771 Stareček Jiří 3 130852
27:26,00
28:53,00
56:19,00
19:38,00
13.23
 
                           
Kategorie: SC1J - Scooter junioři - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-01724 Špringerová Vendula
 
130416
17:48,00
18:44,00
36:32,00
00:00,00
20.4
 
2
70
00420-01589 Boudová Žaneta
 
130700
28:35,00
23:58,00
52:33,00
16:01,00
14.18
 
3
113
00420-01780 Garwoodová Kristina 20
29:03,00
26:52,00
55:55,00
19:23,00
13.33
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
12
00420-01613 Urbančík Martin 63 130119
12:10,00
11:54,00
24:04,00
00:00,00
30.96
 
2
31
00420-00050 Porubský Pavel 50 130543
12:01,00
12:05,00
24:06,00
00:02,00
30.92
 
3
105
00420-01151 Ženíšek Michal 58 130253
12:21,00
12:53,00
25:14,00
01:10,00
29.53
 
4
34
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 130195
12:54,00
12:56,00
25:50,00
01:46,00
28.85
 
5
94
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 130426
12:47,00
13:12,00
25:59,00
01:55,00
28.68
 
6
65
00420-00886 Stejskalová Monika 6 130736
14:51,00
16:22,00
31:13,00
07:09,00
23.87
 
7
142
00420-01752 Vítková Marie 20 130881
19:22,00
20:37,00
39:59,00
15:55,00
18.64
 
8
69
00420-01576 Hanušová Tereza 20 130569
19:41,00
22:45,00
42:26,00
18:22,00
17.56
 
9
51
00420-01703 Netri Tomáš 63 130883
23:46,00
22:04,00
45:50,00
21:46,00
16.26