Napsat dotaz

Výsledková listina - Červený Kostelec (20.10.2012 - 21.10.2012)

BONO 2012

www stránky závodu: http://metuje.mushing.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
89
00420-01007 Zetek Václav 35 130154
12:43,00
12:33,00
25:16,00
00:00,00
25.27
 
2
36
00420-01052 Sochor Jiří 25 130594
13:53,00
12:42,00
26:35,00
01:19,00
24.02
 
3
69
00420-01034 Merhaut Michal 20 130665
13:01,00
14:30,00
27:31,00
02:15,00
23.2
 
4
87
00420-01538 Hruby David 20 130664
14:40,00
14:01,00
28:41,00
03:25,00
22.26
 
5
5
00420-00004 Mazánek Pavel 20 130663
14:51,00
13:57,00
28:48,00
03:32,00
22.17
 
6
85
 
Lovette Rodney
 
15:09,00
14:45,00
29:54,00
04:38,00
21.35
 
7
80
00420-00960 Havrda Radek 25 130666
15:13,00
14:54,00
30:07,00
04:51,00
21.2
 
8
71
00420-00960 Havrda Radek 25
15:52,00
14:40,00
30:32,00
05:16,00
20.91
 
9
99
00420-01428 Zetková Jana 35 130210
16:00,00
14:52,00
30:52,00
05:36,00
20.68
 
10
46
00420-01341 Pelant Michal 20 130571
17:23,00
15:48,00
33:11,00
07:55,00
19.24
 
11
7
00420-01564 Fendrych Jiri 20 130649
23:54,00
22:26,00
46:20,00
21:04,00
13.78
 
12
98
00420-00398 Hanuš Michal 20 130558
30:59,00
26:27,00
57:26,00
32:10,00
11.12
 
13
100
00420-01732 Pfeifer Petr 16 130448
30:16,00
29:41,00
59:57,00
34:41,00
10.65
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
67
00420-00567 Čurda Milan 59 130429
17:45,00
16:09,00
33:54,00
00:00,00
18.83
 
2
86
00420-01534 Zasadil Roman 20 130581
20:10,00
16:50,00
37:00,00
03:06,00
17.25
 
3
81
00420-00861 Lovette Henychová Jana 20 130455
19:33,00
18:59,00
38:32,00
04:38,00
16.57
 
4
30
00420-01695 Twardek Tomáš 63 130575
20:00,00
20:37,00
40:37,00
06:43,00
15.72
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
64
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 130619
24:14,00
24:40,00
48:54,00
00:00,00
13.06
 
2
21
00420-00423 Hurych Jaromír 20 130305
28:53,00
25:45,00
54:38,00
05:44,00
11.69
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
34
00420-01613 Urbančík Martin 63 130117
11:56,00
11:43,00
23:39,00
00:00,00
26.99
 
2
23
 
Středa David
 
12:04,00
12:09,00
24:13,00
00:34,00
26.36
 
3
47
00420-01608 David Miloš 58 130659
12:49,00
13:01,00
25:50,00
02:11,00
24.71
 
4
39
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 130297
13:08,00
12:58,00
26:06,00
02:27,00
24.46
 
5
56
 
Čuřík Michal
 
13:54,00
13:14,00
27:08,00
03:29,00
23.53
 
6
38
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 130297
14:05,00
14:19,00
28:24,00
04:45,00
22.48
 
7
17
 
Kopecký Jan
 
15:18,00
14:27,00
29:45,00
06:06,00
21.46
 
8
41
 
Prokop Dan
 
20:15,00
22:53,00
43:08,00
19:29,00
14.8
 
9
1
00420-00519 Kohout Miloslav
 
130003
27:54,00
26:35,00
54:29,00
30:50,00
11.72
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-00587 Pekárková Vendula 30 130510
11:00,00
11:00,00
22:00,00
00:00,00
29.02
 
2
60
00420-01693 Draslarová Jana 58 130126
12:10,00
11:50,00
24:00,00
02:00,00
26.6
 
3
37
00420-01753 Prokopová Michaela 20 130593
14:30,00
14:28,00
28:58,00
06:58,00
22.04
 
4
33
00420-01748 Nejmanová Kateřina 20 130662
15:31,00
15:34,00
31:05,00
09:05,00
20.54
 
5
66
 
Hrdličková Petra
 
17:32,00
15:06,00
32:38,00
10:38,00
19.56
 
6
16
 
Červená Irena
 
22:19,00
20:29,00
42:48,00
20:48,00
14.92
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
95
00420-01452 Bohatý Milan
 
130651
14:33,00
13:22,00
27:55,00
00:00,00
22.87
 
2
106
00420-01687 Mencak Jiri 20 130621
14:33,00
13:47,00
28:20,00
00:25,00
22.53
 
3
97
00420-00988 Petrus Zdeněk 20 130591
19:17,00
19:23,00
38:40,00
10:45,00
16.51
 
4
32
00420-01703 Netri Tomáš 63 130589
20:53,00
18:13,00
39:06,00
11:11,00
16.33
 
5
31
00420-00035 Stejskal Jiří, Mgr. 35 130140
17:55,00
27:22,00
45:17,00
17:22,00
14.1
 
6
94
00420-01691 Špringer Ivo
 
130413
13:56,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
7
79
00420-01537 Cinková Martina 20 130657
16:26,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
8
96
00420-01691 Špringer Ivo
 
00:00,0
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
62
00420-00767 Brzková Klára 35 130521
14:31,00
14:21,00
28:52,00
00:00,00
22.12
 
2
75
00420-01646 Hladovec Pavel - Důtka za napadení spřežení během předjíždění! 35 130231
17:53,00
17:20,00
35:13,00
06:21,00
18.13
 
3
111
00420-01223 Kronus Roman 55 130625
18:24,00
18:08,00
36:32,00
07:40,00
17.47
 
4
109
00420-01705 Paclt Zdeněk 20 130237
20:39,00
19:20,00
39:59,00
11:07,00
15.97
 
5
35
 
Morochovič Pavel
 
21:30,00
21:47,00
43:17,00
14:25,00
14.75
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
107
00420-01598 Piskač Zdeněk 55 130647
24:41,00
23:48,00
48:29,00
00:00,00
13.17
 
2
29
00420-01109 Pešková Alena 20 130302
26:48,00
25:22,00
52:10,00
03:41,00
12.24
 
3
70
00420-01664 Daňsová Zuzana 20 130677
28:35,00
27:07,00
55:42,00
07:13,00
11.46
 
4
63
00420-00594 Vraštil Vladimír ml. 59 130256
29:01,00
29:30,00
58:31,00
10:02,00
10.91
 
5
28
00420-01524 Pešková Anna 20 130617
30:30,00
29:47,00
01:00:17,00
11:48,00
10.59
 
6
68
00420-01665 Kicukis Radek
 
130676
32:34,00
27:56,00
01:00:30,00
12:01,00
10.55
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
74
00420-01444 Erbs Dušan 62 130317
17:01,00
17:11,00
34:12,00
00:00,00
18.67
 
2
22
00420-01038 Merta Tomáš 58 130658
19:24,00
19:26,00
38:50,00
04:38,00
16.44
 
3
73
00420-00604 Šáfr Vladimír 58 130660
19:57,00
19:12,00
39:09,00
04:57,00
16.31
 
4
51
 
Kocanda Ivo
 
21:40,00
21:12,00
42:52,00
08:40,00
14.89
 
5
92
 
Frydrych Broňa
 
22:11,00
22:00,00
44:11,00
09:59,00
14.45
 
6
12
 
Pelikán Radek
 
22:50,00
22:00,00
44:50,00
10:38,00
14.24
 
7
72
 
Schmidt Roman
 
22:59,00
22:33,00
45:32,00
11:20,00
14.02
 
8
3
 
Sudek Milan
 
22:35,00
25:11,00
47:46,00
13:34,00
13.36
 
9
61
 
Sedlář Jan
 
23:55,00
25:20,00
49:15,00
15:03,00
12.96
 
10
10
 
Mareš Jan
 
25:43,00
25:26,00
51:09,00
16:57,00
12.48
 
11
8
 
Mareš Martin
 
31:37,00
28:53,00
01:00:30,00
26:18,00
10.55
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
58
00420-01069 Klikarová Soňa 30 130330
18:38,00
18:06,00
36:44,00
00:00,00
17.38
 
2
14
00420-00209 Halířová Jarmila 17 130655
18:43,00
18:17,00
37:00,00
00:16,00
17.25
 
3
50
 
Zapletalová Kateřina
 
19:07,00
18:50,00
37:57,00
01:13,00
16.82
 
4
45
00420-01382 Tomášková Jana 62 130263
19:19,00
19:37,00
38:56,00
02:12,00
16.4
 
5
15
00420-01729 Bluchová Kateřina 58 130095
19:57,00
19:15,00
39:12,00
02:28,00
16.29
 
6
77
00420-01707 Kynclová Zuzana ml. 59 130661
23:33,00
22:29,00
46:02,00
09:18,00
13.87
 
7
24
 
Žitná Tereza
 
24:23,00
23:29,00
47:52,00
11:08,00
13.34
 
8
55
00420-01323 Boudová Barbora 3 130656
24:31,00
24:01,00
48:32,00
11:48,00
13.15
 
9
105
 
Riegerová Eliška
 
25:10,00
25:08,00
50:18,00
13:34,00
12.69
 
10
82
00420-00861 Lovette Henychová Jana 20 130456
25:44,00
26:00,00
51:44,00
15:00,00
12.34
 
11
49
 
Garwoodová Kristina
 
29:41,00
28:22,00
58:03,00
21:19,00
11
 
12
2
 
Páslerová Jana
 
29:05,00
29:38,00
58:43,00
21:59,00
10.87
 
13
116
 
Klímová Veronika
 
32:43,00
31:42,00
01:04:25,00
27:41,00
9.91
 
14
40
00420-01576 Hanušová Tereza 20 130648
25:13,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
15
20
 
Krátká Eliška
 
34:44,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
00420-01382 Tomášková Jana 62 130264
13:06,00
13:17,00
26:23,00
00:00,00
24.2
 
2
11
 
Blucha Richard
 
15:10,00
13:31,00
28:41,00
02:18,00
22.26
 
3
18
 
Bejr Jiří
 
17:11,00
16:40,00
33:51,00
07:28,00
18.86
 
4
6
 
Točeková Lucie
 
19:27,00
20:37,00
40:04,00
13:41,00
15.93
 
5
42
 
Janovský Lukáš
 
23:24,00
23:00,00
46:24,00
20:01,00
13.76
 
6
19
 
Voltrová Žaneta
 
23:14,00
23:43,00
46:57,00
20:34,00
13.6
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
25
00420-01649 Fučík David 16 130509
16:23,00
16:23,00
32:46,00
00:00,00
19.48
 
2
93
00420-01700 Charouz Ondřej 16 130526
16:19,00
17:24,00
33:43,00
00:57,00
18.93
 
3
27
 
Čuhel Jiří
 
17:21,00
17:01,00
34:22,00
01:36,00
18.58
 
4
57
 
Čuřík Michal
 
19:39,00
17:31,00
37:10,00
04:24,00
17.18
 
5
90
00420-01701 Charouz Jaroslav 16 130535
21:08,00
17:25,00
38:33,00
05:47,00
16.56
 
6
78
00420-00821 Petruželka Milan 20 130670
21:56,00
21:24,00
43:20,00
10:34,00
14.73
 
7
65
 
Čurdová Barbora
 
27:54,00
25:50,00
53:44,00
20:58,00
11.88
 
8
4
00420-00255 Škoda Stanislav
 
130672
24:56,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
43
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 130426
11:17,00
11:17,00
22:34,00
00:00,00
28.29
 
2
26
00420-01613 Urbančík Martin 63 130119
11:25,00
11:10,00
22:35,00
00:01,00
28.27
 
3
84
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 130288
12:25,00
12:24,00
24:49,00
02:15,00
25.72
 
4
59
00420-01606 Kuříková Václava 58 130502
12:45,00
12:49,00
25:34,00
03:00,00
24.97
 
5
53
00420-01727 Vlček Viktor 3 130669
14:32,00
13:39,00
28:11,00
05:37,00
22.65
 
6
52
00420-00003 Stejskal Tomáš 58 130667
15:13,00
14:14,00
29:27,00
06:53,00
21.68
 
7
76
00420-00843 Kubelka Jiří 59 130605
14:42,00
15:09,00
29:51,00
07:17,00
21.39
 
8
112
 
Klíma Lukáš
 
20:12,00
17:25,00
37:37,00
15:03,00
16.97
 
9
13
00420-01731 Kysela Miroslav
 
130675
18:53,00
19:31,00
38:24,00
15:50,00
16.63
 
10
48
00420-01577 Kostelecký Filip
 
130674
18:33,00
20:10,00
38:43,00
16:09,00
16.49
 
11
108
00420-01236 Kronusová Eva 55 130673
18:46,00
20:20,00
39:06,00
16:32,00
16.33
 
12
91
00420-01575 Hanuš Tomáš 20 130566
19:34,00
21:15,00
40:49,00
18:15,00
15.64
 
13
88
00420-01643 Svobodová Hana
 
130671
20:16,00
20:50,00
41:06,00
18:32,00
15.53
 
14
54
00420-01727 Vlček Viktor 3
20:29,00
20:59,00
41:28,00
18:54,00
15.4
 
15
83
00420-00263 Bahník Roman
 
130668
00:00,0
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0