Napsat dotaz

Sprint na Horníku I., MR A

Výsledková listina - Tři Studně - Horník (19.01.2013 - 20.01.2013)
www stránky závodu: http://www.trnkateam.cz/
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
00420-01085 Trnka Jiří, ml. - 1 49 060744
24:39,92
25:17,54
49:57,46
00:00,00
28.82
 
2
18
 
Pažůr Miroslav
SK
26:34,61
27:22,54
53:57,15
03:59,69
26.69
 
3
15
00420-01151 Ženíšek Michal - 1 58 130244
27:48,95
26:23,95
54:12,90
04:15,44
26.56
 
4
16
00420-01523 Vrtěl Martin - 1 49 130031
26:55,32
27:50,89
54:46,21
04:48,75
26.29
 
5
17
00420-01087 Trnková Gabriela - 1 49 130864
27:01,36
27:48,39
54:49,75
04:52,29
26.26
 
6
19
00420-00010 Levíček Martin, st. 49 130001
30:44,28
25:57,17
56:41,45
06:43,99
25.4
 
7
20
00420-00011 Levíčková Helena, 49 130851
32:57,16
29:54,60
00:00,00
00:00,00
22.91
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 1 49 130931
27:10,76
28:17,23
55:27,99
00:00,00
25.96
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
00420-00760 Pavlík Slavomír - 1 49 130933
17:06,76
17:29,07
34:35,83
00:00,00
27.75
 
2
22
 
Radant Uwe
D
17:33,95
17:18,26
34:52,21
00:16,38
27.53
 
3
25
 
Marcin Peter
SK
17:38,89
17:35,70
35:14,59
00:38,76
27.24
 
4
24
00420-01655 Válková Renata - 1 49 130935
17:52,74
17:25,09
35:17,83
00:42,00
27.2
 
5
26
00420-01687 Mencák Jiří - 1 20 130621
18:36,11
18:08,98
36:45,09
02:09,26
26.12
 
6
30
 
Reguli Jakub
SK
20:13,32
19:00,26
39:13,58
04:37,75
24.47
 
7
23
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 1 17 130267
19:54,23
19:34,36
39:28,59
04:52,76
24.32
 
8
28
00420-01452 Bohatý Milan - 1
 
130651
23:01,64
20:54,80
43:56,44
09:20,61
21.85
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
38
 
Houdek Jiří
 
43:42,39
34:44,29
01:18:26,68
00:00,00
12.24
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
34
 
Heczko Zbigniew
PL
25:54,29
27:57,41
53:51,70
00:00,00
17.82
 
2
37
00420-00458 Zapletal Martin, Ing
 
130690
29:40,70
29:26,39
59:07,09
05:15,39
16.24
 
3
39
 
Waœkowski Miko³aj
PL
29:53,51
32:18,01
01:02:11,52
08:19,82
15.44
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
 
Strnadová Natálie
 
53:23,36
34:07,23
01:27:30,59
00:00,00
13.71
 
                           
Kategorie: SKJ - Skijöring - běžec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
7
00420-01139 Štěpánková Martina - 62 130037
28:48,09
28:12,41
57:00,50
00:00,00
25.26
 
2
4
00420-01116 Chovanec Michael - 1 49 130932
30:04,74
30:58,23
01:01:02,97
04:02,47
23.59
 
3
41
00420-01497 Cipro Šimon - 3 30 130917
30:26,54
31:38,73
01:02:05,27
05:04,77
23.19
 
4
9
 
Hošek Ján
SK
33:17,70
33:32,45
01:06:50,15
09:49,65
21.55
 
5
12
00420-01531 Hakl Daniel - 2 58 130919
33:35,51
33:22,76
01:06:58,27
09:57,77
21.5
 
6
13
 
Hošeková Vanda
SK
32:37,67
34:31,16
01:07:08,83
10:08,33
21.45
 
7
11
00420-00222 Čermák Roman - 2
 
130757
34:36,26
35:11,89
01:09:48,15
12:47,65
20.63
 
                           
Kategorie: SKJ2 - Skijöring - bězec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-01606 Kuříková Václava - 8 58 130503
26:01,45
26:45,86
52:47,31
00:00,00
27.28
 
2
5
00420-00674 Suchá Linda - 8 58 130188
27:15,11
27:32,89
54:48,00
02:00,69
26.28
 
3
2
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 130926
27:23,41
28:19,64
55:43,05
02:55,74
25.84
 
4
1
00420-00913 Strnad Jiří, st. - 2 58 130920
29:01,13
29:01,20
58:02,33
05:15,02
24.81
 
5
10
00420-01382 Tomášková Jana - 3 62 130934
28:49,82
29:27,57
58:17,39
05:30,08
24.7
 
6
6
00420-00437 Krkoška Jiljí
 
130924
36:33,82
38:30,01
01:15:03,83
22:16,52
19.18