Napsat dotaz

Memoriál Vaška Kováříka V.

Výsledková listina - Tři Studně - Horník (27.10.2012 - 28.10.2012)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
00420-01085 Trnka Jiří, ml. 49 130863
10:41,01
11:10,58
21:51,59
00:00,00
29.09
 
2
21
00420-01691 Špringer Ivo
 
130412
11:21,39
11:13,13
22:34,52
00:42,93
28.17
 
3
23
00420-01655 Válková Renata 49 130865
11:13,54
11:32,83
22:46,37
00:54,78
27.93
 
4
22
 
Pažur Miroslav
SK
11:22,61
11:24,06
22:46,67
00:55,08
27.92
 
5
27
00420-01523 Vrtěl Martin 49 130031
11:26,57
11:43,41
23:09,98
01:18,39
27.45
 
6
25
00420-01087 Trnková Gabriela 49 130864
11:17,64
11:55,86
23:13,50
01:21,91
27.38
 
7
24
00420-00760 Pavlík Slavomír 49 130862
11:35,01
11:53,01
23:28,02
01:36,43
27.1
 
8
26
00420-01105 Kůrka Zdeněk 49 130861
12:47,86
13:14,29
26:02,15
04:10,56
24.43
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
00420-01658 Krátký Adam
 
130312
10:04,80
00:00,00
10:04,80
00:00,00
31.55
 
2
1
00420-01612 Čechura Lukáš 58 130546
10:13,77
00:00,00
10:13,77
00:08,97
31.09
 
3
2
00420-01116 Chovanec Michal 49 130858
10:35,09
00:00,00
10:35,09
00:30,29
30.04
 
4
6
00420-01733 Spilka Kryštof 58 130373
11:10,09
00:00,00
11:10,09
01:05,29
28.47
 
5
5
00420-01601 Pospíšil Petr - DNF 17 130390
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
00420-00674 Suchá Linda 58 130181
10:47,16
00:00,00
10:47,16
00:00,00
29.48
 
2
7
00420-01693 Draslarová Jana 58 130126
10:50,01
00:00,00
10:50,01
00:02,85
29.35
 
3
9
00420-01382 Tomášková Jana 62 130264
10:54,16
00:00,00
10:54,16
00:07,00
29.17
 
4
11
00420-00587 Pekárková Vendula 30 130510
11:00,73
00:00,00
11:00,73
00:13,57
28.88
 
5
12
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17 130395
11:38,26
00:00,00
11:38,26
00:51,10
27.33
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 130267
10:17,36
10:44,01
21:01,37
00:00,00
30.25
 
2
28
 
Marcin Peter
SK
11:05,32
11:13,25
22:18,57
01:17,20
28.51
 
3
30
00420-01687 Mencák Jiří 20 130621
12:08,57
11:35,29
23:43,86
02:42,49
26.8
 
4
32
00420-01789 Čuřík Michal 63 130845
13:50,35
14:56,26
28:46,61
07:45,24
22.1
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
 
Brůna Zdeněk
 
12:53,92
15:15,64
28:09,56
00:00,00
22.59
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
34
00420-01664 Daňsová Zuzana 20 130677
20:37,41
26:50,06
47:27,47
00:00,00
13.4
 
                           
Kategorie: CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
56
00420-01685 Jílek Jiří
 
130860
10:29,41
00:00,00
10:29,41
00:00,00
14.3
 
2
58
00420-01674 Pospíšilová Kateřina
 
130405
15:21,73
00:00,00
15:21,73
04:52,32
9.76
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
50
00420-01444 Erbs Dušan 62 130317
16:31,56
00:00,00
16:31,56
00:00,00
19.24
 
2
52
 
Sutter Lubomír
 
22:02,48
00:00,00
22:02,48
05:30,92
14.43
 
3
51
 
Sutter Lubomír
 
22:39,20
00:00,00
22:39,20
06:07,64
14.04
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
53
00420-01139 Štěpánková Martina 62 130035
17:18,98
00:00,00
17:18,98
00:00,00
18.36
 
2
54
00420-00209 Halířová Jarmila 17 130655
17:49,57
00:00,00
17:49,57
00:30,59
17.84
 
3
55
00420-01784 Zapletalová Kateřina 58 130859
18:08,26
00:00,00
18:08,26
00:49,28
17.53
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
43
00420-01139 Štěpánková Martina 62 130036
11:31,77
11:58,61
23:30,38
00:00,00
27.06
 
2
39
00420-01497 Cipro Šimon 30 130636
11:50,57
12:39,45
24:30,02
00:59,64
25.96
 
3
40
00420-00215 Suchý Jiří 58 130205
11:54,54
12:42,45
24:36,99
01:06,61
25.84
 
4
38
00420-01658 Krátký Adam
 
130314
12:36,64
13:19,76
25:56,40
02:26,02
24.52
 
5
37
00420-01382 Tomášková Jana 62 130262
12:25,06
14:37,58
27:02,64
03:32,26
23.52
 
6
41
 
Wolfgang Steger
A
12:42,92
14:45,13
27:28,05
03:57,67
23.15
 
7
44
 
Vavruš Juraj
SK
13:20,16
14:11,98
27:32,14
04:01,76
23.1
 
8
45
00420-01789 Čuřík Michal 63 130847
17:52,95
18:55,73
36:48,68
13:18,30
17.28
 
                           
Kategorie: SC1J - Scooter junioři - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
47
00420-01674 Pospíšilová Kateřina
 
130406
13:51,80
00:00,00
13:51,80
00:00,00
22.94
 
2
46
00420-01724 Špringerová Vendula
 
130416
15:52,98
00:00,00
15:52,98
02:01,18
20.02
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
18
00420-01613 Urbančík Martin 63 130119
10:16,39
11:13,83
21:30,22
00:00,00
29.58
 
2
19
00420-00050 Porubský Pavel
 
130543
10:19,61
11:15,73
21:35,34
00:05,12
29.46
 
3
16
00420-01606 Kuříková Václava 58 130502
10:49,29
11:43,32
22:32,61
01:02,39
28.21
 
4
14
00420-01151 Ženíšek Michal 58 130253
11:14,36
11:55,11
23:09,47
01:39,25
27.46
 
5
17
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 130426
10:53,64
12:28,92
23:22,56
01:52,34
27.21
 
6
15
00420-00886 Stejskalová Monika 6 130736
11:52,64
13:05,01
24:57,65
03:27,43
25.48
 
7
13
 
Reguli Jakub
 
12:02,32
13:26,10
25:28,42
03:58,20
24.97