Napsat dotaz

Točník 2012

Výsledková listina - Točník (17.11.2012 - 18.11.2012)
www stránky závodu: http://zavodytocnik.blogspot.cz/
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
00420-01481 Hofreiter Roman 25 130817
33:02,85
31:56,03
01:04:58,88
00:00,00
12.93
 
2
5
00420-00542 Janko Ota 25 130320
39:52,80
44:18,61
01:24:11,41
19:12,53
9.98
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
57
00420-00892 Strnad Jiří jr.
 
130709
18:44,91
17:14,60
35:59,51
00:00,00
23.34
 
2
52
00420-00913 Strnad Jiří 58 130710
20:15,41
18:33,22
38:48,63
02:49,12
21.64
 
3
6
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 130297
20:11,95
19:47,99
39:59,94
04:00,43
21
 
4
8
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 130297
20:54,51
19:58,60
40:53,11
04:53,60
20.55
 
5
27
 
Souček Jaroslav
 
25:58,01
24:02,72
50:00,73
14:01,22
16.8
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
25
00420-01461 Marešová Nikole 58 130334
14:34,30
14:28,83
29:03,13
00:00,00
28.91
 
2
42
00420-00674 Suchá Linda 58 130181
16:33,90
17:07,61
33:41,51
04:38,38
24.93
 
3
74
 
Melčová Stanislava
 
31:12,72
27:28,29
58:41,01
29:37,88
14.31
 
4
120
 
Vořechová Zuzana
 
32:58,98
31:49,23
01:04:48,21
35:45,08
12.96
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 130267
16:42,50
15:13,77
31:56,27
00:00,00
26.3
 
2
46
00420-00721 Špaček Jaroslav 40 130616
20:43,32
20:24,57
41:07,89
09:11,62
20.42
 
3
47
00420-01768 Krohová Monika 36 130588
29:00,98
27:38,45
56:39,43
24:43,16
14.83
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
00420-01011 Homolka Miroslav 40 130818
20:41,03
20:57,46
41:38,49
00:00,00
20.17
 
2
11
00420-00616 Mikutová Anita 35 130422
22:51,94
21:43,64
44:35,58
02:57,09
18.84
 
3
19
 
Koňaková Dana
 
28:54,12
27:29,49
56:23,61
14:45,12
14.9
 
4
2
00420-01227 Hejna Josef 55 130820
30:24,25
26:53,26
57:17,51
15:39,02
14.66
 
5
48
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 130176
33:42,42
32:46,99
01:06:29,41
24:50,92
12.63
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
26
00420-01598 Piskač Zdeněk 55 130647
31:36,33
33:23,83
01:05:00,16
00:00,00
12.92
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
89
00420-01151 Ženíšek Michal 58 130247
23:56,12
23:47,14
47:43,26
00:00,00
17.6
 
2
84
00420-01656 Halada Tomáš 36 130236
23:56,12
23:53,99
47:50,11
00:06,85
17.56
 
3
66
00420-00072 Bielik Jan 40 130816
23:55,30
24:09,20
48:04,50
00:21,24
17.47
 
4
70
 
Smrčka Zdeněk
 
26:31,57
26:57,50
53:29,07
05:45,81
15.71
 
5
38
00420-01531 Hakl Daniel 58 130618
26:28,23
27:29,59
53:57,82
06:14,56
15.57
 
6
40
 
Hospl Tomáš
 
31:55,08
31:26,37
01:03:21,45
15:38,19
13.26
 
7
86
 
Hospl Lukáš
 
32:56,43
32:07,89
01:05:04,32
17:21,06
12.91
 
8
130
00420-01732 Pfeifer Petr 16 130819
34:19,57
33:20,97
01:07:40,54
19:57,28
12.41
 
9
76
 
Ecklsclager Tomáš
 
42:16,08
41:51,58
01:24:07,66
36:24,40
9.98
 
10
28
00420-01598 Piskáč Zdeněk 55 130821
48:20,74
46:18,06
01:34:38,80
46:55,54
8.88
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
83
00420-00209 Halířová Jarmila 17 130655
25:10,74
25:15,07
50:25,81
00:00,00
16.66
 
2
147
 
Kreidlová Barbora
 
27:05,62
27:46,28
54:51,90
04:26,09
15.31
 
3
93
00420-01461 Marešová Nicole 58 130336
29:58,64
28:53,71
58:52,35
08:26,54
14.27
 
4
79
00420-01054 Czastková Petra 58 130822
30:55,08
31:26,09
01:02:21,17
11:55,36
13.47
 
5
60
00420-00675 Heroudková Jiřina 58 130823
34:03,33
34:06,38
01:08:09,71
17:43,90
12.32
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
71
00420-01139 Štěpánková Martina 62 130036
16:21,53
15:58,22
32:19,75
00:00,00
25.98
 
2
82
00420-00215 Suchý Jiří 58 130205
16:08,56
16:24,18
32:32,74
00:12,99
25.81
 
3
91
00420-01497 Cipro Šimon 30 130636
17:47,81
17:05,28
34:53,09
02:33,34
24.08
 
4
72
 
Točeková Lucie
 
27:27,47
28:04,86
55:32,33
23:12,58
15.12
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
53
00420-01656 Halada Tomáš 36
21:52,69
21:22,18
43:14,87
00:00,00
19.42
 
2
73
 
Toman Tomáš
 
26:33,38
23:55,61
50:28,99
07:14,12
16.64
 
3
37
00420-01694 Tůma Roman 36 130530
25:46,96
24:55,41
50:42,37
07:27,50
16.57
 
4
62
00420-00591 Voříšek Tomáš 56 130152
28:52,33
26:04,34
54:56,67
11:41,80
15.29
 
5
50
00420-00250 Kačur Jan
 
130640
29:01,62
27:36,73
56:38,35
13:23,48
14.83
 
6
88
 
Doubravová Jiřina
 
28:12,93
30:18,02
58:30,95
15:16,08
14.36
 
7
131
 
Herčík Lukáš
 
29:09,64
30:19,03
59:28,67
16:13,80
14.12
 
8
81
 
Klímová Veronika
 
37:24,62
27:18,50
01:04:43,12
21:28,25
12.98
 
9
39
00420-01736 Kamešová Marcela 35 130615
34:21,82
33:15,20
01:07:37,02
24:22,15
12.42
 
10
69
 
Červená Irena
 
35:41,23
32:16,72
01:07:57,95
24:43,08
12.36
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
85
00420-01151 Ženíšek Michal 58 130253
15:29,18
15:45,59
31:14,77
00:00,00
26.88
 
2
58
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 130159
17:43,74
17:20,55
35:04,29
03:49,52
23.95
 
3
77
00420-00591 Voříšek Tomáš 56 130153
21:07,70
19:23,04
40:30,74
09:15,97
20.73
 
4
34
 
Klíma Lukáš
 
22:41,81
23:14,44
45:56,25
14:41,48
18.29