Napsat dotaz

Jičín pod Zebínem

Výsledková listina - Jičín pod Zebínem (10.11.2012 - 11.11.2012)
www stránky závodu: http://jicin.mushing.cz
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-00567 Milan Čurda 59 130429
15:55,00
15:04,00
30:59,00
00:00,00
18.59
 
2
31
00420-01481 Roman Hofreiter 25 130809
20:06,00
19:28,00
39:34,00
08:35,00
14.56
 
3
37
00420-00351 Vanda Kmochová 17 130139
20:14,00
21:46,00
42:00,00
11:01,00
13.71
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
69
00420-00457 Luděk Šidlo 59 130807
23:45,00
22:36,00
46:21,00
00:00,00
12.43
 
2
62
00420-01232 Adolf Rabas 20 130813
22:46,00
25:25,00
48:11,00
01:50,00
11.95
 
3
70
00420-01275 Vladimír Vraštil st. 59 130619
24:31,00
25:06,00
49:37,00
03:16,00
11.61
 
4
33
00420-00542 Ota Janko 25 130320
29:35,00
28:17,00
57:52,00
11:31,00
9.95
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
80
00420-01608 Miloš David 58 130659
12:49,00
13:30,00
26:19,00
00:00,00
21.89
 
2
76
 
Zdeněk Doležal - 2
 
14:38,00
13:43,00
28:21,00
02:02,00
20.32
 
3
77
00420-01698 Zdeněk Doležal - 1 25 130297
14:56,00
14:27,00
29:23,00
03:04,00
19.6
 
4
61
 
Lukáš Rabas
 
44:57,00
36:57,00
01:21:54,00
55:35,00
7.03
 
5
60
00420-01232 Adolf Rabas 20 130812
44:59,00
38:46,00
01:23:45,00
57:26,00
6.88
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
30
 
Pavel Morochovič
 
16:57,00
18:31,00
35:28,00
00:00,00
16.24
 
2
41
00420-00988 Zdeňek Petrus 20 130591
23:22,00
19:35,00
42:57,00
07:29,00
13.41
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
75
00420-00594 Vladimír Vraštil ml. 59 130256
23:30,00
22:30,00
46:00,00
00:00,00
12.52
 
2
81
00420-01625 David Vondráček 59 130796
24:14,00
23:22,00
47:36,00
01:36,00
12.1
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
00420-00604 Vladimír Šáfr 58 130660
16:48,00
16:49,00
33:37,00
00:00,00
17.13
 
2
2
 
Pavel Pavlů
 
18:14,00
18:44,00
36:58,00
03:21,00
15.58
 
3
3
 
Broňa Frydrych
 
19:17,00
18:18,00
37:35,00
03:58,00
15.33
 
4
5
00420-01531 Daniel Hakl 58 130618
18:49,00
19:17,00
38:06,00
04:29,00
15.12
 
5
9
 
Lukáš Zeman
 
21:48,00
21:50,00
43:38,00
10:01,00
13.2
 
6
16
 
Roman Bryscejn
 
22:23,00
23:10,00
45:33,00
11:56,00
12.65
 
7
11
 
Petr Krejčí
 
25:25,00
24:22,00
49:47,00
16:10,00
11.57
 
8
13
 
Milan Sudek
 
26:33,00
26:16,00
52:49,00
19:12,00
10.91
 
9
15
 
Ondra Samko
 
30:18,00
27:52,00
58:10,00
24:33,00
9.9
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
00420-01707 Zuzana Kynclová 59 130661
20:45,00
20:21,00
41:06,00
00:00,00
14.01
 
2
14
00420-00587 Vendula Pekárková 30 130511
22:44,00
23:17,00
46:01,00
04:55,00
12.52
 
3
1
 
Veronika Hrožková
 
23:24,00
22:58,00
46:22,00
05:16,00
12.42
 
4
6
00420-01576 Tereza Hanušová 20 130648
24:50,00
24:56,00
49:46,00
08:40,00
11.57
 
5
82
00420-00267 Marie Ševelová 58 130758
26:38,00
24:33,00
51:11,00
10:05,00
11.25
 
6
12
 
Jana Páslerová
 
25:45,00
25:41,00
51:26,00
10:20,00
11.2
 
7
4
 
Jana Příhodová
 
50:03,00
59:43,00
01:49:46,00
01:08:40,00
5.25
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
 
Lucie Točeková
 
23:24,00
20:04,00
43:28,00
00:00,00
13.25
 
2
66
00420-01709 Jakub Svoboda 59 130811
23:14,00
21:51,00
45:05,00
01:37,00
12.78
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
43
 
Michal Čuřík - 2
 
19:22,00
17:50,00
37:12,00
00:00,00
15.48
 
2
51
00420-01514 Alena Smolíková 20 130370
19:49,00
19:00,00
38:49,00
01:37,00
14.84
 
3
32
00420-01736 Marcela Kamešová 35 130615
28:53,00
27:02,00
55:55,00
18:43,00
10.3
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
71
00420-00843 Jiří Kubelka 59 130605
15:09,00
14:56,00
30:05,00
00:00,00
19.15
 
2
49
 
Lukáš Klíma
 
16:43,00
16:54,00
33:37,00
03:32,00
17.13
 
3
47
00420-01730 David Vičar 58 130551
22:13,00
22:57,00
45:10,00
15:05,00
12.75