Napsat dotaz

Eduardův sprint

Výsledková listina - Abertamy (08.12.2012 - 09.12.2012)
logo závodu
www stránky závodu: http://eduarduvmid.blog.cz/
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
204
 
Janisch Dirk
 
41:54,00
36:12,00
01:18:06,00
00:00,00
19.21
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
224
00420-01109 Pešková Alena 20 130914
01:37:19,00
01:40:16,00
03:17:35,00
00:00,00
7.59
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
237
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 130913
38:54,00
36:11,00
01:15:05,00
00:00,00
15.18
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
231
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 130176
43:19,00
38:33,00
38:33,00
00:00,00
13.93
 
2
232
00420-01721 Muller Lukáš 35 130240
42:20,00
39:34,00
39:34,00
01:01,00
13.92
 
3
215
00420-01011 Homolka Miroslav 40 130818
32:30,00
30:00,00
01:02:30,00
23:57,00
18.24
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
207
00420-01736 Kamešová Marcela 35 130444
01:14:02,00
01:03:09,00
01:03:09,00
00:00,00
8.31
 
2
208
00420-00542 Janko Ota 25 130322
01:14:16,00
01:04:04,00
01:04:04,00
00:55,00
8.24
 
3
206
00420-00501 Slepička Martin 35 130607
01:02:40,00
58:11,00
02:00:51,00
57:42,00
9.43
 
                           
Kategorie: SKJ2 - Skijöring - bězec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
218
00420-00913 Strnad Jiří 58 130920
47:33,00
34:46,00
34:46,00
00:00,00
18.22
 
2
240
00420-00215 Suchý Jiří 58 130207
32:26,00
30:56,00
01:03:22,00
28:36,00
23.67
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
235
00420-00207 Tobiášek Michal 30 130149
26:06,00
25:38,00
25:38,00
00:00,00
22.04
 
2
203
00420-01531 Hakl Daniel 58 130919
36:28,00
33:12,00
33:12,00
07:34,00
16.36
 
3
239
00420-01497 Cipro Šimon 30 130917
25:08,00
23:53,00
49:01,00
23:23,00
23.26
 
4
234
00420-01730 Vičař David 58 130243
54:10,00
57:09,00
01:51:19,00
01:25:41,00
10.24
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
213
00420-01514 Smolíková Alena 20 130915
47:57,00
42:18,00
42:18,00
00:00,00
12.63
 
2
220
00420-01550 Davidová Petra 9 130916
51:41,00
42:07,00
01:33:48,00
51:30,00
12.15