Napsat dotaz

Sprint na Hornabergu / Krušnohorský pohár

Výsledková listina - Hory u Karlových Varů (27.10.2012 - 28.10.2012)
www stránky závodu: http://www.kskps.info
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
00420-01007 Zetek Václav 35 130154
15:32,32
16:18,55
31:50,87
00:00,00
25.62
 
2
9
00420-01428 Zetková Jana 40 130210
17:21,48
16:22,84
33:44,32
01:53,45
24.19
 
3
23
00420-01052 Sochor Jiří 25 130594
19:20,32
17:03,89
36:24,21
04:33,34
22.42
 
4
20
00420-00575 Holá Jana 9 130273
21:39,73
20:22,24
42:01,97
10:11,10
19.41
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
15
00420-01014 Habásko Roman 9 130161
14:31,32
14:19,44
28:50,76
00:00,00
28.29
 
2
22
00420-00321 Brzek Martin 35 130007
17:41,44
17:44,56
35:26,00
06:35,24
23.03
 
3
18
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 130451
19:04,59
17:45,85
36:50,44
07:59,68
22.15
 
4
17
00420-00567 Čurda MIlan 59 130429
19:25,25
18:02,50
37:27,75
08:36,99
21.78
 
5
14
00420-01499 Guregová Romana 9 130290
21:06,23
22:28,86
43:35,09
14:44,33
18.72
 
6
7
00420-01046 Fialová Marie 17 130277
22:50,17
20:52,15
43:42,32
14:51,56
18.67
 
7
3
00420-00351 Kmochová Vanda 17 130139
24:18,52
26:49,47
51:07,99
22:17,23
15.96
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
13
00420-01191 Němec Vojta 35 130635
25:36,11
25:12,93
50:49,04
00:00,00
16.06
 
2
2
00420-00542 Janko Ota 25 130320
33:50,47
38:23,74
01:12:14,21
21:25,17
11.3
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
219
 
Strnad Jiří
 
18:27,53
12:35,85
31:03,38
00:00,00
26.27
 
2
218
 
Strnad Jiří
 
18:08,54
16:24,37
34:32,91
03:29,53
23.62
 
3
216
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 130297
18:37,85
17:00,71
35:38,56
04:35,18
22.89
 
4
217
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 130297
19:16,75
18:10,75
37:27,50
06:24,12
21.78
 
5
204
 
Kopecký Jan
 
19:47,83
18:56,34
38:44,17
07:40,79
21.07
 
6
209
00420-01721 Muller Lukáš 35 130239
21:51,59
22:25,37
44:16,96
13:13,58
18.43
 
7
205
00420-01728 Weigert Miloš 9 130239
23:53,85
22:36,69
46:30,54
15:27,16
17.54
 
8
208
00420-01721 Muller Lukáš 35 130415
25:33,65
23:26,29
48:59,94
17:56,56
16.65
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
16
00420-01514 Smolíková Alena 20 130368
24:32,52
20:35,37
45:07,89
00:00,00
18.08
 
2
27
00420-00767 Brzková Klára 35 130024
25:04,31
23:30,76
48:35,07
03:27,18
16.8
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
00420-00721 Špaček Jaroslav 40 130616
19:49,81
18:50,40
38:40,21
00:00,00
21.1
 
2
25
00420-01768 Krohová Monika 36 130588
24:17,47
22:21,79
46:39,26
07:59,05
17.49
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
 
Homolka Miroslav
 
18:55,24
17:49,11
36:44,35
00:00,00
22.21
 
2
26
00420-00616 Mikutová Anita 35 130422
18:10,80
18:41,32
36:52,12
00:07,77
22.13
 
3
19
00420-01223 Kronus Roman 55 130625
20:22,20
20:30,67
40:52,87
04:08,52
19.96
 
4
5
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 130176
21:55,15
20:54,30
42:49,45
06:05,10
19.05
 
5
1
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
130014
24:07,65
25:18,30
49:25,95
12:41,60
16.51
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
12
00420-00501 Slepička Martin 35 130607
28:45,58
29:24,16
58:09,74
00:00,00
14.03
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
202
00420-01656 Halada Tomáš 36 130236
25:29,56
24:07,18
49:36,74
00:00,00
16.45
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
222
 
Kynclová Zuzana ml.
 
25:30,13
26:34,75
52:04,88
00:00,00
15.67
 
2
214
 
Heroudková Jiřina
 
30:36,38
30:50,85
01:01:27,23
09:22,35
13.28
 
3
210
 
Tuháčková Alena
 
35:24,12
36:33,52
01:11:57,64
19:52,76
11.34
 
4
226
 
Klímová Veronika
 
39:38,47
37:40,44
01:17:18,91
25:14,03
10.55
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
201
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 130194
20:49,92
18:11,87
39:01,79
00:00,00
20.91
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
211
00420-01700 Charouz Ondřej 16 130526
21:01,75
19:00,66
40:02,41
00:00,00
20.38
 
2
212
00420-01701 Charouz Jaroslav 16 130535
22:51,84
21:03,96
43:55,80
03:53,39
18.58
 
3
207
00420-01694 Tůma Roman 36 130530
23:40,20
23:07,36
46:47,56
06:45,15
17.44
 
4
206
00420-01514 Smolíková Alena 20 130370
25:55,35
23:12,35
49:07,70
09:05,29
16.61
 
5
203
00420-01223 Kronus Roman 55 130678
27:52,43
25:27,23
53:19,66
13:17,25
15.3
 
6
215
00420-01550 Davidová Petra 9 130612
28:35,55
26:35,63
55:11,18
15:08,77
14.79
 
7
213
00420-01736 Kamešová Marcela 35 130615
35:38,74
33:02,68
01:08:41,42
28:39,01
11.88
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
221
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 130288
18:51,27
17:55,98
36:47,25
00:00,00
22.18
 
2
24
00420-01646 Hladovec Pavel 35 130235
21:53,96
20:45,95
42:39,91
05:52,66
19.13
 
3
224
 
Klíma Lukáš
 
24:17,52
21:29,99
45:47,51
09:00,26
17.82
 
4
225
00420-00162 Valtrová Iva 35 130467
26:23,42
23:34,76
49:58,18
13:10,93
16.33