Napsat dotaz

Hrobská jízda / Krušnohorský pohár

Výsledková listina - Hrob u Teplic (06.10.2012 - 07.10.2012)
www stránky závodu: http://www.kskps.info
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
25
00420-01007 Zetek Václav 35
15:32,10
13:45,96
29:18,06
00:00,00
 
2
38
 
Lovette Rodney
 
17:25,08
16:17,85
33:42,93
04:24,87
 
3
24
00420-01428 Zetková Jana 40
18:00,97
16:38,08
34:39,05
05:20,99
 
4
47
00420-00575 Holá Jana 9
22:41,77
19:38,05
42:19,82
13:01,76
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
41
00420-01024 Habásko Roman
 
14:07,24
13:04,46
27:11,70
00:00,00
 
2
46
00420-01047 Fiala Jaroslav 35
18:23,01
16:25,48
34:48,49
07:36,79
 
3
22
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
19:42,76
17:43,96
37:26,72
10:15,02
 
4
23
00420-00567 Čurda Milan 59
21:04,30
17:43,81
38:48,11
11:36,41
 
5
35
00420-00321 Brzek Martin 35
21:03,82
17:47,47
38:51,29
11:39,59
 
6
27
00420-01695 Twardek Tomáš 63
21:37,97
21:19,88
42:57,85
15:46,15
 
7
16
00420-01459 Alscher Ivan 35
24:54,82
25:09,12
50:03,94
22:52,24
 
8
45
00420-00351 Kmochová Vanda 17
29:03,92
24:36,28
53:40,20
26:28,50
 
9
36
00420-01499 Guregová Romana 9
21:06,05
59:01,82
01:20:07,87
52:56,17
 
                   
Třída: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
48
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
25:17,81
24:12,14
49:29,95
00:00,00
 
2
50
00420-01437 Kelemen Oto
 
28:18,48
28:21,53
56:40,01
07:10,06
 
3
1
00420-00542 Janko Ota 25
34:27,86
34:39,43
01:09:07,29
19:37,34
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
15
00420-00721 Špaček Jaroslav 40
18:18,57
17:25,48
35:44,05
00:00,00
 
2
51
00420-01768 Krohová Monika
 
27:02,34
19:37,56
46:39,90
10:55,85
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
44
00420-01164 Wegnerová Lucie 35
20:27,61
18:35,22
39:02,83
00:00,00
 
2
33
00420-01646 Hladovec Pavel 35
21:00,06
19:07,20
40:07,26
01:04,43
 
3
37
00420-01705 Paclt Zdeněk 20
23:12,07
22:33,77
45:45,84
06:43,01
 
4
12
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
25:06,78
22:48,55
47:55,33
08:52,50
 
5
13
00420-00378 Vodák Milan 56
24:42,73
23:51,95
48:34,68
09:31,85
 
6
19
00420-01401 Kurak Martin
 
32:04,00
23:45,82
55:49,82
16:46,99
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
8
00420-00501 Slepička Martin 35
26:40,53
29:36,25
56:16,78
00:00,00
 
2
3
00420-01109 Pešková Alena 20
29:39,63
29:43,14
59:22,77
03:05,99
 
3
4
00420-01524 Pešková Anna 20
37:26,95
40:37,95
01:18:04,90
21:48,12
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
11
 
Strnad Jiří
 
14:52,52
15:22,66
30:15,18
00:00,00
 
2
10
 
Strnad Jiří
 
15:33,77
15:04,48
30:38,25
00:23,07
 
3
6
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
15:36,38
15:32,12
31:08,50
00:53,32
 
4
7
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
16:23,75
16:45,12
33:08,87
02:53,69
 
5
5
00420-01728 Weigert Miloš 9
19:34,85
20:53,04
40:27,89
10:12,71
 
6
42
00420-01721 Múller Lukáš 35
20:57,45
19:46,44
40:43,89
10:28,71
 
7
43
00420-01721 Múller Lukáš 35
21:59,80
21:25,14
43:24,94
13:09,76
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
34
 
Hrdličková Petra
 
18:27,99
18:25,72
36:53,71
00:00,00
 
2
40
00420-01514 Smolíková Alena 20
20:41,13
21:04,40
41:45,53
04:51,82
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
28
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
15:49,74
14:46,06
30:35,80
00:00,00
 
2
29
00420-00843 Kubelka Jiří 59
16:26,21
17:15,70
33:41,91
03:06,11
 
3
20
00420-01690 Valko Juraj
 
18:00,30
17:14,67
35:14,97
04:39,17
 
4
49
00420-00706 Bielik Antonín 40
18:20,59
18:24,12
36:44,71
06:08,91
 
5
21
00420-00162 Valtrová Iva 35
23:08,38
21:57,37
45:05,75
14:29,95
 
6
26
00420-01428 Zetková Jana 40
24:40,50
23:38,98
48:19,48
17:43,68
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
68
00420-01656 Halada Tomáš
 
21:47,53
21:17,51
43:05,04
00:00,00
 
2
96
00420-01531 Hakl Daniel 58
21:23,90
21:43,19
43:07,09
00:02,05
 
3
9
 
Pelikán Radek
 
25:55,80
26:01,17
51:56,97
08:51,93
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
83
 
Balšánková Jana
 
30:16,57
30:46,96
01:01:03,53
00:00,00
 
2
82
 
Jeřábková Marcela
 
32:36,93
31:59,29
01:04:36,22
03:32,69
 
3
84
00420-00707 Bieliková Romana 40
33:48,13
35:15,23
01:09:03,36
07:59,83
 
                   
Třída: SC11 - Scooter s jedním psem uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
31
00420-01700 Charouz Ondřej 16
19:00,55
17:52,20
36:52,75
00:00,00
 
2
32
00420-01701 Charouz Jaroslav 16
18:03,28
18:53,92
36:57,20
00:04,45
 
3
39
00420-01514 Smolíková Alena 20
23:43,44
23:40,07
47:23,51
10:30,76
 
4
18
00420-01550 Davidová Petra 9
24:29,96
24:47,01
49:16,97
12:24,22
 
5
14
00420-01759 Vodák David 56
27:24,05
27:59,51
55:23,56
18:30,81
 
6
2
00420-01736 Kamešová Marcela 35
27:31,63
28:44,73
56:16,36
19:23,61
 
7
17
 
Alscherová Daniela
 
31:28,08
29:58,97
01:01:27,05
24:34,30
 
8
30
00420-01458 Koudelka Otto 35
41:01,31
42:43,21
01:23:44,52
46:51,77