Napsat dotaz

Hrobská jízda / Krušnohorský pohár

Výsledková listina - Hrob u Teplic (06.10.2012 - 07.10.2012)
www stránky závodu: http://www.kskps.info
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
25
00420-01007 Zetek Václav 35 130154
15:32,10
13:45,96
29:18,06
00:00,00
25.8
 
2
38
 
Lovette Rodney
 
17:25,08
16:17,85
33:42,93
04:24,87
22.42
 
3
24
00420-01428 Zetková Jana 35 130210
18:00,97
16:38,08
34:39,05
05:20,99
21.82
 
4
47
00420-00575 Holá Jana 9 130273
22:41,77
19:38,05
42:19,82
13:01,76
17.86
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
41
00420-01024 Habásko Roman
 
130161
14:07,24
13:04,46
27:11,70
00:00,00
27.8
 
2
46
00420-01047 Fiala Jaroslav 35 130608
18:23,01
16:25,48
34:48,49
07:36,79
21.72
 
3
22
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 130451
19:42,76
17:43,96
37:26,72
10:15,02
20.19
 
4
23
00420-00567 Čurda Milan 59 130429
21:04,30
17:43,81
38:48,11
11:36,41
19.48
 
5
35
00420-00321 Brzek Martin 35 130007
21:03,82
17:47,47
38:51,29
11:39,59
19.46
 
6
27
00420-01695 Twardek Tomáš 63 130575
21:37,97
21:19,88
42:57,85
15:46,15
17.6
 
7
16
00420-01459 Alscher Ivan 35 130217
24:54,82
25:09,12
50:03,94
22:52,24
15.1
 
8
45
00420-00351 Kmochová Vanda 17 130139
29:03,92
24:36,28
53:40,20
26:28,50
14.9
 
9
36
00420-01499 Guregová Romana 9 130290
21:06,05
59:01,82
01:20:07,87
52:56,17
9.43
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 130619
25:17,81
24:12,14
49:29,95
00:00,00
15.27
 
2
50
00420-01437 Kelemen Oto
 
130358
28:18,48
28:21,53
56:40,01
07:10,06
13.34
 
3
1
00420-00542 Janko Ota 25 130320
34:27,86
34:39,43
01:09:07,29
19:37,34
10.94
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
 
Strnad Jiří
 
14:52,52
15:22,66
30:15,18
00:00,00
24.99
 
2
10
 
Strnad Jiří
 
15:33,77
15:04,48
30:38,25
00:23,07
24.68
 
3
6
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 130297
15:36,38
15:32,12
31:08,50
00:53,32
24.28
 
4
7
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
16:23,75
16:45,12
33:08,87
02:53,69
22.81
 
5
5
00420-01728 Weigert Miloš 9 130613
19:34,85
20:53,04
40:27,89
10:12,71
18.68
 
6
42
00420-01721 Múller Lukáš 35 130239
20:57,45
19:46,44
40:43,89
10:28,71
18.56
 
7
43
00420-01721 Múller Lukáš 35 130415
21:59,80
21:25,14
43:24,94
13:09,76
17.41
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
34
 
Hrdličková Petra
 
18:27,99
18:25,72
36:53,71
00:00,00
20.49
 
2
40
00420-01514 Smolíková Alena 20 130368
20:41,13
21:04,40
41:45,53
04:51,82
18.1
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
15
00420-00721 Špaček Jaroslav 40 130616
18:18,57
17:25,48
35:44,05
00:00,00
21.16
 
2
51
00420-01768 Krohová Monika 36 130588
27:02,34
19:37,56
46:39,90
10:55,85
16.2
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 130176
20:27,61
18:35,22
39:02,83
00:00,00
19.36
 
2
33
00420-01646 Hladovec Pavel 35 130231
21:00,06
19:07,20
40:07,26
01:04,43
18.84
 
3
37
00420-01705 Paclt Zdeněk 20 130237
23:12,07
22:33,77
45:45,84
06:43,01
16.52
 
4
12
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
130014
25:06,78
22:48,55
47:55,33
08:52,50
15.78
 
5
13
00420-00378 Vodák Milan 56 130441
24:42,73
23:51,95
48:34,68
09:31,85
15.56
 
6
19
00420-01401 Kurak Martin 36 130209
32:04,00
23:45,82
55:49,82
16:46,99
13.54
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
00420-00501 Slepička Martin 35 130607
26:40,53
29:36,25
56:16,78
00:00,00
13.43
 
2
3
00420-01109 Pešková Alena 20 130302
29:39,63
29:43,14
59:22,77
03:05,99
12.73
 
3
4
00420-01524 Pešková Anna 20 130617
37:26,95
40:37,95
01:18:04,90
21:48,12
9.68
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
68
00420-01656 Halada Tomáš 36 130236
21:47,53
21:17,51
43:05,04
00:00,00
17.55
 
2
96
00420-01531 Hakl Daniel 58 130618
21:23,90
21:43,19
43:07,09
00:02,05
17.53
 
3
9
 
Pelikán Radek
 
25:55,80
26:01,17
51:56,97
08:51,93
14.55
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
83
 
Balšánková Jana
 
30:16,57
30:46,96
01:01:03,53
00:00,00
12.38
 
2
82
 
Jeřábková Marcela
 
32:36,93
31:59,29
01:04:36,22
03:32,69
11.7
 
3
84
00420-00707 Bieliková Romana 40 130611
33:48,13
35:15,23
01:09:03,36
07:59,83
10.95
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
00420-01700 Charouz Ondřej 16 130526
19:00,55
17:52,20
36:52,75
00:00,00
20.5
 
2
32
00420-01701 Charouz Jaroslav 16 130535
18:03,28
18:53,92
36:57,20
00:04,45
20.46
 
3
39
00420-01514 Smolíková Alena 20 130370
23:43,44
23:40,07
47:23,51
10:30,76
15.95
 
4
18
00420-01550 Davidová Petra 9 130612
24:29,96
24:47,01
49:16,97
12:24,22
15.34
 
5
14
00420-01759 Vodák David 56 130439
27:24,05
27:59,51
55:23,56
18:30,81
13.65
 
6
2
00420-01736 Kamešová Marcela 35 130615
27:31,63
28:44,73
56:16,36
19:23,61
13.43
 
7
17
 
Alscherová Daniela
 
31:28,08
29:58,97
01:01:27,05
24:34,30
12.3
 
8
30
00420-01458 Koudelka Otto 35 130609
41:01,31
42:43,21
01:23:44,52
46:51,77
9.3
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
28
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 130288
15:49,74
14:46,06
30:35,80
00:00,00
24.71
 
2
29
00420-00843 Kubelka Jiří 59 130605
16:26,21
17:15,70
33:41,91
03:06,11
22.43
 
3
20
00420-01690 Valko Juraj 30 130493
18:00,30
17:14,67
35:14,97
04:39,17
21.45
 
4
49
00420-00706 Bielik Antonín 40 130610
18:20,59
18:24,12
36:44,71
06:08,91
20.57
 
5
21
00420-00162 Valtrová Iva 35 130467
23:08,38
21:57,37
45:05,75
14:29,95
16.76
 
6
26
00420-01428 Zetková Jana 35 130216
24:40,50
23:38,98
48:19,48
17:43,68
15.64