Napsat dotaz

sprint na Hornabergu

Výsledková listina - Hory u K. Varů (22.10.2011 - 23.10.2011)
logo závodu
www stránky závodu: http://www.kskps.info
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
24
00420-01007 Zetek Václav 35
14:38,68
15:20,08
29:58,76
00:00,00
 
2
57
00420-01660 Chlad Rudolf 49
17:37,77
17:05,94
34:43,71
04:44,95
 
3
25
00420-01428 Zetková Jana 40
17:24,62
18:23,38
35:48,00
05:49,24
 
4
59
00420-01223 Kronus Roman 55
20:22,00
25:13,79
45:35,79
15:37,03
 
5
14
00420-00236 Šindelář Milan 9
23:36,77
24:26,66
48:03,43
18:04,67
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
2
00420-01014 Habásko Roman 9
15:22,37
15:28,80
30:51,17
00:00,00
 
2
35
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
16:49,62
16:48,32
33:37,94
02:46,77
 
3
32
00420-00567 Čurda Milan 59
18:40,55
18:05,52
36:46,07
05:54,90
 
4
1
00420-01499 Guregová Romana 9
18:17,26
21:41,88
39:59,14
09:07,97
 
5
21
00420-01164 Wegnerová Lucie 35
21:48,37
22:12,60
44:00,97
13:09,80
 
6
50
00420-01459 Alscher Ivan 35
21:05,39
23:17,42
44:22,81
13:31,64
 
7
10
 
Baltiar Milan
 
22:51,27
22:35,77
45:27,04
14:35,87
 
                   
Třída: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
17
00420-00542 Janko Ota 25
32:17,49
33:06,29
01:05:23,78
00:00,00
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
63
 
Job Rostislav
 
17:28,42
17:14,41
34:42,83
00:00,00
 
2
40
 
Špaček Jaroslav
 
17:45,97
17:56,13
35:42,10
00:59,27
 
3
20
 
Kubík Michal
 
19:57,97
20:31,73
40:29,70
05:46,87
 
4
53
 
Krohová Monika
 
21:54,53
21:28,99
43:23,52
08:40,69
 
5
28
 
Stejskal Jiří
 
23:20,21
22:02,68
45:22,89
10:40,06
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
34
 
Homolka Miroslav
 
17:22,28
17:29,65
34:51,93
00:00,00
 
2
29
00420-00616 Mikutová Anita 35
18:04,43
18:18,63
36:23,06
01:31,13
 
3
54
00420-01051 Tomášek Miloš 40
21:07,12
19:37,75
40:44,87
05:52,94
 
4
12
00420-00378 Vodák Milan 56
25:30,97
25:01,96
50:32,93
15:41,00
 
5
3
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
26:37,08
26:10,08
52:47,16
17:55,23
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
39
00420-01191 Němec Vojtěch 35
26:07,19
26:47,99
52:55,18
00:00,00
 
2
61
 
Piskač Zdeněk
 
29:36,85
28:22,64
57:59,49
05:04,31
 
3
38
 
Slepička Martin
 
29:15,64
29:07,92
58:23,56
05:28,38
 
4
51
00420-00241 Šťastný Václav 9
33:13,41
33:06,81
01:06:20,22
13:25,04
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
46
 
Strnad Jiří
 
15:24,47
16:17,78
31:42,25
00:00,00
 
2
45
 
Strnad Jiří jun.
 
16:30,07
15:27,79
31:57,86
00:15,61
 
3
8
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
16:35,97
16:31,12
33:07,09
01:24,84
 
4
9
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
17:00,23
16:14,69
33:14,92
01:32,67
 
5
22
 
Muller Lukáš
 
23:14,43
22:24,75
45:39,18
13:56,93
 
6
47
 
Strnad Jiří
 
22:15,46
23:47,40
46:02,86
14:20,61
 
7
11
 
David Jan
 
23:42,76
24:14,11
47:56,87
16:14,62
 
8
16
 
Kyncl Stanislav
 
25:12,19
27:41,15
52:53,34
21:11,09
 
9
7
00420-00246 Gurega Petr 9
26:07,23
27:09,11
53:16,34
21:34,09
 
10
13
 
Pokorný Milan
 
31:21,32
37:19,04
01:08:40,36
36:58,11
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
36
00420-01280 Lišková Kamila
 
13:15,04
13:10,58
26:25,62
00:00,00
 
2
42
00420-01461 Marešová Nicole 58
13:26,11
13:27,48
26:53,59
00:27,97
 
3
58
 
Štrosová Zuzana
 
15:44,75
15:55,94
31:40,69
05:15,07
 
4
6
 
Smolíková Alena
 
17:55,40
18:39,69
36:35,09
10:09,47
 
5
33
 
Čurdová Barbora
 
28:00,10
27:48,42
55:48,52
29:22,90
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
31
00420-00050 Porubský Pavel
 
13:00,19
13:05,02
26:05,21
00:00,00
 
2
62
00420-00207 Tobiášek Michal 30
13:48,23
13:04,15
26:52,38
00:47,17
 
3
43
00420-01461 Marešová Nicole 58
17:01,74
16:47,34
33:49,08
07:43,87
 
4
23
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
17:49,23
19:13,19
37:02,42
10:57,21
 
5
60
 
Kronusová Eva
 
21:53,66
24:33,77
46:27,43
20:22,22
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
30
00420-00050 Porubský Pavel
 
14:19,60
14:23,56
28:43,16
00:00,00
 
2
44
00420-01139 Štěpánková Martina 62
14:34,57
14:51,97
29:26,54
00:43,38
 
3
37
00420-01658 Krátký Adam
 
15:36,26
16:56,01
32:32,27
03:49,11
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
41
00420-01151 Ženíšek Michal 58
21:18,10
20:51,09
42:09,19
00:00,00
 
2
55
00420-01497 Cipro Šimon 30
21:16,70
21:12,22
42:28,92
00:19,73
 
3
18
 
Halada Tomáš
 
21:19,89
21:14,11
42:34,00
00:24,81
 
4
49
 
Strnad Jiří jun.
 
27:59,07
29:54,99
57:54,06
15:44,87
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
56
 
Eckschlagerová Kajá
 
40:00,74
40:07,80
01:20:08,54
00:00,00
 
                   
Třída: SC11 - Scooter s jedním psem uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
4
00420-01700 Charouz Ondřej 16
19:25,49
19:23,35
38:48,84
00:00,00
 
2
5
00420-01701 Charouz Jaroslav 16
19:30,79
20:04,40
39:35,19
00:46,35
 
3
52
00420-01531 Hakl Daniel 58
20:37,05
21:12,29
41:49,34
03:00,50
 
4
27
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
22:59,07
23:35,80
46:34,87
07:46,03
 
5
15
 
Kynclová Zuzana
 
25:55,30
24:03,42
49:58,72
11:09,88
 
6
48
 
Formánková Michaela
 
27:10,71
26:58,88
54:09,59
15:20,75
 
7
19
 
Kamešová Marcela
 
31:51,58
30:40,98
01:02:32,56
23:43,72