Napsat dotaz

sprint na Hornabergu

Výsledková listina - Hory u K. Varů (22.10.2011 - 23.10.2011)
logo závodu
www stránky závodu: http://www.kskps.info
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
24
00420-01007 Zetek Václav 35 120142
14:38,68
15:20,08
29:58,76
00:00,00
26.82
 
2
57
00420-01660 Chlad Rudolf 49 120760
17:37,77
17:05,94
34:43,71
04:44,95
23.15
 
3
25
00420-01428 Zetková Jana 35 120149
17:24,62
18:23,38
35:48,00
05:49,24
22.46
 
4
59
00420-01223 Kronus Roman 55 120684
20:22,00
25:13,79
45:35,79
15:37,03
17.63
 
5
14
00420-00236 Šindelář Milan 9 120660
23:36,77
24:26,66
48:03,43
18:04,67
16.73
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
00420-01014 Habásko Roman 9 120016
15:22,37
15:28,80
30:51,17
00:00,00
26.06
 
2
35
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 120106
16:49,62
16:48,32
33:37,94
02:46,77
23.91
 
3
32
00420-00567 Čurda Milan 59 120568
18:40,55
18:05,52
36:46,07
05:54,90
21.87
 
4
1
00420-01499 Guregová Romana 9 120409
18:17,26
21:41,88
39:59,14
09:07,97
20.11
 
5
21
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 120124
21:48,37
22:12,60
44:00,97
13:09,80
18.27
 
6
50
00420-01459 Alscher Ivan 35 120103
21:05,39
23:17,42
44:22,81
13:31,64
18.12
 
7
10
 
Baltiar Milan
 
22:51,27
22:35,77
45:27,04
14:35,87
17.69
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
00420-00542 Janko Ota 25 120476
32:17,49
33:06,29
01:05:23,78
00:00,00
12.29
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
46
 
Strnad Jiří
 
15:24,47
16:17,78
31:42,25
00:00,00
25.36
 
2
45
 
Strnad Jiří jun.
 
16:30,07
15:27,79
31:57,86
00:15,61
25.15
 
3
8
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 120636
16:35,97
16:31,12
33:07,09
01:24,84
24.28
 
4
9
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
17:00,23
16:14,69
33:14,92
01:32,67
24.18
 
5
22
 
Muller Lukáš
 
23:14,43
22:24,75
45:39,18
13:56,93
17.61
 
6
47
 
Strnad Jiří
 
22:15,46
23:47,40
46:02,86
14:20,61
17.46
 
7
11
 
David Jan
 
23:42,76
24:14,11
47:56,87
16:14,62
16.77
 
8
16
 
Kyncl Stanislav
 
25:12,19
27:41,15
52:53,34
21:11,09
15.2
 
9
7
00420-00246 Gurega Petr 9 120368
26:07,23
27:09,11
53:16,34
21:34,09
15.09
 
10
13
 
Pokorný Milan
 
31:21,32
37:19,04
01:08:40,36
36:58,11
11.71
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-01280 Lišková Kamila 30 120740
13:15,04
13:10,58
26:25,62
00:00,00
30.42
 
2
42
00420-01461 Marešová Nicole 58 120748
13:26,11
13:27,48
26:53,59
00:27,97
29.9
 
3
58
 
Štrosová Zuzana
 
15:44,75
15:55,94
31:40,69
05:15,07
25.38
 
4
6
 
Smolíková Alena
 
17:55,40
18:39,69
36:35,09
10:09,47
21.98
 
5
33
 
Čurdová Barbora
 
28:00,10
27:48,42
55:48,52
29:22,90
14.41
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
63
 
Job Rostislav
 
17:28,42
17:14,41
34:42,83
00:00,00
23.16
 
2
40
 
Špaček Jaroslav
 
17:45,97
17:56,13
35:42,10
00:59,27
22.52
 
3
20
 
Kubík Michal
 
19:57,97
20:31,73
40:29,70
05:46,87
19.85
 
4
53
 
Krohová Monika
 
21:54,53
21:28,99
43:23,52
08:40,69
18.53
 
5
28
 
Stejskal Jiří
 
23:20,21
22:02,68
45:22,89
10:40,06
17.72
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
34
 
Homolka Miroslav
 
17:22,28
17:29,65
34:51,93
00:00,00
23.06
 
2
29
00420-00616 Mikutová Anita 35 120505
18:04,43
18:18,63
36:23,06
01:31,13
22.1
 
3
54
00420-01051 Tomášek Miloš 40 120454
21:07,12
19:37,75
40:44,87
05:52,94
19.73
 
4
12
00420-00378 Vodák Milan 56 120749
25:30,97
25:01,96
50:32,93
15:41,00
15.91
 
5
3
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
120049
26:37,08
26:10,08
52:47,16
17:55,23
15.23
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
39
00420-01191 Němec Vojtěch 35 120759
26:07,19
26:47,99
52:55,18
00:00,00
15.19
 
2
61
 
Piskač Zdeněk
 
29:36,85
28:22,64
57:59,49
05:04,31
13.86
 
3
38
 
Slepička Martin
 
29:15,64
29:07,92
58:23,56
05:28,38
13.77
 
4
51
00420-00241 Šťastný Václav 9 120267
33:13,41
33:06,81
01:06:20,22
13:25,04
12.12
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
41
00420-01151 Ženíšek Michal 58 120509
21:18,10
20:51,09
42:09,19
00:00,00
19.07
 
2
55
00420-01497 Cipro Šimon 30 120527
21:16,70
21:12,22
42:28,92
00:19,73
18.93
 
3
18
 
Halada Tomáš
 
21:19,89
21:14,11
42:34,00
00:24,81
18.89
 
4
49
 
Strnad Jiří jun.
 
27:59,07
29:54,99
57:54,06
15:44,87
13.89
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
56
 
Eckschlagerová Kajá
 
40:00,74
40:07,80
01:20:08,54
00:00,00
10.03
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
30
00420-00050 Porubský Pavel
 
120116
14:19,60
14:23,56
28:43,16
00:00,00
28
 
2
44
00420-01139 Štěpánková Martina 62 120092
14:34,57
14:51,97
29:26,54
00:43,38
27.31
 
3
37
00420-01658 Krátký Adam
 
120138
15:36,26
16:56,01
32:32,27
03:49,11
24.71
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
00420-01700 Charouz Ondřej 16 120658
19:25,49
19:23,35
38:48,84
00:00,00
20.71
 
2
5
00420-01701 Charouz Jaroslav 16 120634
19:30,79
20:04,40
39:35,19
00:46,35
20.31
 
3
52
00420-01531 Hakl Daniel 58 120418
20:37,05
21:12,29
41:49,34
03:00,50
19.22
 
4
27
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58 120253
22:59,07
23:35,80
46:34,87
07:46,03
17.26
 
5
15
 
Kynclová Zuzana
 
25:55,30
24:03,42
49:58,72
11:09,88
16.09
 
6
48
 
Formánková Michaela
 
27:10,71
26:58,88
54:09,59
15:20,75
14.84
 
7
19
 
Kamešová Marcela
 
31:51,58
30:40,98
01:02:32,56
23:43,72
12.86
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
00420-00050 Porubský Pavel
 
120117
13:00,19
13:05,02
26:05,21
00:00,00
30.82
 
2
62
00420-00207 Tobiášek Michal 30 120544
13:48,23
13:04,15
26:52,38
00:47,17
29.92
 
3
43
00420-01461 Marešová Nicole 58 120761
17:01,74
16:47,34
33:49,08
07:43,87
23.77
 
4
23
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 120309
17:49,23
19:13,19
37:02,42
10:57,21
21.71
 
5
60
 
Kronusová Eva
 
21:53,66
24:33,77
46:27,43
20:22,22
17.31