Napsat dotaz

Hradecký sprint

Výsledková listina - Běleč n/O (26.11.2011 - 27.11.2011)
www stránky závodu: http://hradeckymid.mushing.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
34
00420-01538 Hrubý David 20
15:41,00
14:13,00
29:54,00
00:00,00
24.92
 
2
55
 
Formanek Mario
 
15:23,00
15:12,00
30:35,00
00:41,00
24.37
 
3
136
 
Fichtinger Arnold
 
15:12,00
16:14,00
31:26,00
01:32,00
23.71
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
50
00420-00368 Škoda Martin 17 120469
15:54,00
16:49,00
32:43,00
00:00,00
22.78
 
2
180
00420-01046 Fialová Marie 17 120560
17:00,00
17:19,00
34:19,00
01:36,00
21.72
 
3
169
 
Schwarze Lutz
 
21:15,00
20:44,00
41:59,00
09:16,00
17.75
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
147
00420-01116 Chovanec Michael 49 120779
11:54,00
12:01,00
23:55,00
00:00,00
31.16
 
2
171
00420-01612 Čechura Lukáš 58 120712
12:02,00
12:03,00
24:05,00
00:10,00
30.94
 
2
74
00420-00215 Suchý Jiří 58 120329
12:13,00
11:52,00
24:05,00
00:10,00
30.94
 
4
45
 
Kdýr Marian
 
12:04,00
12:04,00
24:08,00
00:13,00
30.88
 
5
122
00420-01445 Klikar Richard 30 120456
12:15,00
12:06,00
24:21,00
00:26,00
30.6
 
6
160
00420-00414 Zima Jan 58 120458
12:25,00
12:16,00
24:41,00
00:46,00
30.19
 
7
33
 
David Miloš
 
12:27,00
12:31,00
24:58,00
01:03,00
29.85
 
8
115
00420-01675 Gremlica Martin 16 120220
13:01,00
13:50,00
26:51,00
02:56,00
27.75
 
9
179
00420-00002 Stejskal Milan 6 120347
13:23,00
13:42,00
27:05,00
03:10,00
27.52
 
10
178
00420-00003 Stejskal Tomáš 58 120388
12:29,00
14:51,00
27:20,00
03:25,00
27.26
 
11
42
00420-00416 Flídr Aleš
 
120002
13:50,00
13:31,00
27:21,00
03:26,00
27.25
 
12
127
 
Odstrčilík Marek
 
14:12,00
13:23,00
27:35,00
03:40,00
27.02
 
13
89
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 120636
14:10,00
13:57,00
28:07,00
04:12,00
26.5
 
14
117
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
14:33,00
14:24,00
28:57,00
05:02,00
25.74
 
15
165
 
Neumann Viktor
 
14:55,00
15:08,00
30:03,00
06:08,00
24.8
 
16
106
 
Kopecký Jan
 
16:37,00
15:05,00
31:42,00
07:47,00
23.51
 
17
153
00420-01521 Martinec Petr
 
120533
13:12,00
20:26,00
33:38,00
09:43,00
22.16
 
18
82
 
Kyncl Stanislav
 
20:34,00
20:37,00
41:11,00
17:16,00
18.09
 
19
65
 
Kostelecký Filip
 
21:16,00
20:28,00
41:44,00
17:49,00
17.86
 
20
60
 
Meduna Zdeněk
 
23:20,00
25:00,00
48:20,00
24:25,00
15.42
 
21
39
 
Stehlík Bronislav
 
25:46,00
24:15,00
50:01,00
26:06,00
14.9
 
22
175
 
Rabas Lukáš
 
38:12,00
39:00,00
01:17:12,00
53:17,00
9.65
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
99
00420-00200 Porubská Jana
 
120110
12:43,00
12:05,00
24:48,00
00:00,00
30.05
 
2
132
00420-00674 Suchá Linda 58 120320
12:23,00
12:44,00
25:07,00
00:19,00
29.67
 
3
133
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17 120207
13:24,00
13:01,00
26:25,00
01:37,00
28.21
 
4
111
00420-00796 Perůtková Ivana
 
120073
13:14,00
13:48,00
27:02,00
02:14,00
27.57
 
5
137
00420-00886 Stejskalová Monika 6 120396
13:35,00
14:23,00
27:58,00
03:10,00
26.65
 
6
52
00420-01054 Czastkova Petra 58 120774
14:31,00
13:51,00
28:22,00
03:34,00
26.27
 
7
129
 
Smolíková Alena
 
15:59,00
16:31,00
32:30,00
07:42,00
22.93
 
8
139
 
Melčová Stanislava
 
20:28,00
20:47,00
41:15,00
16:27,00
18.07
 
9
142
 
Červená Irena
 
20:58,00
20:27,00
41:25,00
16:37,00
17.99
 
10
130
 
Čurdová Barbora
 
22:23,00
22:17,00
44:40,00
19:52,00
16.68
 
11
172
 
Rožňová Anna
 
26:48,00
24:14,00
51:02,00
26:14,00
14.6
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
77
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 120264
12:02,00
11:56,00
23:58,00
00:00,00
31.09
 
2
58
00420-01687 Mencák Jiří 20 120605
13:00,00
13:03,00
26:03,00
02:05,00
28.61
 
3
61
00420-01655 Válková Renata 49 120404
13:13,00
13:16,00
26:29,00
02:31,00
28.14
 
4
141
00420-00035 Stejskal Jiří 35 120243
18:20,00
18:09,00
36:29,00
12:31,00
20.43
 
5
143
00420-01703 Netri Tomáš 63 120727
19:06,00
19:51,00
38:57,00
14:59,00
19.13
 
6
163
 
Cinková Martina
 
19:03,00
22:29,00
41:32,00
17:34,00
17.94
 
7
94
 
Bohatá Kateřina
 
14:20,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
155
00420-00368 Škoda Martin 17 120471
16:25,00
15:52,00
32:17,00
00:00,00
23.08
 
2
36
00420-00616 Mikutová Anita 35 120505
16:20,00
16:29,00
32:49,00
00:32,00
22.71
 
3
90
00420-01534 Zasadil Roman 20 120202
16:18,00
19:42,00
36:00,00
03:43,00
20.7
 
4
40
00420-01536 Rez Martin 20
20:17,00
21:25,00
41:42,00
09:25,00
17.87
 
5
87
00420-01695 Twardek Tomáš 63 120587
20:14,00
22:22,00
42:36,00
10:19,00
17.49
 
6
134
00420-01361 Svobodová Blanka 9 120054
22:27,00
23:29,00
45:56,00
13:39,00
16.22
 
7
98
00420-00378 Vodák Milan 56 120749
23:33,00
22:29,00
46:02,00
13:45,00
16.19
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
93
 
Guziur Jan
 
29:14,00
27:12,00
56:26,00
00:00,00
13.2
 
2
83
 
Lněnička Petr
 
40:18,00
30:52,00
01:11:10,00
14:44,00
10.47
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
12
00420-01444 Erbs Dušan 62 120524
18:34,00
18:53,00
37:27,00
00:00,00
19.9
 
2
2
 
Jánošík Rudolf
 
19:17,00
19:33,00
38:50,00
01:23,00
19.19
 
3
25
00420-00072 Bielik Jan 40 120753
20:16,00
20:10,00
40:26,00
02:59,00
18.43
 
4
27
 
Šáfr Vladimír
 
21:23,00
21:12,00
42:35,00
05:08,00
17.5
 
5
13
 
Němec Michal
 
22:25,00
22:13,00
44:38,00
07:11,00
16.7
 
6
20
 
Ježek Tomáš
 
23:57,00
24:06,00
48:03,00
10:36,00
15.51
 
7
9
 
Šimák Jan
 
24:39,00
24:08,00
48:47,00
11:20,00
15.28
 
8
26
 
Bešťák Jiří
 
24:34,00
24:28,00
49:02,00
11:35,00
15.2
 
9
31
 
Pelikán Radek
 
25:33,00
26:13,00
51:46,00
14:19,00
14.4
 
10
4
 
Kolář Petr
 
26:25,00
26:20,00
52:45,00
15:18,00
14.13
 
11
3
 
Frydrych Broňa
 
28:24,00
26:07,00
54:31,00
17:04,00
13.67
 
12
7
 
Svoboda Jakub
 
27:58,00
27:45,00
55:43,00
18:16,00
13.37
 
13
6
 
Krejčí Petr
 
31:03,00
33:27,00
01:04:30,00
27:03,00
11.55
 
14
23
 
Stareček Jiří
 
33:21,00
31:10,00
01:04:31,00
27:04,00
11.55
 
15
1
 
Eckschlager Tomáš
 
33:00,00
33:00,00
01:06:00,00
28:33,00
11.29
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
 
Zapletalová Kateřina
 
22:17,00
21:56,00
44:13,00
00:00,00
16.85
 
2
30
 
Bluchová Kateřina
 
22:05,00
22:25,00
44:30,00
00:17,00
16.75
 
3
24
 
Honsová Hana
 
23:16,00
23:08,00
46:24,00
02:11,00
16.06
 
4
22
 
Velkoborská Ivana
 
23:24,00
23:28,00
46:52,00
02:39,00
15.9
 
5
21
00420-00675 Heroudková Jiřina 58 120293
24:45,00
24:52,00
49:37,00
05:24,00
15.02
 
6
19
 
Vyskočilová Markéta
 
25:23,00
27:14,00
52:37,00
08:24,00
14.16
 
7
32
00420-01589 Boudová Žanda
 
120101
26:56,00
27:52,00
54:48,00
10:35,00
13.6
 
8
29
00420-01323 Boudová Bára 3
29:10,00
30:02,00
59:12,00
14:59,00
12.59
 
9
5
 
Riegerová Eliška
 
30:27,00
29:25,00
59:52,00
15:39,00
12.45
 
10
10
 
Páslerová Jana
 
30:33,00
31:34,00
01:02:07,00
17:54,00
12
 
11
11
 
Eckschlagerová Karolína
 
33:17,00
33:35,00
01:06:52,00
22:39,00
11.14
 
12
28
 
Zídková Lenka
 
40:01,00
44:16,00
01:24:17,00
40:04,00
8.84
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
151
00420-01497 Cipro Šimon 30 120528
12:54,00
12:46,00
25:40,00
00:00,00
29.03
 
2
43
00420-01612 Čechura Lukáš 58 120672
13:38,00
13:11,00
26:49,00
01:09,00
27.79
 
3
140
00420-01691 Špringer Ivo
 
120225
16:50,00
17:03,00
33:53,00
08:13,00
21.99
 
4
148
 
Voborníková Marie
 
20:36,00
20:33,00
41:09,00
15:29,00
18.11
 
5
146
 
Točeková Lucie
 
21:22,00
21:57,00
43:19,00
17:39,00
17.2
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
177
00420-01694 Tůma Roman 36
19:15,00
19:07,00
38:22,00
00:00,00
19.42
 
2
174
 
Doubravová Jiřina
 
20:22,00
22:49,00
43:11,00
04:49,00
17.26
 
3
66
00420-01001 Pelikánová Jana
 
23:50,00
23:30,00
47:20,00
08:58,00
15.74
 
4
69
00420-00707 Bieliková Romana 40 120754
24:58,00
25:48,00
50:46,00
12:24,00
14.68
 
5
110
00420-01485 Šedivý Petr
 
25:17,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC1J - Scooter junioři - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
128
 
Špringerová Vendula
 
15:48,00
17:04,00
32:52,00
00:00,00
22.67
 
2
108
 
Pospíšilová Kateřina
 
17:42,00
17:58,00
35:40,00
02:48,00
20.89
 
3
37
 
Garwoodová Kristýna
 
23:32,00
27:12,00
50:44,00
17:52,00
14.69
 
4
161
 
Fialová Eva
 
30:37,00
27:30,00
58:07,00
25:15,00
12.82
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
138
00420-00050 Porubský Pavel
 
120117
12:02,00
11:50,00
23:52,00
00:00,00
31.22
 
2
53
00420-01613 Urbančík Martin 63 120215
13:00,00
13:10,00
26:10,00
02:18,00
28.48
 
3
144
00420-01601 Pospíšil Petr 17 120212
15:01,00
15:00,00
30:01,00
06:09,00
24.83
 
4
51
00420-00162 Valtrová Iva 35 120788
19:36,00
19:54,00
39:30,00
15:38,00
18.87
 
5
120
00420-01576 Hanušová Tereza 20 120670
21:58,00
24:13,00
46:11,00
22:19,00
16.14
 
6
95
 
Vlček Viktor
 
22:54,00
23:32,00
46:26,00
22:34,00
16.05