Napsat dotaz

BONO 2011

Výsledková listina - Červený Kostelec (15.10.2011 - 16.10.2011)
www stránky závodu: http://bono.mushing.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
00420-01007 Zetek Václav 35 120142
12:54,00
12:47,00
25:41,00
00:00,00
24.44
 
2
84
00420-01034 Merhaut Michal 20
13:32,00
13:03,00
26:35,00
00:54,00
23.61
 
3
65
 
Havrda Radek
 
14:43,00
13:49,00
28:32,00
02:51,00
22
 
4
2
00420-01052 Sochor Jiří 25 120642
15:11,00
14:07,00
29:18,00
03:37,00
21.42
 
5
92
 
Havrda Radek
 
15:25,00
14:30,00
29:55,00
04:14,00
20.98
 
6
83
00420-01034 Merhaut Michal 20
16:33,00
14:39,00
31:12,00
05:31,00
20.12
 
7
18
00420-01428 Zetková Jana, Ing. 40 120149
15:45,00
15:30,00
31:15,00
05:34,00
20.08
 
8
44
 
Lovette Rodney
 
16:25,00
16:49,00
33:14,00
07:33,00
18.88
 
9
100
00420-01236 Kronusová Eva 55
17:40,00
17:51,00
35:31,00
09:50,00
17.67
 
10
102
00420-01564 Fendrych Jiří 20
22:19,00
20:30,00
42:49,00
17:08,00
14.66
 
11
40
 
Rabas Adolf
 
26:02,00
27:30,00
53:32,00
27:51,00
11.72
 
12
69
00420-00398 Hanuš Michal 20 120556
31:27,00
30:31,00
01:01:58,00
36:17,00
10.13
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 120106
13:43,00
13:46,00
27:29,00
00:00,00
22.84
 
2
16
00420-01534 Zasadil Roman 20 120200
15:55,00
17:34,00
33:29,00
06:00,00
18.74
 
3
89
00420-00567 Čurda Milan 59 120568
17:52,00
16:52,00
34:44,00
07:15,00
18.07
 
4
15
00420-00351 Kmochová Vanda 17 120474
20:13,00
20:16,00
40:29,00
13:00,00
15.5
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
12
00420-01275 Vraštil Vladimír, st. 59 120516
20:10,00
19:43,00
39:53,00
00:00,00
15.74
 
2
6
00420-00542 Janko Ota 25 120477
26:22,00
26:10,00
52:32,00
12:39,00
11.95
 
3
22
00420-00503 Šrejber Jaromír 20
29:05,00
30:24,00
59:29,00
19:36,00
10.55
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
23
 
Středa David
 
11:29,00
11:53,00
23:22,00
00:00,00
26.86
 
2
75
00420-01613 Urbančík Martin 63 120213
12:05,00
11:36,00
23:41,00
00:19,00
26.5
 
3
91
00420-01658 Krátký Adam
 
120137
12:13,00
12:19,00
24:32,00
01:10,00
25.58
 
4
3
 
Odstrčilík Marek
 
12:42,00
12:21,00
25:03,00
01:41,00
25.05
 
5
5
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 120636
13:09,00
13:06,00
26:15,00
02:53,00
23.91
 
6
97
00420-01601 Pospíšil Petr 17 120210
12:57,00
13:28,00
26:25,00
03:03,00
23.76
 
7
81
00420-00416 Flídr Aleš
 
120002
13:24,00
13:30,00
26:54,00
03:32,00
23.33
 
8
13
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
13:49,00
13:51,00
27:40,00
04:18,00
22.68
 
9
78
 
Neumann Viktor
 
14:14,00
15:08,00
29:22,00
06:00,00
21.37
 
10
1
00420-01521 Martinec Petr
 
120533
14:13,00
15:45,00
29:58,00
06:36,00
20.94
 
11
54
 
Kobr Martin
 
16:10,00
16:11,00
32:21,00
08:59,00
19.4
 
12
51
 
Kovařík Petr
 
15:45,00
17:16,00
33:01,00
09:39,00
19.01
 
13
82
00420-00519 Kohout Miloslav
 
120007
24:51,00
24:03,00
48:54,00
25:32,00
12.83
 
14
64
 
Rabas Lukáš
 
33:12,00
31:25,00
01:04:37,00
41:15,00
9.71
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
 
Sedlářová Lenka
 
12:28,00
11:45,00
24:13,00
00:00,00
25.92
 
2
72
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17 120207
12:26,00
12:56,00
25:22,00
01:09,00
24.74
 
3
104
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 120711
12:50,00
12:59,00
25:49,00
01:36,00
24.31
 
4
7
00420-01699 Havlíčková Adéla 16 120627
15:29,00
15:24,00
30:53,00
06:40,00
20.32
 
5
87
 
Čurdová Barbora
 
23:46,00
23:32,00
47:18,00
23:05,00
13.27
 
6
43
 
Červená Irena
 
24:08,00
25:25,00
49:33,00
25:20,00
12.67
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
52
00420-01538 Hrubý David 20
14:14,00
13:25,00
27:39,00
00:00,00
22.7
 
2
30
00420-00004 Mazánek Pavel 20 120343
15:50,00
13:56,00
29:46,00
02:07,00
21.08
 
3
70
 
Bohatá Kateřina
 
14:59,00
15:02,00
30:01,00
02:22,00
20.91
 
4
47
00420-01413 Šafařík Tomáš 20 120548
15:57,00
15:56,00
31:53,00
04:14,00
19.68
 
5
10
 
Netri Tomáš
 
18:31,00
17:32,00
36:03,00
08:24,00
17.41
 
6
35
00420-00988 Petrus Zdeněk 20 120269
17:57,00
18:18,00
36:15,00
08:36,00
17.31
 
7
68
00420-01126 Hanuš Jaromír 20
20:53,00
20:11,00
41:04,00
13:25,00
15.28
 
8
32
00420-01341 Pelant Michal 20
22:39,00
21:40,00
44:19,00
16:40,00
14.16
 
9
45
00420-00263 Bahník Roman
 
24:23,00
21:58,00
46:21,00
18:42,00
13.54
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
85
00420-01646 Hladovec Pavel 35 120246
14:44,00
16:06,00
30:50,00
00:00,00
20.35
 
2
63
00420-01649 Fučík David 16 120217
16:20,00
16:08,00
32:28,00
01:38,00
19.33
 
3
98
00420-00502 Dušková Zdeňka 35 120423
17:09,00
19:28,00
36:37,00
05:47,00
17.14
 
4
21
00420-01704 Pacltová Marie 20 120704
19:19,00
19:54,00
39:13,00
08:23,00
16
 
5
62
00420-01695 Twardek Tomáš 63 120587
18:28,00
21:58,00
40:26,00
09:36,00
15.52
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
107
00420-01702 Heczko Zbigniew 17
20:46,00
20:44,00
41:30,00
00:00,00
15.12
 
2
19
00420-01109 Pešková Alena 20 120047
21:32,00
21:39,00
43:11,00
01:41,00
14.53
 
3
39
00420-01702 Heczko Zbigniew 17
22:31,00
21:13,00
43:44,00
02:14,00
14.35
 
4
76
 
Piskač Zdeněk
 
24:09,00
23:39,00
47:48,00
06:18,00
13.13
 
5
8
00420-00423 Hurych Jaromír 20 120133
26:47,00
28:44,00
55:31,00
14:01,00
11.3
 
6
86
00420-00241 Šťastný Václav 9 120267
28:55,00
30:28,00
59:23,00
17:53,00
10.57
 
7
11
 
Pešková Anna
 
27:42,00
33:17,00
01:00:59,00
19:29,00
10.29
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
00420-01444 Erbs Dušan, Mgr. 62 120524
16:51,00
16:46,00
33:37,00
00:00,00
18.67
 
2
106
00420-00072 Bielik Jan 40 120753
18:24,00
18:49,00
37:13,00
03:36,00
16.86
 
3
88
 
Merta Tomáš
 
19:08,00
19:03,00
38:11,00
04:34,00
16.44
 
4
103
00420-01185 Burian Jan 58 120449
19:15,00
19:42,00
38:57,00
05:20,00
16.11
 
5
56
 
Šimák Jan
 
21:33,00
20:48,00
42:21,00
08:44,00
14.82
 
6
73
00420-00807 Burian Jan, ml. 58 120666
22:00,00
22:21,00
44:21,00
10:44,00
14.15
 
7
28
 
Frydrych Bronislav
 
23:34,00
24:30,00
48:04,00
14:27,00
13.06
 
8
38
 
Kostelecký Filip
 
24:23,00
24:08,00
48:31,00
14:54,00
12.94
 
9
33
 
Mareš Jan
 
25:42,00
24:35,00
50:17,00
16:40,00
12.48
 
10
101
 
Kostelecký Vladimír
 
26:54,00
24:42,00
51:36,00
17:59,00
12.16
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
93
00420-00502 Dušková Zdeňka 35 120424
22:12,00
22:56,00
45:08,00
00:00,00
13.91
 
2
41
 
Kynclová Zuzana ml.
 
24:12,00
23:25,00
47:37,00
02:29,00
13.18
 
3
60
00420-01589 Boudová Žaneta
 
120101
23:44,00
24:00,00
47:44,00
02:36,00
13.15
 
4
57
00420-01323 Boudová Barbora 3
23:43,00
24:02,00
47:45,00
02:37,00
13.14
 
5
48
 
Jiranová Radka
 
24:46,00
24:13,00
48:59,00
03:51,00
12.81
 
6
26
00420-01576 Hanušová Tereza 20 120668
27:26,00
28:14,00
55:40,00
10:32,00
11.27
 
7
24
 
Páslerová Jana
 
28:25,00
31:08,00
59:33,00
14:25,00
10.54
 
8
58
 
Garwoodová Kristina
 
30:25,00
32:30,00
01:02:55,00
17:47,00
9.98
 
9
108
 
Jansová Jana
 
32:42,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
90
00420-01658 Krátký Adam
 
120138
12:16,00
12:09,00
24:25,00
00:00,00
25.7
 
2
109
00420-00591 Voříšek Tomáš 56 120592
14:14,00
14:12,00
28:26,00
04:01,00
22.07
 
3
96
00420-01601 Pospíšil Petr 17 120211
15:46,00
15:03,00
30:49,00
06:24,00
20.37
 
4
46
 
Bejr Jiří
 
16:26,00
15:41,00
32:07,00
07:42,00
19.54
 
5
36
 
Miloslav Zahálka
 
18:29,00
18:14,00
36:43,00
12:18,00
17.09
 
6
25
 
Voborníková Marie
 
19:55,00
19:18,00
39:13,00
14:48,00
16
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
80
00420-00843 Kubelka Jiří 59 120602
15:22,00
14:59,00
30:21,00
00:00,00
20.68
 
2
79
00420-00843 Kubelka Jiří 59
15:09,00
15:14,00
30:23,00
00:02,00
20.66
 
3
31
00420-01700 Charouz Ondřej 16 120658
15:55,00
16:16,00
32:11,00
01:50,00
19.5
 
4
94
00420-00821 Petruželka Milan 20 120446
16:16,00
17:36,00
33:52,00
03:31,00
18.53
 
5
34
00420-01701 Charouz Jaroslav 16 120634
16:56,00
17:55,00
34:51,00
04:30,00
18.01
 
6
105
 
Voříšek Jaroslav
 
17:40,00
18:27,00
36:07,00
05:46,00
17.38
 
7
50
 
Rez Martin
 
17:32,00
19:28,00
37:00,00
06:39,00
16.96
 
8
49
 
Rezová Lenka
 
19:15,00
18:36,00
37:51,00
07:30,00
16.58
 
9
62
00420-01695 Twardek Tomáš 63 120588
22:47,00
24:00,00
46:47,00
16:26,00
13.42
 
10
29
 
Šedivý Petr
 
25:45,00
24:34,00
50:19,00
19:58,00
12.47
 
11
95
00420-01264 Kronusová Jana 55
25:23,00
29:11,00
54:34,00
24:13,00
11.5
 
                           
Kategorie: SC1J - Scooter junioři - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
71
 
Pospíšilová Kateřina
 
18:38,00
21:53,00
40:31,00
00:00,00
15.49
 
2
77
 
Neumann David
 
22:39,00
23:52,00
46:31,00
06:00,00
13.49
 
3
66
 
Voříšková Kateřina
 
24:46,00
24:45,00
49:31,00
09:00,00
12.67
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
74
00420-01613 Urbančík Martin 63 120215
12:10,00
11:40,00
23:50,00
00:00,00
26.33
 
2
53
00420-01606 Kuříková Václava 58 120317
12:52,00
12:57,00
25:49,00
01:59,00
24.31
 
3
67
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 120708
14:05,00
13:30,00
27:35,00
03:45,00
22.75
 
4
17
 
Kysela Miroslav
 
16:42,00
16:02,00
32:44,00
08:54,00
19.17
 
5
20
 
Svobodová Hana
 
16:22,00
17:02,00
33:24,00
09:34,00
18.79
 
6
99
00420-01691 Špringer Ivo
 
120691
21:37,00
14:46,00
36:23,00
12:33,00
17.25
 
7
55
00420-01323 Boudová Barbora 3 120100
18:42,00
20:57,00
39:39,00
15:49,00
15.83
 
8
37
00420-01575 Hanuš Tomáš 20 120683
19:57,00
20:39,00
40:36,00
16:46,00
15.46
 
                           
Kategorie: U1 - Unlimited spřežení 9 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
42
00420-00861 Henychová Jana, Ing. 20
16:28,00
16:50,00
33:18,00
00:00,00
18.85