Napsat dotaz

O pohár Lady Bright Magadan a Vyšehradský pohár, MČR (C a ostatní kategorie)

Výsledková listina - Červenovodské sedlo (25.02.2012 - 26.02.2012)
www stránky závodu: www.pohar-ladybrighit.cz
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
90
00420-00351 Kmochová Vanda 17 120474
41:40,02
41:13,56
01:22:53,58
00:00,00
15.2
 
2
91
00420-01109 Pešková Alena 20 120876
45:29,89
42:33,06
01:28:02,95
05:09,37
14.31
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
94
00420-01429 Schindler Tomáš 16 120875
29:33,48
28:01,06
57:34,54
00:00,00
21.88
 
                           
Kategorie: B2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
93
00420-00423 Hurych Jaromír 20 120132
40:02,95
38:49,62
01:18:52,57
00:00,00
15.97
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
73
00420-00760 Pavlík Slavomír 49 120777
16:15,42
15:38,22
31:53,64
00:00,00
30.1
 
2
72
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 120264
19:07,58
17:12,11
36:19,69
04:26,05
26.43
 
3
76
00420-01687 Mencák Jiří 20 120605
18:59,21
17:32,66
36:31,87
04:38,23
26.28
 
4
74
 
Pavlíková Lenka
 
22:12,72
21:11,72
43:24,44
11:30,80
22.12
 
5
77
00420-01502 Mráček Lukáš 16 120196
35:08,37
30:33,05
01:05:41,42
33:47,78
14.61
 
6
75
00420-00906 Brázda Petr 3 120845
33:52,35
32:06,04
01:05:58,39
34:04,75
14.55
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
78
00420-00458 Zapletal Martin
 
120877
27:14,83
24:42,26
51:57,09
00:00,00
18.48
 
2
71
00420-01664 Daňsová Zuzana 20 120069
34:51,65
45:29,76
01:20:21,41
28:24,32
11.95
 
3
70
00420-01598 Piskač Zdeněk 55 120878
44:38,00
47:24,76
01:32:02,76
40:05,67
10.43
 
                           
Kategorie: SKJ2 - Skijöring - bězec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
52
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 120640
26:04,52
26:22,81
52:27,33
00:00,00
24.02
 
2
60
00420-00913 Strnad Jiří 58 120881
30:30,19
34:54,27
01:05:24,46
12:57,13
19.26
 
3
57
00420-00162 Valtrová Iva 35 120879
37:03,84
35:41,92
01:12:45,76
20:18,43
17.32
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
53
00420-01444 Erbs Dušan 62 120526
22:57,51
24:03,41
47:00,92
00:00,00
26.8
 
2
54
00420-00309 Jerhotová Adéla
 
23:56,49
24:19,63
48:16,12
01:15,20
26.1
 
3
56
00420-00003 Stejskal Tomáš 58 120395
24:34,09
26:49,08
51:23,17
04:22,25
24.52
 
4
59
00420-00913 Strnad Jiří 58 120882
26:16,48
28:27,80
54:44,28
07:43,36
23.02
 
5
55
00420-00886 Stejskalová Monika 6
28:14,10
33:32,49
01:01:46,59
14:45,67
20.4
 
6
58
00420-00892 Strnad Jiří jun.
 
120880
26:08,48
37:20,14
01:03:28,62
16:27,70
19.85
 
7
50
 
Kopecký Jan
 
31:53,33
33:59,37
01:05:52,70
18:51,78
19.13
 
8
51
 
Kicukis Radek
 
45:25,59
01:06:01,62
01:51:27,21
01:04:26,29
11.31