Napsat dotaz

Jičín Pod Zebínem

Výsledková listina - Jičín Pod Zebínem (05.11.2011 - 06.11.2011)
logo závodu
www stránky závodu: http://JICIN.MUSHING.CZ
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
15
00420-00567 Čurda Milan 59 120568
16:06,00
15:29,00
31:35,00
00:00,00
20.14
 
2
53
 
Schwarze Lutz
 
19:23,00
20:08,00
39:31,00
07:56,00
16.09
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
00420-00457 Šidlo Luděk 59 120498
26:13,00
25:51,00
52:04,00
00:00,00
12.22
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
32
00420-01445 Klikar Richard 30 120456
11:13,00
11:19,00
22:32,00
00:00,00
28.22
 
2
23
 
Středa David
 
11:46,00
11:40,00
23:26,00
00:54,00
27.14
 
3
16
 
Lněnička Michal
 
12:23,00
11:41,00
24:04,00
01:32,00
26.43
 
4
19
00420-01698 Doležal Zdeňek - 1 25 120636
12:54,00
12:34,00
25:28,00
02:56,00
24.97
 
5
20
 
Doležal Zdeňek - 2
 
14:03,00
13:12,00
27:15,00
04:43,00
23.34
 
6
33
00420-00460 Flídr Aleš
 
120002
13:17,00
14:01,00
27:18,00
04:46,00
23.3
 
7
30
 
Krátký Jindřich
 
15:31,00
17:01,00
32:32,00
10:00,00
19.55
 
8
3
 
Svoboda Kuba
 
19:29,00
22:22,00
41:51,00
19:19,00
15.2
 
9
13
 
Rabas Lukáš
 
35:01,00
36:23,00
01:11:24,00
48:52,00
8.91
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
00420-00035 Stejskal Jiří 35 120234
20:08,00
20:49,00
40:57,00
00:00,00
15.53
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
7
00420-01695 Twardek Tomáš 63 120587
17:36,00
18:12,00
35:48,00
00:00,00
17.77
 
2
12
00420-00502 Dušková Zdena 35 120423
18:13,00
19:43,00
37:56,00
02:08,00
16.77
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
26
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 120517
21:31,00
22:14,00
43:45,00
00:00,00
14.54
 
2
38
 
Vondráček David
 
23:11,00
22:56,00
46:07,00
02:22,00
13.79
 
3
11
00420-00241 Šťastný Václav 9 120267
30:26,00
29:58,00
01:00:24,00
16:39,00
10.53
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
 
Kostelecký Filip
 
22:46,00
23:13,00
45:59,00
00:00,00
13.83
 
2
28
 
Bryscejn Roman
 
23:12,00
24:29,00
47:41,00
01:42,00
13.34
 
3
29
 
Samko Ondřej
 
24:58,00
26:35,00
51:33,00
05:34,00
12.34
 
4
1
 
Devátý Zdeňek
 
26:03,00
25:36,00
51:39,00
05:40,00
12.31
 
5
37
 
Pelikán Radek
 
34:45,00
21:32,00
56:17,00
10:18,00
11.3
 
6
6
 
Krejčí Petr
 
29:37,00
26:45,00
56:22,00
10:23,00
11.28
 
7
73
 
Šáfr Vladimír
 
48:16,00
49:49,00
01:38:05,00
52:06,00
16.52
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
24
00420-00502 Dušková Zdena 35 120424
21:31,00
23:11,00
44:42,00
00:00,00
14.23
 
2
21
 
Kynclová Zuzana
 
24:50,00
25:22,00
50:12,00
05:30,00
12.67
 
3
40
00420-01704 Pacltová Marie 20 120854
29:06,00
30:33,00
59:39,00
14:57,00
10.66
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
34
 
Neumann David
 
22:40,00
24:19,00
46:59,00
00:00,00
13.54
 
1
31
 
Točeková Lucie
 
19:44,00
20:07,00
39:51,00
00:00,00
15.96
 
2
5
 
Vodvárková Jana
 
21:14,00
21:01,00
42:15,00
02:24,00
15.05
 
3
2
 
Devátý David
 
22:01,00
21:41,00
43:42,00
03:51,00
14.55
 
4
25
 
Vraštil Vladimír, ml
 
22:32,00
22:41,00
45:13,00
05:22,00
14.07
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
 
Jačková Markéta
 
16:52,00
16:44,00
33:36,00
00:00,00
18.93
 
2
8
 
Jaček Jan
 
20:45,00
18:36,00
39:21,00
05:45,00
16.16
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 120856
13:05,00
12:38,00
25:43,00
00:00,00
24.73
 
2
22
00420-00843 Kubelka Jiří 59 120603
13:42,00
13:50,00
27:32,00
01:49,00
23.1
 
3
17
00420-01576 Hanušová Tereza 20 120670
20:07,00
19:33,00
39:40,00
13:57,00
16.03
 
4
18
00420-01575 Hanuš Tomáš 20 120683
22:54,00
23:35,00
46:29,00
20:46,00
13.68