Napsat dotaz

Vroutecký sprint

Výsledková listina - Vroutek (08.10.2011 - 09.10.2011)
www stránky závodu: http://www.kskps.info
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
00420-01007 Zetek Václav 35 120142
12:58,68
12:47,28
25:45,96
00:00,00
24.68
 
2
45
00420-01428 Zetková Jana 35 120149
15:44,17
15:01,66
30:45,83
04:59,87
20.67
 
3
32
00420-00236 Šindelář Milan 9 120660
19:02,47
18:37,04
37:39,51
11:53,55
16.89
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
35
00420-01014 Habásko Roman 9 120016
12:43,64
11:52,12
24:35,76
00:00,00
25.86
 
2
43
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 120106
14:36,60
13:47,87
28:24,47
03:48,71
22.39
 
3
29
00420-00321 Brzek Martin 35 120226
14:47,36
14:59,19
29:46,55
05:10,79
21.36
 
4
73
00420-00567 Čurda Milan 59 120568
15:52,85
14:38,24
30:31,09
05:55,33
20.84
 
5
30
00420-01499 Guregová Romana 9 120409
17:16,38
17:21,29
34:37,67
10:01,91
18.37
 
6
13
00420-01459 Alscher Ivan 35 120103
18:02,68
17:52,78
35:55,46
11:19,70
17.7
 
7
22
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 120124
18:18,65
18:24,49
36:43,14
12:07,38
17.32
 
8
37
00420-00351 Kmochová Vanda 17 120474
19:22,85
20:28,08
39:50,93
15:15,17
15.96
 
9
24
00420-01318 Lovětínský Milan 35 120273
20:28,18
19:51,63
40:19,81
15:44,05
15.77
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
26
00420-00542 Janko Ota 25 120476
27:03,95
23:33,01
50:36,96
00:00,00
12.57
 
2
28
00420-01481 Hofreiter Roman 25 120756
25:49,85
25:03,55
50:53,40
00:16,44
12.5
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-01658 Krátký Adam
 
120137
12:01,35
11:41,31
23:42,66
00:00,00
26.82
 
2
95
 
Strnad Jiří
 
12:36,37
12:09,00
24:45,37
01:02,71
25.69
 
3
33
00420-01698 Doležal Zdeněk 25 120636
13:30,37
13:02,06
26:32,43
02:49,77
23.96
 
4
34
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
13:47,05
13:21,30
27:08,35
03:25,69
23.43
 
5
18
00420-00417 Svoboda Jiří 56 120757
15:17,65
14:44,41
30:02,06
06:19,40
21.18
 
6
23
00420-01721 Muller Lukáš 35 120747
20:05,04
19:23,19
39:28,23
15:45,57
16.11
 
7
21
 
David Jan
 
21:00,95
20:58,87
41:59,82
18:17,16
15.14
 
8
31
00420-00246 Gurega Petr 9 120368
21:08,06
23:29,22
44:37,28
20:54,62
14.25
 
9
94
 
Pokorný Milan
 
25:13,49
34:15,14
59:28,63
35:45,97
10.69
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
39
00420-01280 Lišková Kamila 30 120740
11:09,79
11:03,38
22:13,17
00:00,00
28.62
 
2
97
00420-01655 Válková Renata 49 120403
11:39,39
11:33,57
23:12,96
00:59,79
27.39
 
3
65
00420-00674 Suchá Linda 58 120320
14:11,85
13:36,29
27:48,14
05:34,97
22.88
 
4
36
 
Smolíková Alena
 
15:50,30
16:02,12
31:52,42
09:39,25
19.95
 
5
98
 
Suttnerová Mirka
 
20:26,47
22:33,36
42:59,83
20:46,66
14.79
 
6
69
 
Melčová Stanislava
 
21:14,49
23:48,19
45:02,68
22:49,51
14.12
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
80
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 120262
10:32,23
10:28,01
21:00,24
00:00,00
30.28
 
2
14
 
Krohová Monika
 
17:52,41
18:04,83
35:57,24
14:57,00
17.69
 
3
25
 
Kubík Michal
 
17:29,66
19:18,28
36:47,94
15:47,70
17.28
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
81
00420-01646 Hladovec Pavel 35 120246
15:18,10
15:31,75
30:49,85
00:00,00
20.63
 
2
56
00420-00616 Mikutová Anita 35 120505
15:29,60
15:42,49
31:12,09
00:22,24
20.38
 
3
76
00420-01223 Kronus Roman 55 120685
16:35,22
16:12,94
32:48,16
01:58,31
19.39
 
4
55
00420-00502 Dušková Zdeňka 35 120423
16:34,46
16:45,59
33:20,05
02:30,20
19.08
 
5
83
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 120358
17:30,31
18:41,40
36:11,71
05:21,86
17.57
 
6
82
00420-00486 Kotiš Martin 40 120758
20:21,13
19:28,62
39:49,75
08:59,90
15.97
 
7
72
00420-01695 Twardek Tomáš 63 120587
20:30,25
19:41,42
40:11,67
09:21,82
15.82
 
8
19
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
120049
22:01,62
21:21,17
43:22,79
12:32,94
14.66
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
68
 
Slepička Martin
 
23:43,54
25:14,62
48:58,16
00:00,00
12.99
 
2
46
00420-01191 Němec Vojtěch 35 120759
24:54,13
24:17,81
49:11,94
00:13,78
12.93
 
3
71
00420-00241 Šťastný Václav 9 120267
30:54,26
30:48,18
01:01:42,44
12:44,28
10.31
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
100
 
Homolka Rudolf
 
18:02,68
18:23,55
36:26,23
00:00,00
17.45
 
2
74
00420-01185 Burian Jan 58 120449
19:41,31
20:27,45
40:08,76
03:42,53
15.84
 
3
75
00420-00807 Burian Jan ml. 58 120660
21:22,67
21:09,02
42:31,69
06:05,46
14.95
 
4
99
00420-00353 Nešněra Jiří 17 120261
32:02,68
31:08,27
01:03:10,95
26:44,72
10.07
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
53
00420-00502 Dušková Zdena 35 120424
23:10,56
22:45,51
45:56,07
00:00,00
13.85
 
2
67
00420-00675 Heroudková Jiřina 58 120293
23:14,12
23:14,01
46:28,13
00:32,06
13.69
 
3
20
 
Jirásková Eliška
 
32:02,39
31:18,60
01:03:20,99
17:24,92
10.04
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
51
00420-00050 Porubský Pavel
 
120116
11:43,74
11:36,08
23:19,82
00:00,00
27.26
 
2
42
00420-01139 Štěpánková Martina 62 120092
11:41,32
11:42,10
23:23,42
00:03,60
27.19
 
3
61
00420-00207 Tobiášek Michal 30 120543
12:20,98
12:09,35
24:30,33
01:10,51
25.95
 
4
41
00420-01658 Krátký Adam
 
120138
12:28,99
12:12,43
24:41,42
01:21,60
25.76
 
5
64
00420-00215 Suchý Jiří 58 120337
12:35,09
12:30,19
25:05,28
01:45,46
25.35
 
6
17
00420-01655 Válková Renata 49 120405
13:59,63
13:03,31
27:02,94
03:43,12
23.51
 
7
88
00420-00591 Voříšek Tomáš 56 120594
14:44,10
14:45,02
29:29,12
06:09,30
21.57
 
8
84
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 120266
15:27,68
15:10,10
30:37,78
07:17,96
20.76
 
9
87
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 120365
15:13,83
15:35,39
30:49,22
07:29,40
20.64
 
10
59
00420-00707 Bieliková Romana 40 120754
16:34,21
16:55,37
33:29,58
10:09,76
18.99
 
11
70
 
Fiedler Michael
 
19:00,26
18:19,76
37:20,02
14:00,20
17.04
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
47
00420-01700 Charouz Ondřej 16 120658
16:29,14
16:51,02
33:20,16
00:00,00
19.08
 
2
52
00420-00821 Petruželka Milan 20 120446
17:02,02
17:14,09
34:16,11
00:55,95
18.56
 
3
91
 
Voříšek Jaroslav
 
17:21,85
17:54,32
35:16,17
01:56,01
18.03
 
4
49
00420-01701 Charouz Jaroslav 16 120634
17:45,17
17:41,44
35:26,61
02:06,45
17.94
 
5
57
 
Kačur Jan
 
20:06,96
19:12,06
39:19,02
05:58,86
16.18
 
6
79
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58 120253
19:56,29
20:11,90
40:08,19
06:48,03
15.85
 
7
62
 
Kynclová Zuzana st.
 
20:15,62
21:24,97
41:40,59
08:20,43
15.26
 
8
92
 
Kotiš Jan
 
21:36,35
25:07,94
46:44,29
13:24,13
13.61
 
9
27
 
Kamešová Marcela
 
33:02,35
32:08,95
01:05:11,30
31:51,14
9.76
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
60
00420-00207 Tobiášek Michal 30 120544
10:30,53
10:33,68
21:04,21
00:00,00
30.18
 
2
50
00420-00050 Porubský Pavel
 
120117
10:45,51
11:15,49
22:01,00
00:56,79
28.89
 
3
63
00420-01613 Urbančík Martin 63 120214
11:39,73
11:18,54
22:58,27
01:54,06
27.69
 
4
38
 
Job Rostislav
 
13:49,62
14:04,20
27:53,82
06:49,61
22.8
 
5
66
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 120309
14:10,17
14:32,35
28:42,52
07:38,31
22.15
 
6
77
 
Kronusová Eva
 
18:53,60
17:35,64
36:29,24
15:25,03
17.43
 
7
90
 
Valtrová Iva
 
19:18,38
19:57,11
39:15,49
18:11,28
16.2
 
8
78
00420-01264 Kronusová Jana 55 120750
22:14,88
21:40,87
43:55,75
22:51,54
14.48