Napsat dotaz

Šediváčkův long 2012, MČR long

Výsledková listina - Deštné v Orlických horách (25.01.2012 - 28.01.2012)
Kategorie: LA1 - Čistokrevní 5-8 psů (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
34
 
Eichmann Janine
 
04:08,29
05:19,25
03:14,50
01:44,36
14:27,20
00:00,00
13.7
 
2
36
00420-01014 Habásko Roman - 7 9 120019
04:17,16
05:40,59
03:22,36
01:40,42
15:01,33
00:34,13
13.18
 
3
24
 
Häusler Heiko
 
04:04,43
05:53,29
03:48,28
01:58,46
15:45,26
01:18,06
12.57
 
4
45
00420-00022 Novotný Roman - 5 57 120803
04:48,35
06:36,48
04:09,42
02:27,47
18:02,52
03:35,32
10.97
 
5
25
 
Rest Michael
 
04:59,44
07:07,12
04:34,56
02:30,14
19:12,06
04:44,46
10.31
 
6
19
 
Heckwolf Martin
 
05:37,24
07:14,02
04:28,15
02:31,20
19:51,01
05:23,41
9.97
 
7
3
00420-01223 Kronus Roman - 5 55 120686
05:45,32
07:13,23
04:22,26
02:37,23
19:58,44
05:31,24
9.91
 
8
14
00420-00564 Polanská Sarah
 
05:33,54
07:41,11
05:11,16
02:38,24
21:04,45
06:37,25
9.39
 
9
4
 
Molcik Hans
 
05:21,54
07:51,02
05:41,05
02:50,18
21:44,19
07:16,59
9.11
 
10
17
 
Speer Wolfgang
 
06:09,01
07:42,13
05:20,59
02:45,38
21:57,51
07:30,31
9.01
 
11
31
 
Langer Bernd
 
06:19,15
08:40,25
05:20,38
02:59,35
23:19,53
08:52,33
8.49
 
12
16
00420-00308 Mikolášová Šárka
 
07:52,02
09:32,02
05:49,32
03:16,02
26:29,38
12:02,18
7.47
 
13
42
 
Zink Reinhold Peter
 
07:06,26
09:47,22
06:27,59
03:17,09
26:38,56
12:11,36
7.43
 
14
8
 
Berr Klaus
 
07:01,49
09:59,08
05:54,14
03:52,59
26:48,10
12:20,50
7.39
 
15
30
 
Barwik Renate
 
07:42,15
10:07,34
06:29,02
03:19,11
27:38,02
13:10,42
7.17
 
16
6
 
Ludwig Markus
 
07:34,41
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
17
29
 
Szerencsits Markus
 
07:51,37
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
18
53
00420-00246 Gurega Petr - 5 9 120370
05:19,37
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LC1 - Čistokrevní 2-4 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
32
 
Folz Michael
 
04:47,23
06:50,53
04:01,18
02:03,37
17:43,11
00:00,00
11.17
 
2
33
 
Gramberger-Kral Dieter
 
06:35,50
08:21,21
05:04,34
02:47,58
22:49,43
05:06,32
8.67
 
3
74
00420-00473 Sadílek František, ml. - 3 57 120827
05:41,05
08:43,37
05:54,49
03:37,56
23:57,27
06:14,16
8.26
 
4
7
 
Steiner Holger
 
07:51,16
09:35,26
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
5
50
00420-00486 Kotiš Martin - 4 40 120815
07:04,12
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LP - Pulka long - běžec na lyžích a 1-3 psi táhnoucí pulku (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
62
00420-00821 Petruželka Milan - 10 20 120440
07:05,25
10:22,51
07:13,50
03:32,23
28:14,29
00:00,00
7.01
 
2
70
 
Weiss Günter
 
08:16,44
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LU - Otevření 9 a více psů (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
80
00420-01599 Kolátor Vít 25 120885
03:09,08
04:25,48
02:34,15
01:25,55
11:35,06
00:00,00
17.09
 
2
43
00420-01375 Pícl Aleš - 2 25 120447
03:10,55
04:24,13
02:35,08
01:29,58
11:40,14
00:05,08
16.97
 
3
76
00420-00723 Zelenka Jindřich 25 120884
03:56,35
04:43,36
02:42,37
01:27,34
12:50,22
01:15,16
15.42
 
4
81
00420-01034 Merhaut Michal - 7 20 120721
03:31,57
04:50,20
02:55,16
01:40,05
12:57,38
01:22,32
15.28
 
5
73
00420-01007 Zetek Václav - 8 35 120145
03:42,17
05:14,13
03:21,04
01:48,39
14:06,13
02:31,07
14.04
 
6
48
00420-01413 Šafařík Tomáš - 4 20 120550
04:15,05
05:36,33
03:34,57
01:45,11
15:11,46
03:36,40
13.03
 
7
72
00420-01428 Zetková Jana, Ing. - 8 35 120152
04:17,50
05:46,52
03:27,49
01:55,03
15:27,34
03:52,28
12.81
 
8
88
 
Urban Werner
 
04:28,03
05:50,46
03:33,22
01:56,15
15:48,26
04:13,20
12.53
 
9
27
 
Weschle Bernd
 
04:10,47
05:48,39
03:50,33
02:12,09
16:02,08
04:27,02
12.35
 
10
39
 
Gotthard Ralf
 
05:28,38
06:43,59
04:08,58
02:22,26
18:44,01
07:08,55
10.57
 
11
12
 
Brunner Roman
 
05:36,08
07:21,42
04:08,41
02:13,04
19:19,35
07:44,29
10.25
 
12
23
 
Senn Christine
 
05:50,01
07:25,36
04:23,02
02:19,17
19:57,56
08:22,50
9.92
 
13
21
 
Brechbuhler Kurt
 
06:36,15
07:29,00
04:24,15
02:19,41
20:49,11
09:14,05
9.51
 
14
9
 
Jasinski Bianka
 
06:24,55
09:03,11
04:43,18
02:27,21
22:38,45
11:03,39
8.74
 
15
47
00420-01052 Sochor Jiří - 6 25 120647
04:17,41
00:0D,NS
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
16
28
 
Zauner Martin
 
08:31,08
00:00,DQ
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LU1 - Čistokrevní 9 a více psů (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
97
00420-01475 Řehout Martin 11 120883
04:17,16
06:08,44
03:37,22
01:59,39
16:03,01
00:00,00
12.34
 
2
75
 
Farcy Ludovic
 
04:26,35
06:01,17
03:32,37
02:02,34
16:03,03
00:00,02
12.34
 
3
38
 
Jähnig Beate
 
05:00,20
06:05,01
03:29,23
01:51,15
16:25,59
00:22,58
12.05
 
4
5
 
Schinzel Gerald
 
04:30,47
06:11,26
03:48,23
02:01,55
16:32,31
00:29,30
11.97
 
5
1
00420-00767 Brzková Klára - 7 35 120240
04:31,31
06:36,07
04:24,46
02:29,57
18:02,21
01:59,20
10.98
 
6
26
 
Heis Hans-Peter
 
05:06,14
07:34,54
05:18,42
02:37,29
20:37,19
04:34,18
9.6
 
7
49
 
van de Ven Marc
 
07:20,55
10:04,30
06:15,30
03:19,42
27:00,37
10:57,36
7.33