Napsat dotaz

Radíkovský sprint-ROZLOUČENÍ SE SEZÓNOU

Výsledková listina - Olomouc-Radíkov (24.03.2012 - 25.03.2012)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
24
00420-00010 Levíček Martin 49
18:40,00
10:54,00
29:34,00
00:00,00
 
2
22
00420-01695 Twardek Tomáš 63
16:32,00
13:33,00
30:05,00
00:31,00
 
3
21
00420-01343 Zetek Zdeněk 16
16:28,00
13:56,00
30:24,00
00:50,00
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
26
00420-01452 Bohatý Milan 20
12:34,00
09:54,00
22:28,00
00:00,00
 
2
28
00420-01538 Hrubý David 20
13:24,00
11:35,00
24:59,00
02:31,00
 
3
29
00420-01691 Špringer Ivo
 
16:05,00
09:14,00
25:19,00
02:51,00
 
4
67
00420-01538 Hrubý David 20
14:01,00
11:47,00
25:48,00
03:20,00
 
5
0
00420-01132 Bajgarová Eva 16
14:30,00
12:01,00
26:31,00
04:03,00
 
6
66
00420-01703 Netri Tomáš 63
14:08,00
12:43,00
26:51,00
04:23,00
 
7
65
00420-00011 Levíčková Helena 49
15:40,00
12:09,00
27:49,00
05:21,00
 
8
25
00420-01502 Mráček Lukáš 16
16:57,00
13:01,00
29:58,00
07:30,00
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
30
00420-01664 Daňsová Zuzana 20
17:41,00
16:29,00
34:10,00
00:00,00
 
2
31
 
Kicukis Radek
 
17:00,00
17:31,00
34:31,00
00:21,00
 
3
27
00420-01437 Kelemen Oto
 
19:19,00
17:39,00
36:58,00
02:48,00
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
19
00420-01613 Urbančík Martin 63
09:20,00
08:59,00
18:19,00
00:00,00
 
2
17
00420-01601 Pospíšil Petr 17
11:16,00
10:57,00
22:13,00
03:54,00
 
3
69
00420-00906 Brázda Petr 3
11:44,00
11:58,00
23:42,00
05:23,00
 
4
53
 
Juračka Pavel
 
11:52,00
01:17:00,00
01:28:52,00
01:10:33,00
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
18
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17
09:58,00
09:52,00
19:50,00
00:00,00
 
2
13
00420-01382 Tomášková Jana 62
11:03,00
09:35,00
20:38,00
00:48,00
 
3
14
00420-00795 Valentová Eva 64
11:56,00
11:42,00
23:38,00
03:48,00
 
4
15
 
Blachová Lenka
 
12:24,00
11:35,00
23:59,00
04:09,00
 
5
12
00420-01699 Havlíčková Adéla 16
12:26,00
12:44,00
25:10,00
05:20,00
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
39
00420-01613 Urbančík Martin 63
08:59,00
08:22,00
17:21,00
00:00,00
 
2
59
 
Šmotek Jiří
 
13:28,00
12:22,00
25:50,00
08:29,00
 
3
40
 
Kocvrlichová Hana
 
15:21,00
15:13,00
30:34,00
13:13,00
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
35
 
Blucha Jan
 
12:24,00
11:45,00
24:09,00
00:00,00
 
2
34
 
Hájková Jana
 
16:22,00
15:32,00
31:54,00
07:45,00
 
3
66
00420-01703 Netri Tomáš 63
17:07,00
15:17,00
32:24,00
08:15,00
 
4
38
00420-01266 Vojvodík Martin
 
18:57,00
17:07,00
36:04,00
11:55,00
 
5
33
 
Pospíšilová Kateřina
 
17:08,00
19:52,00
37:00,00
12:51,00
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
58
00420-01480 Fochler Petr 62
10:59,00
11:15,00
22:14,00
00:00,00
 
2
69
00420-00906 Brázda Petr 3
14:41,00
14:32,00
29:13,00
06:59,00
 
3
50
 
Frydrych Broňa
 
15:28,00
15:10,00
30:38,00
08:24,00
 
4
52
 
Futák Vladimír
 
15:20,00
15:32,00
30:52,00
08:38,00
 
5
70
 
Čuřík Michal
 
15:40,00
15:40,00
31:20,00
09:06,00
 
6
55
 
Krejčí Petr
 
17:27,00
18:35,00
36:02,00
13:48,00
 
7
54
 
Stehlík Bronislav
 
20:13,00
20:16,00
40:29,00
18:15,00
 
8
56
 
Copko Erik
SK
19:51,00
21:10,00
41:01,00
18:47,00
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
46
00420-01382 Tomášková Jana 62
15:15,00
14:30,00
29:45,00
00:00,00
 
2
47
00420-01462 Matrková Lucie
 
14:57,00
15:38,00
30:35,00
00:50,00
 
3
44
 
Horňáková Petra
SK
17:07,00
17:24,00
34:31,00
04:46,00
 
4
49
 
Vodvárková Jana
 
20:29,00
19:52,00
40:21,00
10:36,00
 
5
42
00420-01696 Kolmanová Petra 16
22:31,00
21:43,00
44:14,00
14:29,00
 
6
62
 
Kvapilová Kristýna
 
22:22,00
22:26,00
44:48,00
15:03,00
 
7
61
 
Vrublovská Radka
 
23:23,00
21:26,00
44:49,00
15:04,00
 
8
43
 
Kocvrlichová Hana
 
22:25,00
23:30,00
45:55,00
16:10,00
 
9
48
 
Kouřilová Květa
 
30:36,00
30:15,00
01:00:51,00
31:06,00
 
10
45
 
Kolářová Zuzana
 
33:46,00
34:30,00
01:08:16,00
38:31,00
 
                   
Třída: Jun - Juniorská třída
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
64
 
Lexman Vojtěch
 
08:07,00
08:09,00
16:16,00
00:00,00
 
2
63
 
Peka Filip
 
08:45,00
08:17,00
17:02,00
00:46,00
 
3
60
 
Pospíšilová Kateřina
 
09:00,00
09:32,00
18:32,00
02:16,00