Napsat dotaz

Memoriál Vaška Kováříka III. ročník ESDRA CUP

Výsledková listina - Tři Studně - Horník (30.10.2010 - 31.10.2010)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
00420-01085 Trnka Jiří, ml. - 1 49
10:37,13
10:31,73
21:08,86
00:00,00
30.07
 
2
26
 
Bayer Ania
POL
10:27,42
11:10,98
21:38,40
00:29,54
29.39
 
3
30
 
Pažur Miroslav
SVK
11:15,42
11:18,98
22:34,40
01:25,54
28.17
 
4
32
00420-01087 Trnková Gabriela - 1 49
11:32,98
11:14,66
22:47,64
01:38,78
27.9
 
5
33
00420-00010 Levíček Martin, st. 49
11:58,32
11:40,22
23:38,54
02:29,68
26.9
 
6
28
00420-00992 Zvolský Pavel - 2 25
10:56,54
12:42,86
23:39,40
02:30,54
26.88
 
7
31
00420-00052 Böhm Zdeněk - 1
 
12:57,89
11:26,76
24:24,65
03:15,79
26.05
 
8
29
00420-01018 Hübner Tomáš - 1 17
11:56,09
13:36,89
25:32,98
04:24,12
24.89
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
35
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 1 49 110822
11:50,13
11:54,42
23:44,55
00:00,00
26.79
2679
 
2
34
00420-00442 Krkoška Štěpán, st.
 
110813
12:25,06
12:10,60
24:35,66
00:51,11
25.86
2586
 
3
73
00420-00442 Krkoška Štěpán, st.
 
110814
13:43,06
14:06,51
27:49,57
04:05,02
22.86
2286
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
 
Hošek Jan
SVK
10:00,00
10:11,48
20:11,48
00:00,00
31.5
 
2
3
00420-01612 Čechura Lukáš - 1 58
10:20,00
09:59,06
20:19,06
00:07,58
31.3
 
3
10
00420-01658 Krátký Adam - 1
 
10:28,00
10:03,44
20:31,44
00:19,96
30.99
 
4
13
00420-01116 Chovanec Michal - 1 49
10:27,00
10:21,13
20:48,13
00:36,65
30.57
 
5
7
00420-01425 Lorenz Tomáš - 1 35
10:29,00
10:40,35
21:09,35
00:57,87
30.06
 
6
99
00420-01445 Klikar Richard - 1 30
10:39,00
10:37,94
21:16,94
01:05,46
29.88
 
7
5
00420-01613 Urbančík Martin - 1 63
10:42,00
10:37,95
21:19,95
01:08,47
29.81
 
8
6
00420-01687 Mencák Jiří - 1 20
10:52,00
10:28,16
21:20,16
01:08,68
29.81
 
9
9
00420-00013 Šabaka Jan, st. - 1
 
10:42,00
10:47,70
21:29,70
01:18,22
29.59
 
10
1
 
Swiderski Michal
POL
10:50,00
11:01,13
21:51,13
01:39,65
29.1
 
11
8
00420-01653 Jurčaga Jakub - 1 58
11:13,00
10:40,94
21:53,94
01:42,46
29.04
 
12
4
00420-01497 Cipro Šimon - 4 30
11:05,00
11:00,26
22:05,26
01:53,78
28.79
 
13
12
00420-01603 Stoklasa Martin - 1
 
10:52,00
11:16,19
22:08,19
01:56,71
28.73
 
14
15
 
Bánoci Jaroslav
SVK
11:58,00
11:41,48
23:39,48
03:28,00
26.88
 
15
11
00420-01675 Gremlica Martin - 5 16
12:27,00
12:31,01
24:58,01
04:46,53
25.47
 
16
14
 
Jahoda Petr
 
13:24,00
14:40,22
28:04,22
07:52,74
22.66
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
00420-01280 Lišková Kamila - 1
 
09:59,00
10:00,20
19:59,20
00:00,00
31.82
 
1
18
00420-00587 Pekárková Vendula - 30
10:09,00
09:50,20
19:59,20
00:00,00
31.82
 
3
95
00420-01382 Tomášková Jana - 1 62
10:37,00
10:33,13
21:10,13
01:10,93
30.04
 
4
19
00420-00466 Erlebachová Ilona - 30
10:47,00
10:34,85
21:21,85
01:22,65
29.77
 
5
16
00420-01606 Kuříková Václava - 1 58
10:45,00
10:37,44
21:22,44
01:23,24
29.76
 
6
25
00420-01655 Válková Renata - 3 49
10:48,00
10:50,48
21:38,48
01:39,28
29.39
 
7
21
00420-00796 Perůtková Ivana - 1
 
11:05,00
11:08,42
22:13,42
02:14,22
28.62
 
8
20
 
Rychwalska Agnieszka
POL
10:53,00
11:38,26
22:31,26
02:32,06
28.24
 
9
24
00420-00795 Valentová Eva - 1 64
11:39,00
11:53,60
23:32,60
03:33,40
27.01
 
10
23
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17
12:13,00
11:33,89
23:46,89
03:47,69
26.74
 
11
22
00420-01602 Navrátilová Veronika 30
11:58,00
11:51,19
23:49,19
03:49,99
26.7
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 1 17
10:02,11
10:27,92
20:30,03
00:00,00
31.02
 
2
38
 
Marcin Peter
SVK
10:31,09
10:09,85
20:40,94
00:10,91
30.75
 
3
39
00420-01452 Bohatý Milan - 1 20
11:35,92
10:21,76
21:57,68
01:27,65
28.96
 
4
42
 
Bánoci Jaroslav
SVK
11:18,11
11:05,11
22:23,22
01:53,19
28.41
 
5
37
00420-00760 Pavlík Slavomír - 1 49
11:42,11
11:33,92
23:16,03
02:46,00
27.33
 
6
41
00420-00011 Levíčková Helena, In 49
11:48,80
11:30,98
23:19,78
02:49,75
27.26
 
7
43
00420-01599 Kolátor Vít - 2 25
13:32,51
12:49,70
26:22,21
05:52,18
24.12
 
8
45
00420-00760 Pavlík Slavomír - 2 49
13:58,54
13:52,26
27:50,80
07:20,77
22.84
 
9
44
00420-00754 Levíčková Barbora - 49
14:02,11
15:23,73
29:25,84
08:55,81
21.61
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
76
00420-01614 Juhaňáková Veronika
 
13:44,51
13:55,80
27:40,31
00:00,00
22.98
 
2
74
 
Pažur Miroslav
SVK
14:03,67
14:56,44
29:00,11
01:19,80
21.93
 
3
75
00420-01649 Fučík David - 1 16
15:22,36
15:53,42
31:15,78
03:35,47
20.34
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
77
 
Daňsová Zuzana
 
29:20,30
32:15,08
01:01:35,38
00:00,00
10.33
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
86
00420-01444 Erbs Dušan, Mgr. - 1 62
15:17,00
15:47,22
31:04,22
00:00,00
20.47
 
2
82
00420-00215 Suchý Jiří - 1 58
15:30,00
15:40,55
31:10,55
00:06,33
20.4
 
3
80
00420-01480 Fochler Petr - 1 62
15:37,00
15:34,19
31:11,19
00:06,97
20.39
 
4
83
00420-01450 Straňák Dušan - 1 42
16:48,00
17:05,85
33:53,85
02:49,63
18.76
 
5
81
00420-00604 Šáfr Vladimír - 1 58
17:01,00
17:14,35
34:15,35
03:11,13
18.57
 
6
85
 
Mrózek Robert
POL
17:33,00
17:28,98
35:01,98
03:57,76
18.15
 
                           
Kategorie: CCMJ - CaniCross Muži junioři - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
98
 
Tlamka Michal
 
22:20,00
23:59,80
46:19,80
00:00,00
12.43
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
88
00420-00209 Halířová Jarmila - 1 17
17:09,00
17:09,82
34:18,82
00:00,00
18.53
 
2
96
00420-00560 Chovancová Markéta
 
19:03,00
17:48,82
36:51,82
02:33,00
17.25
 
3
92
00420-01461 Marešová Nicole - 1 58
20:14,00
20:14,39
40:28,39
06:09,57
15.71
 
4
89
00420-01606 Kuříková Václava - 3 58
20:33,00
19:57,42
40:30,42
06:11,60
15.7
 
5
90
 
Hošeková Vanda
SVK
20:22,00
20:11,29
40:33,29
06:14,47
15.68
 
6
93
00420-01462 Matrková Lucie - 1
 
21:29,00
22:18,42
43:47,42
09:28,60
14.52
 
7
94
00420-00795 Valentová Eva - 2 64
25:31,00
26:15,85
51:46,85
17:28,03
12.28
 
                           
Kategorie: CCWJ - CaniCross Ženy juniorky - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
97
 
Pospíšilová Kateřina
 
28:19,00
25:58,09
54:17,09
00:00,00
10.61
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
66
00420-01382 Tomášková Jana - 3 62
11:20,00
11:26,35
22:46,35
00:00,00
27.93
 
1
62
00420-00207 Tobiášek Michal - 2 30
11:21,00
11:25,35
22:46,35
00:00,00
27.93
 
3
65
00420-00466 Erlebachová Ilona - 30
11:22,00
11:24,54
22:46,54
00:00,19
27.92
 
4
64
00420-01497 Cipro Šimon - 2 30
11:30,00
11:40,32
23:10,32
00:23,97
27.45
 
5
63
00420-00309 Jerhotová Adéla - 1
 
11:59,00
11:48,94
23:47,94
01:01,59
26.72
 
6
71
00420-01601 Pospíšil Petr - 3 17
12:42,00
13:33,94
26:15,94
03:29,59
24.21
 
7
67
00420-00003 Stejskal Tomáš - 4 58
13:23,00
13:42,22
27:05,22
04:18,87
23.48
 
8
68
00420-00222 Čermák Roman - 6
 
13:33,00
14:08,57
27:41,57
04:55,22
22.97
 
9
70
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17
13:42,00
14:46,44
28:28,44
05:42,09
22.34
 
10
69
00420-00886 Stejskalová Monika - 6
14:29,00
14:38,85
29:07,85
06:21,50
21.83
 
11
79
00420-00793 Bohatý Michal - 3
 
14:56,00
14:12,54
29:08,54
06:22,19
21.82
 
12
72
00420-01479 Šmotek Jiří - 1
 
15:34,00
15:43,60
31:17,60
08:31,25
20.32
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
10:03,57
10:07,76
20:11,33
00:00,00
31.5
 
2
54
 
Rychwalska Agnieszka
POL
10:03,22
10:20,54
20:23,76
00:12,43
31.18
 
3
47
00420-01496 Vacke Ivo - 1 30
10:19,26
10:12,66
20:31,92
00:20,59
30.98
 
4
55
 
Swiderski Michal
POL
10:29,86
10:45,13
21:14,99
01:03,66
29.93
 
5
51
 
Hachol Grzegorz
POL
10:46,76
10:59,01
21:45,77
01:34,44
29.22
 
6
53
00420-01151 Ženíšek Michal - 5 58
11:02,73
11:24,60
22:27,33
02:16,00
28.32
 
7
57
 
Šefrna Michal
 
11:15,09
11:15,29
22:30,38
02:19,05
28.26
 
8
49
00420-01461 Marešová Nicole - 4 58
11:40,82
11:27,76
23:08,58
02:57,25
27.48
 
9
52
00420-00982 Czastka Sven - 1 58
11:33,09
12:03,39
23:36,48
03:25,15
26.94
 
10
50
00420-01339 Keltner Vlastimil - 58
11:47,22
12:38,42
24:25,64
04:14,31
26.04
 
11
58
00420-01687 Mencák Jiří - 2 20
12:18,80
12:45,80
25:04,60
04:53,27
25.36
 
12
61
 
Špringer Ivo
 
13:10,95
13:13,08
26:24,03
06:12,70
24.09
 
13
56
00420-01653 Jurčaga Jakub - 2 58
13:32,30
13:36,70
27:09,00
06:57,67
23.43
 
14
60
 
Jahoda Petr
 
14:12,64
14:13,35
28:25,99
08:14,66
22.37
 
15
46
00420-00754 Levíčková Barbora - 49
15:09,61
14:40,94
29:50,55
09:39,22
21.31
 
16
59
00420-01462 Matrková Lucie - 1
 
15:11,80
14:43,46
29:55,26
09:43,93
21.26