Napsat dotaz

O pohár Lady Bright Magadan, MRF sprint, ESDRA CUP

Výsledková listina - Bystřec (26.02.2011 - 27.02.2011)
www stránky závodu: www.pohar-ladybrighit.cz.
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
15
00420-00442 Krkoška Štěpán
 
110982
16:46,02
17:07,70
33:53,72
00:00,00
31.86
6372
E
 
2
19
00420-01105 Kůrka Zdeněk 49 110981
18:42,29
18:11,27
36:53,56
02:59,84
29.27
5854
E
 
                           
Kategorie: B2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
00420-01109 Pešková Alena 20 110854
36:07,42
39:11,25
01:15:18,67
00:00,00
14.34
2868
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
28
00420-00760 Pavlík Slavomír 49 110817
15:09,60
15:07,87
30:17,47
00:00,00
35.65
7130
E
 
2
18
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 110299
15:21,47
15:36,30
30:57,77
00:40,30
34.88
6976
E
 
3
13
00420-01562 Peka Jan 16 110984
30:17,70
30:45,93
01:01:03,63
30:46,16
17.69
3538
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
00420-00442 Krkoška Štěpán
 
110983
18:50,86
17:52,74
36:43,60
00:00,00
29.41
5882
E
 
2
16
 
Zemčáková Jana
SK
21:50,67
23:51,94
45:42,61
08:59,01
23.63
 
3
17
00420-00616 Mikutová Anita 35 110390
23:49,45
23:33,69
47:23,14
10:39,54
22.79
4558
1
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
00420-00458 Zapletal Martin
 
110975
23:32,65
26:00,32
49:32,97
00:00,00
21.8
4360
E
 
2
12
 
Heczko Zbignew
PL
31:44,86
30:11,81
01:01:56,67
12:23,70
17.43
 
                           
Kategorie: SKJ2 - Skijöring - bězec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
70
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
110946
22:08,52
21:42,95
43:51,47
00:00,00
31.74
6348
E
 
2
73
00420-00913 Strnad Jiří, st. 58 110986
27:02,52
27:31,32
54:33,84
10:42,37
25.51
5102
2
 
3
71
 
Doležal Zdeněk
 
28:38,06
30:05,97
58:44,03
14:52,56
23.7
 
4
72
00420-00892 Strnad Jiří, ml.
 
110989
31:06,99
33:49,18
01:04:56,17
21:04,70
21.44
4288
 
5
75
 
Guziur Jan
 
01:24:16,47
01:14:11,18
02:38:27,65
01:54:36,18
8.78
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
52
00420-00437 Krkoška Jiljí, Ing.
 
110970
22:04,67
25:10,94
47:15,61
00:00,00
22.85
4570
3
 
2
56
 
Matanin Martin
SK
23:02,40
24:15,39
47:17,79
00:02,18
22.83
 
3
53
 
Vaško Ivan
 
24:38,81
27:16,55
51:55,36
04:39,75
20.8
 
4
25
 
Kopecký Jan
 
28:41,55
30:18,91
59:00,46
11:44,85
18.3
 
5
55
 
Kulhánek Zdeněk
 
36:43,38
35:15,72
01:11:59,10
24:43,49
15
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
50
00420-01655 Válková Renata 49 110985
19:53,93
19:34,65
39:28,58
00:00,00
27.36
5472
1
 
2
54
00420-01664 Daňsová Zuzana 20 110988
43:45,15
47:45,29
01:31:30,44
52:01,86
11.8
2360