Napsat dotaz

Border Rush: Husquarna-Genesis Trophy

Výsledková listina - Tři Studně- Jakuszyce Krkonoše (02.01.2011 - 09.01.2011)
logo závodu
www stránky závodu: http://www.borderrush.com/cz/genesis.php
Kategorie: MB - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 5. kolo
 ??? km
 6. kolo
 ??? km
 7. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
19
00420-00872 Prokůpek Aleš
 
110961
01:02:31,50
01:03:15,50
33:43,50
01:22:10,10
40:16,10
01:27:19,80
43:48,20
06:53:04,70
00:00,00
21.58
2158
3
 
2
2
00420-01018 Hübner Tomáš 17 110812
01:09:15,90
01:05:09,10
34:07,30
01:27:00,60
42:22,00
01:33:35,60
44:40,80
07:16:11,30
23:06,60
20.44
2044
3
 
3
20
00420-01034 Merhaut Michal 20 110784
01:07:59,10
01:05:41,10
35:00,00
01:31:15,00
43:18,10
01:34:54,20
46:41,80
07:24:49,30
31:44,60
20.04
2004
 
4
6
00420-01007 Zetek Václav 35 110274
01:12:37,00
01:04:55,10
33:55,80
01:38:04,60
42:59,60
01:35:47,00
44:57,10
07:32:16,20
39:11,50
19.71
1971
 
5
13
 
Krupa Mariusz
PL
01:15:57,10
01:11:51,20
39:25,40
01:35:00,70
45:02,30
01:38:28,20
50:32,60
07:56:17,50
01:03:12,80
18.72
 
6
7
00420-01428 Zetková Jana 35 110278
01:34:28,10
01:24:35,30
41:28,10
01:52:31,50
53:16,40
02:00:00,40
53:58,30
09:20:18,10
02:27:13,40
15.91
1591
 
7
21
 
Seres Anna
H
01:30:31,20
01:25:02,40
43:20,90
01:55:50,00
00:00,00
01:46:38,60
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: MSKJ2 - Skijöring - běžec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 5. kolo
 ??? km
 6. kolo
 ??? km
 7. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
12
00420-00215 Suchý Jiří 58 110385
01:00:33,90
54:25,40
30:19,50
01:15:46,60
36:23,00
01:18:19,40
38:03,40
06:13:51,20
00:00,00
23.85
2385
2
 
2
17
00420-01144 Janovský Pavel 35
01:03:39,80
58:41,30
32:14,00
01:19:15,60
39:19,60
01:22:21,40
41:24,30
06:36:56,00
23:04,80
22.46
 
3
18
00420-01599 Kolátor Vít 25 110745
01:18:11,40
01:09:06,20
36:32,40
01:33:05,10
44:41,70
01:38:03,00
47:41,30
07:47:21,10
01:33:29,90
19.08
1908
 
                           
Kategorie: MU - Unlimited spřežení 7 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 5. kolo
 ??? km
 6. kolo
 ??? km
 7. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
 
Habermann Karl
D
56:01,90
52:36,40
28:08,00
01:11:53,50
34:08,90
01:12:06,70
37:39,40
05:52:34,80
00:00,00
25.29
 
2
5
00420-01255 Pfeifer Pavel 25
54:50,10
51:51,80
28:10,10
01:13:36,50
36:10,90
01:12:49,20
36:05,70
05:53:34,30
01:59,50
25.22
 
3
14
00420-00992 Zvolský Pavel 25 110577
01:00:16,20
58:51,30
29:00,80
01:14:57,60
34:31,50
01:15:16,60
37:38,90
06:10:32,90
17:58,10
24.06
2406
2
 
4
11
 
Burzyñski Grzegorz
PL
01:04:44,20
53:45,90
29:24,70
01:14:12,60
36:13,60
01:22:13,50
39:15,80
06:19:50,30
27:15,50
23.47
 
5
8
 
Pela Chrystian
PL
01:04:39,20
58:30,50
31:01,20
01:18:43,10
38:00,70
01:27:35,20
42:28,10
06:40:58,00
48:23,20
22.24
 
6
1
00420-00010 Levíček Martin 49 110010
01:06:11,10
01:03:30,30
30:02,80
01:22:30,70
37:18,40
01:23:11,60
39:58,10
06:42:43,00
50:08,20
22.14
2214
3
 
7
4
 
Tomaszewski Maciej
PL
01:10:42,30
01:01:40,50
30:01,90
01:29:12,40
41:41,00
01:26:58,20
40:43,10
07:00:59,40
01:08:24,60
21.18
 
8
15
 
Jahoda Petr
 
01:16:46,00
01:06:32,10
35:46,70
01:39:20,00
53:34,20
01:51:48,10
48:09,60
08:11:56,70
02:19:21,90
18.12
 
9
16
00420-00351 Kmochová Vanda 17 110843
01:41:07,40
01:42:59,10
51:40,30
02:20:47,50
01:01:34,20
02:26:41,30
01:16:04,00
11:20:53,80
05:28:19,00
13.09
1309