Napsat dotaz

Vetamix Cup

Výsledková listina - Točník (13.11.2010 - 13.11.2010)
www stránky závodu: http://tocnik2010.webgarden.cz
Třída: MU - Spřežení 7-12 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
48
00420-00575 Holá Jana 9
52:26,58
51:56,39
01:44:22,97
00:00,00
 
                   
Třída: MU1 - Spřežení 7-12 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
37
00420-00767 Brzková Klára 35
50:16,53
48:48,11
01:39:04,64
00:00,00
 
2
1
00420-01112 Krásný Václav 40
56:00,74
56:01,05
01:52:01,79
12:57,15
 
3
11
00420-00542 Janko Ota 25
01:13:37,56
01:17:22,90
02:31:00,46
51:55,82
 
                   
Třída: MB - Spřežení 4-6 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
4
00420-01007 Zetek Václav 35
51:25,79
52:24,43
01:43:50,22
00:00,00
 
2
3
00420-01428 Zetková Jana 40
52:50,94
51:28,52
01:44:19,46
00:29,24
 
                   
Třída: MB1 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
59
00420-01051 Tomášek Miloš 40
54:04,20
51:17,68
01:45:21,88
00:00,00
 
2
32
00420-01223 Kronus Roman 55
54:08,02
52:51,11
01:46:59,13
01:37,25
 
3
2
00420-01184 Krásná Jana
 
53:48,28
56:00,89
01:49:49,17
04:27,29
 
4
14
00420-01499 Guregová Romana 9
52:53,66
56:57,11
01:49:50,77
04:28,89
 
5
49
00420-01227 Hejna Josef 55
58:46,01
58:28,70
01:57:14,71
11:52,83
 
6
46
 
Baltiar Milan
 
59:07,59
59:21,38
01:58:28,97
13:07,09
 
7
17
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
01:03:05,30
01:03:17,19
02:06:22,49
21:00,61
 
8
70
00420-01336 Kalous Petr
 
01:05:54,79
01:05:10,66
02:11:05,45
25:43,57
 
                   
Třída: MB2 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
41
00420-01275 Vraštil Vladislav 59
01:03:49,77
01:03:36,89
02:07:26,66
00:00,00
 
2
44
00420-01191 Němec Vojta 35
01:07:29,30
01:07:26,93
02:14:56,23
07:29,57
 
3
42
00420-01109 Pešková Alena 20
01:22:10,82
01:20:36,75
02:42:47,57
35:20,91
 
                   
Třída: MBKJ - Bikejöring s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
72
00420-01151 Ženíšek Michal 58
34:31,29
31:59,40
01:06:30,69
00:00,00
 
2
77
00420-01461 Marešová Nicol 58
35:36,74
33:06,43
01:08:43,17
02:12,48
 
3
33
00420-00982 Czastka Sven 58
35:57,83
35:18,17
01:11:16,00
04:45,31
 
4
51
00420-00222 Čermák Roman
 
35:51,26
36:41,09
01:12:32,35
06:01,66
 
5
54
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
37:19,85
35:22,00
01:12:41,85
06:11,16
 
6
23
 
Šefrna Michal
 
42:12,76
38:22,81
01:20:35,57
14:04,88
 
7
25
00420-01606 Kuříková Václava 58
41:37,69
40:19,90
01:21:57,59
15:26,90
 
8
21
00420-01646 Hladovec Pavel 35
50:14,66
50:39,78
01:40:54,44
34:23,75
 
                   
Třída: MSC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
36
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
43:07,76
38:21,53
01:21:29,29
00:00,00
 
2
40
00420-01144 Janovský Pavel 35
42:10,93
39:33,11
01:21:44,04
00:14,75
 
3
31
00420-01598 Piskač Zdeněk 55
57:38,63
55:03,31
01:52:41,94
31:12,65