Napsat dotaz

Vetamix Cup

Výsledková listina - Točník (13.11.2010 - 13.11.2010)
www stránky závodu: http://tocnik2010.webgarden.cz
Kategorie: MB - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
00420-01007 Zetek Václav 35 110274
51:25,79
52:24,43
01:43:50,22
00:00,00
14.21
1421
 
2
3
00420-01428 Zetková Jana 40 110278
52:50,94
51:28,52
01:44:19,46
00:29,24
14.15
1415
 
                           
Kategorie: MB1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
59
00420-01051 Tomášek Miloš 40 110321
54:04,20
51:17,68
01:45:21,88
00:00,00
14.01
1401
 
2
32
00420-01223 Kronus Roman 55 110557
54:08,02
52:51,11
01:46:59,13
01:37,25
13.8
1380
 
3
2
00420-01184 Krásná Jana
 
110910
53:48,28
56:00,89
01:49:49,17
04:27,29
13.44
1344
 
4
14
00420-01499 Guregová Romana 9 110094
52:53,66
56:57,11
01:49:50,77
04:28,89
13.44
1344
 
5
49
00420-01227 Hejna Josef 55 110912
58:46,01
58:28,70
01:57:14,71
11:52,83
12.59
1259
 
6
46
 
Baltiar Milan
 
59:07,59
59:21,38
01:58:28,97
13:07,09
12.46
 
7
17
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
110861
01:03:05,30
01:03:17,19
02:06:22,49
21:00,61
11.68
1168
 
8
70
00420-01336 Kalous Petr
 
110911
01:05:54,79
01:05:10,66
02:11:05,45
25:43,57
11.26
1126
 
                           
Kategorie: MB2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
41
00420-01275 Vraštil Vladislav 59 110473
01:03:49,77
01:03:36,89
02:07:26,66
00:00,00
11.58
1158
 
2
44
00420-01191 Němec Vojta 35 110847
01:07:29,30
01:07:26,93
02:14:56,23
07:29,57
10.94
1094
 
3
42
00420-01109 Pešková Alena 20 110331
01:22:10,82
01:20:36,75
02:42:47,57
35:20,91
9.07
907
 
                           
Kategorie: MBKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
72
00420-01151 Ženíšek Michal 58 110531
34:31,29
31:59,40
01:06:30,69
00:00,00
22.19
2219
 
2
77
00420-01461 Marešová Nicol 58 110913
35:36,74
33:06,43
01:08:43,17
02:12,48
21.48
2148
 
3
33
00420-00982 Czastka Sven 58 110914
35:57,83
35:18,17
01:11:16,00
04:45,31
20.71
2071
 
4
51
00420-00222 Čermák Roman
 
110465
35:51,26
36:41,09
01:12:32,35
06:01,66
20.35
2035
 
5
54
00420-00234 Ženíšek Pavel 58 110769
37:19,85
35:22,00
01:12:41,85
06:11,16
20.3
2030
 
6
23
 
Šefrna Michal
 
42:12,76
38:22,81
01:20:35,57
14:04,88
18.31
 
7
25
00420-01606 Kuříková Václava 58 110915
41:37,69
40:19,90
01:21:57,59
15:26,90
18.01
1801
 
8
21
00420-01646 Hladovec Pavel 35 110686
50:14,66
50:39,78
01:40:54,44
34:23,75
14.63
1463
 
                           
Kategorie: MSC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 110146
43:07,76
38:21,53
01:21:29,29
00:00,00
18.11
1811
 
2
40
00420-01144 Janovský Pavel 35 110895
42:10,93
39:33,11
01:21:44,04
00:14,75
18.06
1806
 
3
31
00420-01598 Piskač Zdeněk 55 110799
57:38,63
55:03,31
01:52:41,94
31:12,65
13.1
1310
 
                           
Kategorie: MU - Unlimited spřežení 7 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
00420-00575 Holá Jana 9 110480
52:26,58
51:56,39
01:44:22,97
00:00,00
14.14
1414
 
                           
Kategorie: MU1 - Unlimited spřežení 7 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
37
00420-00767 Brzková Klára 35 110115
50:16,53
48:48,11
01:39:04,64
00:00,00
14.9
1490
 
2
1
00420-01112 Krásný Václav 40 110916
56:00,74
56:01,05
01:52:01,79
12:57,15
13.18
1318
 
3
11
00420-00542 Janko Ota 25 110841
01:13:37,56
01:17:22,90
02:31:00,46
51:55,82
9.77
977