Napsat dotaz

Svatováclavské psí ježdění

Výsledková listina - Mladá Boleslav (23.10.2010 - 23.10.2010)
www stránky závodu: http://zavody.ceskyhorskypes.cz
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
41
00420-01687 Mencák Jiří 20 110760
10:00,80
03:55,40
13:56,20
00:00,00
30.14
3014
2
 
2
67
00420-01444 Erbs Dušan 62 110068
10:07,70
03:50,29
13:57,99
00:01,79
30.07
3007
2
 
3
52
 
Doležal Zdeněk
 
11:32,10
04:22,80
15:54,90
01:58,70
26.39
 
4
57
00420-01646 Hladovec Pavel 35 110683
12:30,10
04:56,10
17:26,20
03:30,00
24.09
2409
 
5
65
 
Žïárský Daniel
 
12:48,10
04:47,70
17:35,80
03:39,60
23.87
 
6
51
 
Doležal Zdeněk
 
13:02,10
04:50,60
17:52,70
03:56,50
23.49
 
7
60
 
Šrámek Jiří
 
14:45,40
05:51,30
20:36,70
06:40,50
20.38
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
00420-00587 Pekárková Vendula 30 110395
10:00,70
03:55,20
13:55,90
00:00,00
30.15
3015
1
 
2
68
00420-00466 Erlebachová Ilona 30 110286
10:28,10
03:56,20
14:24,30
00:28,40
29.16
2916
2
 
3
73
00420-01606 Kuříková Václava 58 110540
11:37,80
04:24,60
16:02,40
02:06,50
26.18
2618
3
 
4
70
00420-01064 Sinecká Lenka
 
12:25,00
04:40,50
17:05,50
03:09,60
24.57
 
5
75
 
Tihonová Lucie
 
13:35,10
04:34,70
18:09,80
04:13,90
23.12
 
6
53
 
Havlíčková Adéla
 
14:36,90
05:16,70
19:53,60
05:57,70
21.11
 
7
56
 
Hrdličková Petra
 
15:39,50
06:37,50
22:17,00
08:21,10
18.85
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
71
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
110138
14:57,80
04:40,50
19:38,30
00:00,00
21.39
2139
3
 
2
54
00420-00767 Brzková Klára 35 110119
15:34,60
04:40,40
20:15,00
00:36,70
20.74
2074
3
 
3
59
00420-00378 Vodák Milan 56 110713
15:56,50
05:20,70
21:17,20
01:38,90
19.73
1973
 
4
55
00420-00321 Brzek Martin 35 110109
16:55,00
06:53,50
23:48,50
04:10,20
17.64
1764
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
61
00420-01437 Kelemen Oto
 
110219
16:50,30
06:42,50
23:32,80
00:00,00
17.84
1784
2
 
2
66
00420-01481 Hofreiter Roman 25 110708
17:18,90
06:14,80
23:33,70
00:00,90
17.83
1783
2
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
00420-00604 Šáfr Vladimír 58 110492
15:08,50
06:02,10
21:10,60
00:00,00
19.83
1983
2
 
2
9
 
Merta Tomáš
 
16:28,10
06:15,50
22:43,60
01:33,00
18.48
 
3
5
00420-00222 Čermák Roman
 
110464
16:38,80
06:18,50
22:57,30
01:46,70
18.3
1830
3
 
4
6
 
Jirák Jan
 
19:29,50
08:06,40
27:35,90
06:25,30
15.22
 
5
7
 
Šimák Jan
 
20:27,80
07:14,70
27:42,50
06:31,90
15.16
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
00420-00209 Halířová Jarmila 17 110607
15:12,50
05:48,40
21:00,90
00:00,00
19.99
1999
1
 
2
8
00420-01606 Kuříková Václava 58 110541
17:56,80
06:35,20
24:32,00
03:31,10
17.12
1712
3
 
3
2
00420-01670 Wolfová Kateřina
 
110710
18:27,00
06:37,20
25:04,20
04:03,30
16.75
1675
3
 
4
1
 
Václavíčková Eva
 
18:28,80
06:56,10
25:24,90
04:24,00
16.53
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
64
00420-01497 Cipro Šimon 30
11:08,20
04:05,60
15:13,80
00:00,00
27.58
 
2
69
00420-00466 Erlebachová Ilona 30 110289
11:00,20
04:15,20
15:15,40
00:01,60
27.53
2753
1
 
3
63
00420-01497 Cipro Šimon 30 110611
11:44,30
04:12,20
15:56,50
00:42,70
26.35
2635
2
 
4
43
00420-00309 Jerhotová Adéla
 
110807
12:23,10
04:20,40
16:43,50
01:29,70
25.11
2511
2
 
5
45
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 110369
12:03,50
04:48,10
16:51,60
01:37,80
24.91
2491
2
 
6
42
00420-01687 Mencák Jiří 20 110761
13:04,70
04:33,40
17:38,10
02:24,30
23.82
2382
3
 
7
74
00420-00190 Fiedlerová Lenka 56 110944
17:50,90
07:16,80
25:07,70
09:53,90
16.71
1671
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
62
00420-01531 Hakl Daniel 58 110168
13:13,50
04:52,80
18:06,30
00:00,00
23.2
2320
E
 
2
48
 
Voříšek Jaroslav
 
15:19,00
05:38,10
20:57,10
02:50,80
20.05
 
3
46
 
Kačur Jan
 
15:48,60
05:44,00
21:32,60
03:26,30
19.5
 
4
76
 
Dolejš Zdeněk
 
18:00,90
07:16,20
25:17,10
07:10,80
16.61
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
2
49
00420-00913 Strnad Jiří, st. 58 110599
11:13,30
04:18,10
15:31,40
00:30,50
27.06
2706
3
 
4
47
00420-00951 Voříšek Tomáš
 
110715
11:41,30
04:13,90
15:55,20
00:54,30
26.38
2638
3
 
5
50
00420-00892 Strnad Jiří, ml.
 
110598
12:27,10
04:34,60
17:01,70
02:00,80
24.66
2466