Napsat dotaz

Mushing "POD VĚŽÍ"

Výsledková listina - Radíkov-Olomouc (13.11.2010 - 14.11.2010)
www stránky závodu: http://www.hmc.tym.cz
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
23
00420-01132 Bajgarová Eva 16
35:22,00
31:07,00
01:06:29,00
00:00,00
 
2
30
 
Heczko Zbyšek
 
39:35,00
37:40,00
01:17:15,00
10:46,00
 
3
5
00420-01502 Mráček Lukáš 16
47:17,00
35:34,00
01:22:51,00
16:22,00
 
                   
Třída: BKJ - Bikejöring s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
40
00420-01675 Gremlica Martin 16
25:28,00
25:44,00
51:12,00
00:00,00
 
2
29
 
Havlíčková Adéla
 
32:28,00
30:21,00
01:02:49,00
11:37,00
 
3
46
 
Kolmanová Petra
 
33:51,00
33:37,00
01:07:28,00
16:16,00
 
4
54
 
Litnerová Radka
 
45:12,00
42:51,00
01:28:03,00
36:51,00
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
41
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17
24:27,00
21:55,00
46:22,00
00:00,00
 
2
51
 
Špringler Ivo
 
29:44,00
24:35,00
54:19,00
07:57,00
 
3
15
 
Blachová Lenka
 
28:30,00
27:34,00
56:04,00
09:42,00
 
4
55
00420-00834 Fučík František 16
28:19,00
29:41,00
58:00,00
11:38,00
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
13
00420-01601 Pospíšil Petr 17
27:53,00
38:52,00
01:06:45,00
00:00,00
 
2
33
00420-01266 Vojvodík Martin
 
40:48,00
40:10,00
01:20:58,00
14:13,00
 
3
8
00420-00340 Macek Petr ml. 16
41:31,00
45:57,00
01:27:28,00
20:43,00
 
4
32
 
Vorontsova Olga
 
50:29,00
52:29,00
01:42:58,00
36:13,00
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
38
00420-01480 Fochler Petr 62
27:45,00
26:10,00
53:55,00
00:00,00
 
2
11
 
Gebr Milan
 
34:34,00
32:48,00
01:07:22,00
13:27,00
 
3
31
00420-01653 Jurčaga Jakub 58
34:32,00
33:48,00
01:08:20,00
14:25,00
 
4
47
 
Futák Vladimír
 
37:03,00
38:34,00
01:15:37,00
21:42,00
 
5
49
 
Karalo David
 
37:32,00
38:28,00
01:16:00,00
22:05,00
 
6
20
 
Sloupský Tomáš
 
39:54,00
42:51,00
01:22:45,00
28:50,00
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
39
 
Fochlerová Jitka
 
44:34,00
46:41,00
01:31:15,00
00:00,00
 
                   
Třída: Jun - Juniorská třída
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
9
 
Peka Filip
 
04:39,00
04:02,00
08:41,00
00:00,00
 
2
16
 
Pospíšilová Kateřina
 
06:27,00
05:14,00
11:41,00
03:00,00
 
3
34
 
Kužela Roman
 
07:25,00
04:30,00
11:55,00
03:14,00